asasello

Użytkownicy
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About asasello

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI4

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ok, dziękuję bardzo. Wołaj jak będziesz mieć odpowiedź. Pozdrawiam
 2. No to trochę mnie pocieszyłeś. Jeżeli to nie problem to prosiłbym o informację o naprawie gwarancyjnej. No i pytanie ile czasu ta naprawa może trwać, z przeszukanych przeze mnie postów to jakieś czasy rzędu kilku miesięcy. To jest dla mnie trochę zbyt długo. Preferowałbym wtedy full refund z odesłaniem telefonu.
 3. Dziękuję Wam za podpowiedzi. I tak się martwię, bo rozpocząłem spór, a on odpowiada raz na dobę, ciężki kontakt. Już 3 strony czatu mam z nim. Moje obawy wynikają m.in. z tego, że napisał mi coś takiego: "Do you need to use accelerometer, gyroscope and magnetic field sensors often? Are those of crucial function for you?" No kurde!
 4. Wiem, tylko co mi po telefonie na którym nie działa autorotacja (pół biedy, tak myślę) oraz czujnik magnetyczny, który chyba powoduje, że mi gps nie pokazuje, kierunku, w którym mam podążać. Może @Acid by spróbował się wypowiedzieć na temat naprawy. I ewentualny refund na naprawę telefonu. Oszczędziłbym mnóstwo czasu i nerwów.
 5. Witajcie, Zakupiłem Mi Note na aliexpress u Hongkong Dreami. Proszę o wyjasnienie kilku kwestii. Mój Mi Note przyszedł chyba uszkodzony, nie działają czujniki żyrokop, akcelerometr i czujnik magnetyczny. Piszę chyba, bo widziałem posty, w których piszę, że to plik persit.img trzeba podmienić. Zrobiłem tak, niestety nie pomogło. Także raczej na pewno uszkodzony. Wracając do sedna sprawy, telefon miał oryginalnie wgrany KK, natomiast ja wgrałem mu Androida 6 MM. Tu pojawia się pytanie. Chciałbym odesłać telefon, tylko czy sprzedawca mi tego nie wytknie i oleje mnie? Na stronie pisze, że może wgrać Rom global, poniżej pisze, że nie bierze odpowiedzialności za wgrywanie. A jeszcze w korespondencji pytał mnie czy próbowałem wgrać inny rom? Wiadomo, że powrót do KK jest niemożliwy. W sumie to teraz nie wiem, czy mi się opłaca go odsyłać. Może do mnie wrócic po kilku miesiącach, nienaprawiony, obciążony kosztem wysyłki i możliwe że z jeszcze jednym ovatowaniem. Proszę o jakieś wskazówki, co począć w tej sytuacji. Pozdrawiam
 6. Ech cholera, no to się nacieszyłem telefonem. Ja nie mam zrotowanego telefonu, więc wykonałem to poprzez MiFlash.
 7. Dzięki za odpowiedź, jeżeli miałeś na myśli to rozwiązanie: Download the Fastboot ROM that matches the version you are using. You can download it here Unzip the ROM, and look in the folder called "images" a file called "persist.img" Copy this file to the folder where you have installed fastboot.exe Turn off the phone and put it in fastboot mode (volume (-) and power button) On your computer, open the cmd on the PC, and place yourself in the directory where you have installed the fastboot.exe Copy and paste the following commands: fastboot devices fastboot erase persist fastboot flash persist persist.img fastboot reboot To wykonywałem je u siebie, bez powodzenia. Poza tym w wątku było napisane, że działa na systemy zmodyfikowane przez sprzedawców. Natomiast ja wykonałem czystą instalację MiFlashem z romem fastboot.
 8. Tak, piszemy o Mi Note (Virgo), OK, dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
 9. najnowszy ROM Global developer. Wcześniej miałem ROM global stable. Chciałbym zainstalować miuipolska, aby sprawdzić działanie akcelerometra, żyroskopu i czujnika magnetycznego. Bo w tych poprzednich romach nie działa. I nie wiem czy w ogóle jest to związane z romem jakimkolwiek. telefon przyszedł do mnie kilka dni temu i nie działają te czujniki
 10. Dzięki, a jeżeli potrzebuje ROM Fastboot, to gdzie go mogę znaleźć. Nie mam zainstalowanego TWRP.
 11. Witajcie, Może to głupie pytanie, ale nie znalazłem odpowiedzi. Chciałbym pobrać ROM na Mi note, po wejściu w dział do pobrania przekierowuje mnie na tą stronę, https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=82637 To są romy do instalowania jaką metodą? Pod Fastboot, czy Recovery? Dzięki za wyjaśnienie. Pozdrawiam
 12. Witajcie, Mam problem z zakupionym Mi Note. Nie działa mi autorotacja ekranu. Oczywiście nie jest to spowodowane odznaczoną ikoną z paska u góry. Testy wykonane podają takie wartości. Proszę o informację, czy to jest wina oprogramowania czy sprzętu. Natrafiałem na różne wątki z podobnym problemem, wynikającym głównie z błędów oprogramowania, natomiast tam był problem z jednym z nich a nie ze wszystkimi przeze mnie wymienionymi.
 13. Hej, A możesz mi napisać, czy wchodząc w ustawienia poprzez *#*#64663#*#* jesteś w stanie przeprowadzić test dla akcelerometru i żyroskopu? Otrzymałem wczoraj Mi Note i nie mogę przeprowadzić testu, same zera i nic nie daje. To samo mam z czyjnikiem magnetycznym i GPS (pokazuje mnie kilkadziesiąt metrów od aktualnego położenia). Coś skopane z softem czy otwierać spór na aliexpress?
 14. Dobra, zaktualizowałem mam MIUI POLSKA Po instalacji zrobiłem WIPE i instaluje ponownie, zgodnie z poradnikiem. Także dziękuję @taki_jeden, @Redmi2 oraz @Acid za pomoc w w rozwiązaniu problemu. Pozdrawiam serdecznie. Chciałbym dać po jakimś plusie, ale nic mi się nie klika, nie mogę jeszcze?
 15. Pobieram, zmieniam nazwę na update.zip i przez recovery mode?