ninoc

Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ninoc last won the day on May 4

ninoc had the most liked content!

Community Reputation

4 Neutral

About ninoc

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  xiaomi

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To jest po prostu genialna aktualizacja. Wszystko szybciej się uruchamia, lepiej wygląda i jest ten efekt wow z tapetami Marsa . Lepiej eidoczne treści w aplikacji telefon i sms. Podoba mi się nowe zarządzanie szybkimi przełącznikami. Dziękuję zespołowi Miui Polska.
 2. ninoc

  SafetyNet FIX

  Ja dzisiaj też mam problem z płatnościami: rano poszła, a teraz już nie działa. Safety net w magisku czerwony na cts.profile i basicintegrity, a google pay : twój telefon nie obsługuje płatności zbliżeniowych. Nie zmieniałem dzisiaj nic w oprogramowaniu. Nie aktualizowałem romu, aplikacji w google play. Czy ktoś ma podobny problem i może wie jak go rozwiązać?
 3. ninoc

  MIUI 9.12.12

  Na mi9tpro wszystko śmiga przecudnie. Funkcje z miuipolska i yt vance pozwalają wygodnie korzystać z fona bez reklam. Dziękuję zespołowi za ciężką i dobrze wykonaną pracę. Do tej pory nie zauważyłem żadnych błędów i przycięć.
 4. Potwierdzam na andku 10 na mi 9t po zamontowaniu ręcznie partycji system i puszczeniu skryptu blokady reklam działa. Dziękuję. Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
 5. ninoc

  MIUI 9.12.5

  Udało się skopiować loga. search_error_1
 6. ninoc

  MIUI 9.12.5

  Nie mogę skopiować loga z błędu bo się wywala przy wyślij. Załączam screena i nagranie ekranu https://drive.google.com/file/d/13emP7KB7rJ-UiVzvqCohQc1eWqEMqQNo/view?usp=drivesdk
 7. ninoc

  MIUI 9.12.5

  Mam to samo na mi9t. Na poco launcherze tego nie ma. Wygląda to tak, że po wpisaniu drugiej litery w wyszukiwarce w szufladzie aplikacji restartuje się launcher lub wywala błąd launchera.
 8. ninoc

  MIUI 8.11.1

  Potwierdzam co zgłosił pigula630. Google Maps losowa zawiesza się przy uruchomieniu Nawigacji lub w trakcie jej działania. Występuje na romach miui polska 8.10.25, 8.11.1. Wipe nie pomaga. Na xiaomi.eu to samo.
 9. ninoc

  MIUI 8.10.25

  Cholera, dalej mi mapsy wywala i nie da się ich używać. Muszę zrobić downgrade.
 10. ninoc

  MIUI 8.10.25

  Ja miałem też problem w google maps. Podczas uruchamianie nawigacji apka się zawieszała i nie można było używać nawigowania. Winne było powiązanie ze Spotify. Odznaczyłem w ustawieniach google maps i działa. Nie jestem pewien czy to wina romu (aktualizowałem też spotify) Poczekam jak naprawią i znowu to włącze. Sent from my MI 5 using Tapatalk
 11. Cześć! Działa. Jesteś gość. Dzięki. Oszczędziłem kilka dupogodzin ;-).