Jump to content

Dzienny

Użytkownicy
 • Posts

  35
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Dzienny

 1. @leonov spróbuj z ZCX TWRP, pozwala ono na otrzymywanie OTA na global dev, więc na stable też powinno być ok. http://en.miui.com/thread-642758-1-1.html
 2. Co do drugiego pytania, to w niektórych wersjach AEX'a wybudzanie przyciskiem home nie było możliwe do włączenia. Sprawdź mimo wszystko w Extensions > Buttons > home button czy nie masz tam opcji "wybudzanie ekranu" z możliwością włączenia. Btw. bardziej opłaca się wgrać aexmod 4.6 niż aex 4.5 według mnie.
 3. Kernel, wsparcie dla microG i kilka zmian w kodzie z tego co mi wiadomo. No i oczywiście aktualizacje.
 4. @majdan12 myślałem, że jakiś lepszy interfejs jest. No ja generalnie powiadomienia od fb mam wyłączone, także raczej nie skorzystam.
 5. Można też wypróbować Facebook LC (do pobrania na XDA). Aktualnie korzystam z MIUI 9 i zdaje egzamin, poza kilkoma błędami.
 6. Na bazie LOS możesz spróbować ViperOS lub Resurrection Remix Darkness. Chociaż w sumie jeżeli na bazie cm i najbardziej dopracowany to chyba LOS. Na bazie AOSP możesz spróbować Tesla lub Slim7.
 7. @Piocze @Kios @kubaMI5 naprawdę spróbujcie Slim7, najlepiej z kernelem Xceed B101, po prostu bajka. Też jest aktualizowany co tydzień jak LOS. Brakuje jedynie tej podstawowej personalizacji, którą mamy chociażby właśnie w LOS, ale za to ma wsparcie OMS.
 8. Cześć. Ma ktoś link do starszej wersji aplikacji sms? Dokładniej chodzi mi o wersję, w której nie wprowadzono jeszcze tego "dziś" i "wcześniejsze".
 9. Dzienny

  Mi5

  @Karls https://www.facebook.com/ibuygoupoland może tutaj Ci coś powiedzą. Mimo wszystko wątpię, żeby na iBG pojawiły się jeszcze Mi5. Dobrze, że swoją kupiłem w maju, bo też chciałem się wstrzymać do lipca/sierpnia. Co do gwarancji w Polsce, no to wiadomo, ABC Data, chociaż nieopłacalnie. Możesz też popatrzyć jakiegoś dobrego sprzedawcę na Allegro (chyba gdzieś tutaj był jakiś dział z opiniami na ich temat), który naprawia w PL.\ /edit https://miuipolska.pl/forum/forum/72-opinie-o-sprzedawcach-na-allegro/
 10. @dadi11 android 7, to by wszystko wyjaśniało. Dzięki za pomoc.
 11. Witam, czy w MIUI można jakoś przywrócić ukrytego w informacji o wersji systemu Flappy Birda?
 12. Jeśli komuś jeszcze nie działa, to polecam skorzystać z tego poradnika, mi pomogło.
×
×
 • Create New...