iHusky

Użytkownicy
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About iHusky

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak jak w temacie, nie jestem w stanie przywrócić ustawień fabrycznych, ponieważ gdy mam okno z wpisaniem czterocyfrowego kodu, zostaje ono przesłonięte przez okno z komunikatem, o ponownym spróbowaniu znalezienia mi band, i nie wiem jak wyłączyć, te przeklęte okno, próbowałem restartować apke, instalowałem starszą wersję i nic dalej to samo. Na telefonie od koleżanki, problem także występuje. Wiec ludzie POMÓŻCIE bo ja się już poddaję
 2. Kurcze bardziej chciałem pomóc jeśli chodziło o ten brak połączenia z siecią, ale gorole z SOSNOWCA muszą się do wszystkiego dopieprzyć.
 3. Telefon chyba nie ma syf miui tylko stable ROM, a ten komunikat to sam miałem przy próbie powiązania urządzenia z kontem, wystarczy uruchomić ponownie telefon, włączyć dane komórkowe lub jak kto woli mobilny internet i powtórzyć operacje.
 4. A za pierwszym razem gdy uruchomisz TWRP, to nie masz czegoś takiego na pasku do przesuwania "swipe to allow for modyfications" czy jakoś tak (oczywiście musisz na to zezwolić), i jak wgrywasz miui to nie robisz wipe`a wcześniejszego systemu tylko data,cache,dalvik cache
 5. Jeśli chodzi o samo uzyskanie zgody to ja czekałem godzinę, napisałem że zajmuję się już dość długo odblokowaniem bootloadera w telefonach i flashowaniem custom ROM, dodatkowo znam i przyjmuję ryzyko jakie niesie ze sobą odblokowanie bootloadera, jeśli natomiast sprawa tyczy się samej operacji odblokowania przez miunlock to pobierz starszą wersję tej aplikacji nie musisz czekać 3 dni.
 6. Jeśli global statble to masz aktualizację OTA, wystarczy wejść w aktualizator, nacisnąć na 3 kropki w prawym górnym rogu i wybrać sprawdź aktualizacje. Inną drogą nie polecam root-a na stable ponieważ może się wysypać po aktualizacji, a i taka rada jak będziesz chciał wgrać twrp to po jego wgraniu nie wolno uruchomić stockowego systemu bo zbrickujesz telefon.
 7. Jeśli to xiaomi.eu to możesz wrzucić paczkę zip i zaktualizować przez odpowiednią aplikacje w systemie.
 8. W Ustawienia>Dodatkowe Ustawienia> Opcje Programistyczne masz zaznaczone "Zdjęcie Blokady OEM" i Debugowanie USB ? Spróbuj też sterowniki przeinstalować.
 9. Ja miałem problem z niską jakością dźwięku na xiaomi.eu ale jedną aktualizację wstecz, teraz na najnowszej już jest ok i rozmówce słychać idealnie
 10. iHusky

  MIUI 7.6.15

  jak masz oficjalny ROM stable lub dev to tak, jeśli masz xiaomi.eu to musisz przez TWRP zainstalować.
 11. iHusky

  MIUI 7.6.15

  Jak trochę poczekasz to prawdopobnie zobaczymy sailfishOS na Redmi Note 4X (pewna osoba, próbuje przeportować system na nasze telefony ale to wymaga czasu). Ja osobiście instaluję cotygodniowe aktualizacje dla poprawy zabezpieczeń (używam telefonu do wykonywania przelewów bankowych) a jak czegoś potrzebuję to są modyfikacje które można zainstalować poprzez twrp.
 12. iHusky

  MIUI 7.6.15

  też tego nie mam, więc pewnie nie zaimplementowali tej funkcji
 13. iHusky

  MIUI 7.6.15

  I jakie wrażenia jeśli chodzi o nową wersję dla Redmi Note 4 (Snapdragon), warto instalować?
 14. Nie wiem czy podczas wybierania ROM-u nie ma opcji do zaznaczenia w MiFlash, "Clean and Lock" czy coś w tym stylu