Jump to content

mesjasz22

Użytkownicy
 • Posts

  16
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 1S / 2 / 3

Recent Profile Visitors

401 profile views

mesjasz22's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Panowie i Panie - mam taką kwestię w mi4c. Telefon nagrywa wszystkie rozmowy i mogę je odsłuchać tylko w aplikacji dyktafon. Co ustawić, żeby "link" do nagranej rozmowy był widoczny w kontaktach z daną osobą (tam gdzie jest historia połączeń?) Miałem tak w Redmi 1s rom miuipolska i było to szalenie wygodne..
 2. Jesteś wielki dziękuję i proszę przeczytaj PW
 3. pomożecie komuś z nudnym pytaniem? mam mi4c, było na sofcie miui global 7.3 stable lxkcn0d . chciałem wrzucić najnowsze miuipolska ze strony. odblokowalem bootloader bo mam permisje jeszcze z czasów redmi3. wgrałem roma do pamięci telefonu, najnowsze twrp które samo się odpaliło, i wgrałem ten rom. Telefon wpadł w boot pętlę. Ponieważ działał fastboot odratowałem go miflashem wgrywając libra_images_5.12.17_20151126.0000.5_5.1_cn. ok, poszło. wciąż BL był odblokoway, wgralem twrp libra 7.0 przez fastboota bylo ok ale nie mozna bylo zrobić fastboot boot twrp.img wyskakuje błąd. z palca uruchamia mi się tylko stare mi recovery. przez mi suite wgralem aktualizację do miui 8.6.12.22 beta (jakiś chiński) i tam zblokowalo mi BL, i nie mogę powiązać telefonu z kontem do odblokowania (błąd 86012) miunlock już nie działa. wgrywanie twrp nie pomaga, nie ma go mimo udanego flashu. co robić, jak żyć, żeby wgrać miuipolska? pół dnia zmarnowane....
 4. Tak, super. 32kbps tak samo jak w 1S i wszystko perfekt słychać. Miałem te wszystkie fony i wiem co mówię. To na pewno jest gdzieś do zmiany, tylko szkoda, że pisząc rom dla redmi3 zaprogramowali 8kbps.
 5. Chyba nieprecyzyjnie się wyraziłem. Chodzi o nagrywanie połączeń telefonicznych (w tle). W redmi 1s i 2 działało super, w redmi 3 popsuli bitrate. Co do dyktafonu też mam wybór bitrate ale konkretnie chodzi mi o połączenia
 6. czy ktoś może być taki miły i sprawdzi z jaką jakością nagrywa redmi3 na nowym miui8? chodzi mi o kbps bo w stable xiaomi eu popsuli nagrywanie i jest 16kbps tylko.
 7. przeanalizowałem pliki z dyktafonu i miałem rację - nagrywanie połączeń w redmi3 jest skopane jeśli chodzi o jakość (testowane na romie 713 xiaomi.eu LB redmi 3 : 8kbps mp3 redmi 2: 32 kbps mp3 macie podobnie u siebie? idzie to jakoś zmienić (sam dyktafon nagrywa ok, tak jak mu się ustawi ale opcji do jakości połączeń nie ma). /co do r3pro ja bym wziął - wpisywanie pinu jest dość męczące lepiej odblokowywać z palca/
 8. kiedyś na różnych telefonach bujałem się z call recorderami i nigdy nie było ok. paradoksalnie najlepiej nagrywało mi rozmowy na nokii e52 pod symbianem. a najlepszy ficzer w xiaomi dla mnie to właśnie było bezproblemowe nagrywanie rozmów. i czuję różnicę na minus względem redmi2 / 1s. potestuję jeszcze trochę.
 9. też miałem taką wersję w telefonie od goldwaya. załaczam screen ponizej. pomyslnie wrzucilem stable od xiaomi.eu i udalo się zrootowac kingrootem. Telefon jest fajny, bateria super ale jest chyba jeden zonk - otóż kiepsko nagrywa połączenia (wrzuca za dużą kompresję) porównując z redmi2 i redmi1 w trójce jest gorsza jakość. da się to jakoś zmienić ? można edytować tylko ustawienia dyktafonu. w dodatku przy odtwarzaniu takiej rozmowy wyswietla LP na ekranie w aplikacji dyktafonu (na redmi2 nie wyswietla)
 10. no nie mam, nie mogę także ustawić jej jako domyślną ani znaleźć pliku miuibrowser. to można dograć jakoś?
 11. takie pytanko, wrzuciłem do 1S najnowszy miui, wszystko śmiga, łącznie z xcelerate ale jakoś nie ma aplikacji do internetu (tej xiaomowskiej przeglądarki). czy została wycięta z romu ?
 12. mam subiektywne odczucie, że Redmi 2 mimo tego samego osprzętu co 1S robi gorsze fotki. Możliwe, że pochrzanili coś w sofcie ale są gorsze. Mam w ciągłym użyciu obie słuchawki.
 13. zrobiłem full wipe, było chyba dobrze do momentu przywrócenia kopii zapasowej. wydaje mi się, że któryś z programów zakłóca raportowanie baterii. Obecnie 1/3 czasu pokazuje prawidłowo, reszta 50%.
 14. tak zrobię. btw - to baterie można zamieniać? jest jakiś mocny zamiennik do redmi - jakieś 3000mah i pasująca klapka?
 15. dzięki za odpowiedzi. zainstalowałem ten program, ale nie mogłem naładować baterii do pełna przed kalibracją - cały czas pokazuje 50%. ładowałem na wyłączonym fonie - pokazuje 0% i nie idzie do przodu. no to włączyłem i na chama skalibrowałem. Nic się nie zmieniło, wciąż 50%. jakieś inne pomysły?
×
×
 • Create New...