Jump to content

77mik77

Użytkownicy
 • Posts

  44
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by 77mik77

 1. Hej, nie mogłem wcześniej odpisać a teraz wątek już zablokowany. Dziękuję za Twoje porady. Ostatecznie musiało stanąć na fastboocie i dopiero potem najnowszy miui. Inaczej nic się nie udawało. Jeszcze raz dziękuję za Twoją pracę!

 2. Przepraszam, ale to już mnie nieco przerasta... W sensie - w ogóle nie wiem co to.. Czy jest jakiś poradnik jak to zrobić?
 3. Dzięki, ale niestety też wywala błąd. I przez aktualizator i przez recovery. Czy pozostaje mi już jedynie miflash?
 4. Dzięki. Nie planowałem przechodzić na 6.0 Czy jest jakaś strona z archiwum MIUI? Na googlach jest wersja 5.12.4 ale boję się, że ściągnę niepasującą.
 5. Tak, zmieniałem... Próbuję wrzucić 5.12.17 Wyczytałem na forum, że to jest ostatnia wersja. Czyli popełniam błąd? Skąd pociągnąć tą wcześniejszą?
 6. Udało mi się bez problemu zainstalować plik od Redmi2. Poszło przez zwykły aktualizator. Ale Miui Polska dalej nie chce się zainstalować. Pod recovery również
 7. O masz.. Ale podniosłeś mi ciśnienie. Mam na pudełku właśnie drugą wersję. Ale dementuję. Sprawdziłem i 3G hula
 8. Czy możesz podać kilka kroków jak to zrobiłeś? Który plik licząc od góry pobrałeś? Wszystkie są w chińskich krzaczkach..
 9. Acid, mam podobny problem, ale nie jestem na tyle uświadomiony jak kolega wcześniej. Mam od 2 lat Mi3 i jak chciałem aktualizować to wrzucałem na kartę plik update.zip i reszta przez aktualizator. Teraz kupiłem od ibuygou (specjalnie drożej bo z gwarancją dla kolegi) i nie mogę dostarczyć mu w pełni spolszczonego sprzętu. Czy możesz wskazać jakiś link do tutoriala co dokładnie mam zrobić, żeby zainstalować polski Miui?
 10. Kupiłem ten telefon dużo drożej bo gwarancja jest u Acida. Więc zamias wrzucać mnie do kosza po prostu podaj link gdzie jest rozwiązanie tego problemu, PROSZĘ!

  1. Nezumi

   Nezumi

   Rozwiązanie? Nie mówiłem, że takowe jest, natomiast pisałem, że takowe jest tutaj zgłoszone, więc nie ma sensu dublować tematu... Np tutaj: 

    

  2. 77mik77

   77mik77

   Dziękuję..

