Jump to content

ninoc

Użytkownicy
 • Posts

  22
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ninoc last won the day on May 4 2020

ninoc had the most liked content!

Dodatkowe

 • Smartfon
  xiaomi

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

ninoc's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

4

Reputation

 1. ninoc

  MIUI 21.8.4

  Od 3 miesięcy nie ma poprawek dla k20pro. Widać po liście telefonów, które otrzymają miui 13, że chińczycy porzucili wsparcie dla tego sprzętu. Sp* na custom rom, bo tam już są poprawki z lipca.
 2. Kiedy będą poprawki do mi 9t pro? Stanęło ja majowych i nie chcę więcej.
 3. Cześć! Po którejś aktualizacji apka menagera Motywów przestała mi się łączyć z siecią - patrz załącznik. Czy ktoś z forumowiczów może wytłumaczyć jak działa apka w miuipolska? Przekopałem trochę postów, obejrzłem kilka hinduskich filmików i po wykonaniu różnych instrukcji dalej mam problem. Przerobiłem: zmianę regionów, czyszczenie danych, czyszczenie dalvika, zmiany w ustawienia, zmiana uprawnień, sprawdziłem na vpn, odistalowałem blokery reklam itp. Po wyczyszczeniu danych, dalej mam swoje ustawienia motywów i moje motywy pobrane, to on to trzyma na moim profilu w chmurze? Jak w ogole odinstalować aktualizacje tej apki?
 4. Cześć! Przekopałem trochę postów, obejrzłem kilka hinduskich filmików i po wykonaniu różnych instrukcji dalej mam problem z MIUI themes managerem. Ciągle pokazuje, że nie ma sieci - patrz załącznik. Przerobiłem: czyszczenie danych, czyszczenie dalvika, zmiany w ustawienia uprawnień, sprawdziłem na vpn, odistalowałem blokery reklam, Czy ktoś z forumowiczów może wytłumaczyć jak działa ta apka w miuipolska? Jak odinstalować aktualizacje apk?
 5. Na mi9tpro wszystko śmiga, a nowe funkcje i tapety super. Poprawki z lutego, andek 11 i miui12.5 to są argumenty nie do pobicia. Podziękowania dla załogi miuipolska oraz szczególnie dla Orjona za cierpliwość. Uważam, że jest to najlepszy soft na xiaomi (oczywiście dla zaawansowanych). Global z google phone, google sms i brakiem możliwości blokad reklam odpada. Mam porównanie, bo robiłem ostatnio migracje z redmi note 5 pro z miuipolska do poco x3 global oraz wytrzymałem na globalu na mi9tpro 3 miesiące. Na mi5 używałem miuipolska 3 lata.
 6. Ale zaj* móc posłuchać na słuchawkach swojej ulubionej muzy. Małe a cieszy :-).
 7. Ja miałem już jakiś czas (chyba od poprzedniej aktualizacji) problem z lagami w nawigacji Google Maps. Na razie wyczyściłem Dalvik/Cache i jakby było dobrze. Muszę to jeszcze przetestować w samochodzie. W Chromie nie miałem nigdy problemów. Pamiętajcie, że blokada reklam zawsze "zamula" Przeglądarki nie ważne w jakim systemie.
 8. Potwierdzam: po aktualizacji na mi9tpro nfc działa.
 9. Po update krzaki w Spotify zniknęły i Jakdojade normalnie się ładuje.
 10. Na mi9tpro wcięło ikonki w Spotify, a reinstal nie pomaga. W Edge nie potwierdzę, bo nie używam. Dziękuję zespołowi za wspaniały prezent na Nowy Rok! Na mi9tpro wszystko śmiga po aktualizacji przez OTA, a w TWRP 3.401 wszystko ok. Tylko trzeba poczekać na aktualizację, żeby ikonki w Spotify były widoczne - patrz wyżej.
 11. Mam na mi9tpro ustawione AOD 10 sek i się wyłączqm
 12. To jest po prostu genialna aktualizacja. Wszystko szybciej się uruchamia, lepiej wygląda i jest ten efekt wow z tapetami Marsa . Lepiej eidoczne treści w aplikacji telefon i sms. Podoba mi się nowe zarządzanie szybkimi przełącznikami. Dziękuję zespołowi Miui Polska.
 13. ninoc

  SafetyNet FIX

  Ja dzisiaj też mam problem z płatnościami: rano poszła, a teraz już nie działa. Safety net w magisku czerwony na cts.profile i basicintegrity, a google pay : twój telefon nie obsługuje płatności zbliżeniowych. Nie zmieniałem dzisiaj nic w oprogramowaniu. Nie aktualizowałem romu, aplikacji w google play. Czy ktoś ma podobny problem i może wie jak go rozwiązać?
 14. Na mi9tpro wszystko śmiga przecudnie. Funkcje z miuipolska i yt vance pozwalają wygodnie korzystać z fona bez reklam. Dziękuję zespołowi za ciężką i dobrze wykonaną pracę. Do tej pory nie zauważyłem żadnych błędów i przycięć.
 15. Potwierdzam na andku 10 na mi 9t po zamontowaniu ręcznie partycji system i puszczeniu skryptu blokady reklam działa. Dziękuję. Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...