Jump to content

Morfi

Użytkownicy
 • Posts

  31
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Note LTE

Morfi's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

3

Reputation

 1. Trzeba zmienić firmware na ten z ruskiego forum. Następnie masz uruchomione: FTP, telnet, rstp i zmianę timezone za pomocą plików konfiguracyjnych. Nie testowałem tego firmware ale w równoległym temacie kolega testował i pisał że działało.
 2. Koledzy stoję przed dylematem zakupu telefonu dla żony. Ma być xiaomi tylko nie wiem czy Mi4i czy redmi note 2. Wielkość ekranu nie ma znaczenia dla żony więc sam nie wiem kwoty podobne, nie wiem tylko jak wydajnosciowo. Wydaje mi się że Mi4i będzie dla niej lepszy jednak cały czas się waham.
 3. Czy komuś działa w mikey funkcja przycisku zasilania w redmi note lte? U mnie nie reaguje. Zalicza kliknięcia jednak nie reaguje
 4. Wyjasnijcie proszę jeszcze raz jak ma działać inteligentne budzenie... Mam ustawiony alarm, opaska zsynchronizowana faza snu płytka czy głęboka i niestety opaska nie wibruje. Czy w powiadomieniach mam odblokować zegar?
 5. A mi się wydaje że to zależy od wersji. Na 5.1.* działało a na 5.3.*już mi się nie pokazuje
 6. Ale cena na razie z kosmosu. Wersja podstawowa miała kosztować 64 dol, a obecnie jest w okolicy 100.
 7. U mnie w zależności co robię. Jak tylko dzwonie, mało się bawie to potrafi wytrzymać 4 dni. Gdy sie bawię, pakiety uruchomione lub Wi-Fi to 2 dni.
 8. Jedno pytanie czy przy przejściu na v6 wymagany jest full wipe data? Pytam bo obecnie mam zainstalowane tokeny do banku oraz hid które są mi niezbędne...
 9. Hello, Co jakiś czas MiGa mi na niebiesko dioda powiadomień. Gdy odblokuje telefon nie mam żadnego powiadomienia. Czy inni tez tak mają?
 10. Na pasku masz, na ikonie nie wiem - nigdy uwagi na to nie zwracałem.
 11. Ja olałem fabryczną apke i wybrałem k9 mail.
 12. Bateria ogólnie bardzo dobrze trzyma. Po aktualizacji nie zauważyłem zmian czy wzrostu.
 13. Super z tym przypadkowym użyciem. Mam z tym problem i czasem wywalam Mikey z telefonu bo mi np latarkę na 5 klikniec w kieszeni potrafi odpalić.
 14. A co z nią ma być nie tak? Trzeba trafiać z ostrością i tyle. Jak nie trafisz, zdjęcie będzie rozmazane. Filmy akurat nagrywa ładnie. No chyba ze ktoś od telefonu oczekuje jakości lustrzanki. Wtedy będzie zawiedziony.
×
×
 • Create New...