Jump to content

Michulec

Użytkownicy
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Kobieta

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi k20 pro

Recent Profile Visitors

454 profile views

Michulec's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Jakbym chciała przejść z rozwojowej wersji na stabilną, to muszę wgrać nowsze TWRP? Póki co, mam zainstalowaną wersję 9.9.26 i TWRP 3.3.1-13 też wgrane we wrześniu i nie wiem czy mogę po prostu wrzucić zip na kartę pamięci i zainstalować, czy jednak muszę coś więcej. I jaki wipe potem robić?
 2. Oj tam oj tam, miałam to na myśli. Na kompie widzi mi go winrar, więc taki skrót myślowy. XD
 3. Mam pytanie. Chciałabym przejść z wersji rozwojowej na stabilną. Póki co mam zainstalowaną 9.9.26 ale teraz widzę, że wyszła jakaś stabilna wersja ostatnio. Jakbym chciała ją wgrać, to wystarczy, wrzucić rar w pamięć fona i zainstalować z poziomu aktualizacji, czy z TWRP? Jakiś wipe potem muszę zrobić?
 4. Mam problem z ustawieniem powiadomień na ekranie blokady. Kiedy wchodzę w Ustawienia --> prywatność --> ekran blokady, to wyświetla mi się "pokazuj powiadomienia i treść" a ja chcę to przestawić na "pokazuj powiadomienia, ukryj treść" ale się nie da. Nie zatwierdza mi się to, tak samo nie da się przełączyć na "ukryj powiadomienia i treść". Nawet jak przełączę, to i tak nic się nie dzieje, nie da się zatwierdzić, bo jest tylko przycisk anuluj, a jak wybiorę i wychodzę to nadal jest wszystko pokazywane jak wcześniej i samo wraca do "pokazuj powiadomienia i treść". Da się może coś z tym zrobić? Bo na serio nie chcę, żeby moje wiadomości były w całości widoczne na ekranie blokady. Mam MIUI 9.9.26
 5. Michulec

  Wersja stabilna

  Dzięki wielkie, bo już wątpiłam w swój zmysł wzroku.
 6. Michulec

  Wersja stabilna

  Mógłby mi ktoś pomóc i powiedzieć, który Rom z tych tutaj mam pobrać na Redmi note 4x? https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=154258 Myślałam, że Rom dla Redmi Note 4x, będzie się nazywał HMNote4X ale chyba jestem ślepa, bo nie widzę takiego, a jednak bym nie chciała wgrać złego. >.<
 7. Dzięki za wytłumaczenie, szkoda, że się nie da nic zrobić, bo na zhuti jest większy wybór motywów niż w wbudowanej aplikacji. Miałam nadzieję, że da się to jakoś zrobić, trudno.
 8. Mam problem, nie wiem jak poprawnie instalować na Redmi Note 2 motywy z zhuti.xiaomi.com. Teraz robię, tak, że pobieram dany motyw z tej strony, później wchodzę w telefonie w motywy -> offline -> wczytaj motyw, wybieram pobrany wcześniej motyw, chwilę trwa zanim sie załaduje, po chwili pojawia się na liście moich motywów, ale jak klikam na "zastosuj", to nic się nie dzieje i motyw się nie ustawia. Jak temu zaradzić? Mam na telefonie wgrane Miui Polska 5.12.24. Dodam jeszcze tylko, ze motywy które pobieram są na v7. Proszę o pomoc.
×
×
 • Create New...