 11. Jak w temacie. Odebrałem Mi4 z ibougou, który nie jest w pełni spolszczony. Wersja miui 66.44.44.00 Próbuję bezskutecznie wrzucić 5,12,17 lub 6,5,12, ale otrzymuję błąd "something went wrong" Co może być przyczyną?
 12. Próbowałeś zastosować działania odwrotne do tych tutaj? Szczególnie dot. drugiej części.. http://miuipolska.pl/forum/topic/6711-tutorial-p%C5%82ywaj%C4%85ce-okna-dymki-czatu/
 13. Rozwiązanie problemu jest tutaj: http://miuipolska.pl/forum/topic/6711-tutorial-p%C5%82ywaj%C4%85ce-okna-dymki-czatu/
 14. Tak, mam domyślny... I jak wspomniałem - wszystko działało do czasu optymalizacji systemu.
 15. Ikony pływające znowu mi zniknęły. Tym razem stało się to po skanowaniu i optymalizacji systemu. Jak to możliwe?
 16. To zrób, co podpowiedziałem.. Byłem w identycznej sytuacji.
 17. Nie, to nie była kwestia ustawień. Ale oczywiście od tego należy zacząć jeśli kłopot się pojawi.
 18. Zakładam temat ponieważ, mam wrażenie, że przewija się od jakiegoś czasu a nikt nie udziela konkretnej odpowiedzi. Aktualizacji oprogramowania w moim MI3 dokonuję raczej rzadko - około raz na 3-6 miesięcy. Kiedyś nie miałem problemów z pływającymi ikonami. Problemy zaczęły się mniej więcej w okolicach aktualizacji maj 2015. Najpierw zniknęły dymki czatu w Messengerze. Po jednej z aktualizacji lipcowych 2015 przestały również pojawiać się pływające ikony w Yanosiku. Nie wiem do końca w czym tkwi problem, ale napiszę jak udało mi się go rozwiązać. Próbowałem wrócić do ostatniego dobrze działającego ROMu (plik z 12/2014). Niestety wystąpił błąd, przez który nie mogłem uruchomić urządzenia ("proces android został zatrzymany" czy jakoś podobnie). Zatem przeszedłem do trybu recovery (głośność+ oraz włącznik). Próbowałem ponownie zainstalować ROM z tego poziomu, ale skutek był ten sam. Zatem wybrałem czyszczenie cache. Potem ponownie próbowałem bezskutecznie uruchomić system. W pewnym momencie zauważyłem możliwość uruchomienia systemu 2. Po jego wyborze i dłuższej chwili oczekiwania system wstał. I to wstał na dobre... Pływające ikony działają w obydwu aplikacjach. Nie wiem czy rzecz tkwi w wywołaniu drugiego systemu czy w wyczyszczeniu cache. Nie wiem czy problem dotyczył którejś aktualizacji, czy może jakiegoś wirusa? Ale jeśli komuś zależy na tej funkcjonalności niech porobi backup ważnych aplikacji i spróbuje tego, co ja. pozdrawiam, M
 19. To jest apka dedykowana do smartwatcha ZGPAX s360. Pozostałe, które sprawdzałem nie mają niezbędnych funkcji. Był błąd w odnośniku. Czy możesz spróbować ponownie? Wyłączenie monitora nic nie dało. Podczas instalacji otrzymuję takie logi: 06-09 17:21:16.271 E/WhetstoneSDK-JNI(14179): on Load native Whetstone 06-09 17:21:16.301 D/dalvikvm(14179): GC_EXPLICIT freed 2225K, 28% free 14126K/19572K, paused 2ms+3ms, total 31ms 06-09 17:21:22.831 I/Timeline(14179): Timeline: Activity_idle id: [email protected] time:37117429 Aha.. Ten pierwszy jest na czerwono
 20. Nadmienię jeszcze, że wczoraj zaktualizowałem MIUI do najnowszej możliwej wersji 5.6.4 i również to nic nie daje.
 21. Mam pewien problem. Nie mogę na MI3 zainstalować apki, która normalnie instaluje się na innych smartfonach. Apka pobiera się, ale po tym jak zezwolę na instalację z obcych źródeł a następnie akceptuję dostęp do róznych funkcji pokazuje się czerwony ekran z napisem: "aplikacja nie została zainstalowana". Mogę jedynie zatwierdzić komunikat przez "ok". Czy ktoś może mi pomóc w tej sprawie? Oto link do apki: http://www.paxgps.com/BT_WATCH.apk
 22. Ok, zrozumiałem. A powiedz jeszcze. Czy jest możliwość pobierania samej aktualizacji apki miband bez romu? Moja nie widzi aktualizacji. Musze ściągac cały rom, wyodrębniam apkę i ją instaluję.
 23. Acid, co to znaczy żeby śledzić Twoje posty na stronie głównej? Ja jestem chętny ale nie bardzo wiem co masz na myśli. Na stronie głównej jest pełno dzialów. Który trzeba śledzić, żeby być na bieżąco?
 24. Mimy, czy możesz pisać nazwę konta Xiaomi na taobao?
×
×
 • Create New...