Jump to content

iHusky

Użytkownicy
 • Posts

  21
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

iHusky's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. na xda developers, w sekcji Mi 10 i wątku o TWRP gdzieś w okolicach 7 strony, jest jakiś zamknięto źródłowy twrp od chińczyków, nie polecam go instalować bezpośrednio na telefon, ale chwilowo zbotować poprzez komende fastboot boot ****.img gdzie **** nazwa recovery (polecam linuxa do takiej zabawy). Ja ze swojej strony dodam, że na tym zwykłym TWRP udało mi się zrobić FORMAT DATA, ale gdy chcę skopiować plik z ROM-em to leci gdzieś około 900 bajtów !!!!!!!!!!!!!! a na tym chińskim bez problemu kopiuje plik.
 2. Witam, posiadam xiaomi.eu ROM z android 11 i MIUI 12.1.3 wersja stable. Niestety pomimo że wszystko poustawiałem na ekranie blokady, pływające okna, itp. dźwięki ustawiłem na własne to i tak, nie mam dźwięku gdy ktoś do mnie pisze na messangerze, nawet gdy mam aktywny czat na pulpicie ... Dodam że oszczędzanie baterii mam wyłączone. Proszę o pomoc
 3. Witam, zauważyłem dzisiaj, że funkcja bezprzewodowy wyświetlacz nie działa, tak jak należy. Co prawda łączy się z telewizorem, ale zaraz dostaję komunikat, że Mi10 zostało rozłączone. Za drugim razem telefon sam się zrestartował.Czy tylko ja tak mam, czy to ogólny problem?
 4. Ok, zauważyłem że winowajcą jest VoLTE, wystarczyło je dezaktywować i jest OK, hmmmm trochę to dziwne skoro na stock ROM działała ta funkcja.
 5. Witam, zainstalowałem pomyślnie xiaomi.eu MIUI 11 niestety, pomimo że mam zsynchronizowane kontakty Google, to gdy ktoś do mnie dzwoni, to wyświetla mi się on jako nieznany. Czy ktoś wie, co może być tego przyczyną?
 6. Tak jak w temacie, nie jestem w stanie przywrócić ustawień fabrycznych, ponieważ gdy mam okno z wpisaniem czterocyfrowego kodu, zostaje ono przesłonięte przez okno z komunikatem, o ponownym spróbowaniu znalezienia mi band, i nie wiem jak wyłączyć, te przeklęte okno, próbowałem restartować apke, instalowałem starszą wersję i nic dalej to samo. Na telefonie od koleżanki, problem także występuje. Wiec ludzie POMÓŻCIE bo ja się już poddaję
 7. Kurcze bardziej chciałem pomóc jeśli chodziło o ten brak połączenia z siecią, ale gorole z SOSNOWCA muszą się do wszystkiego dopieprzyć.
 8. Telefon chyba nie ma syf miui tylko stable ROM, a ten komunikat to sam miałem przy próbie powiązania urządzenia z kontem, wystarczy uruchomić ponownie telefon, włączyć dane komórkowe lub jak kto woli mobilny internet i powtórzyć operacje.
 9. A za pierwszym razem gdy uruchomisz TWRP, to nie masz czegoś takiego na pasku do przesuwania "swipe to allow for modyfications" czy jakoś tak (oczywiście musisz na to zezwolić), i jak wgrywasz miui to nie robisz wipe`a wcześniejszego systemu tylko data,cache,dalvik cache
 10. Jeśli chodzi o samo uzyskanie zgody to ja czekałem godzinę, napisałem że zajmuję się już dość długo odblokowaniem bootloadera w telefonach i flashowaniem custom ROM, dodatkowo znam i przyjmuję ryzyko jakie niesie ze sobą odblokowanie bootloadera, jeśli natomiast sprawa tyczy się samej operacji odblokowania przez miunlock to pobierz starszą wersję tej aplikacji nie musisz czekać 3 dni.
 11. Jeśli global statble to masz aktualizację OTA, wystarczy wejść w aktualizator, nacisnąć na 3 kropki w prawym górnym rogu i wybrać sprawdź aktualizacje. Inną drogą nie polecam root-a na stable ponieważ może się wysypać po aktualizacji, a i taka rada jak będziesz chciał wgrać twrp to po jego wgraniu nie wolno uruchomić stockowego systemu bo zbrickujesz telefon.
 12. Jeśli to xiaomi.eu to możesz wrzucić paczkę zip i zaktualizować przez odpowiednią aplikacje w systemie.
 13. W Ustawienia>Dodatkowe Ustawienia> Opcje Programistyczne masz zaznaczone "Zdjęcie Blokady OEM" i Debugowanie USB ? Spróbuj też sterowniki przeinstalować.
 14. Ja miałem problem z niską jakością dźwięku na xiaomi.eu ale jedną aktualizację wstecz, teraz na najnowszej już jest ok i rozmówce słychać idealnie
×
×
 • Create New...