Jump to content

mazurek1500

Użytkownicy
 • Posts

  24
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

618 profile views

mazurek1500's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Witam, Od pewnego czasu trapi mnie problem samoistnie zmieniającej swoje położenie ikony FB. Ikona znajduje się w folderze razem z innymi które pozostają na swoim miejscu. Przykład: mam w folderze 4x4 ikony. Ikona FB znajduje się na pozycji 1x1 po dwóch/trzech dniach przeskakuje na pozycję 1x2 po kolejnych 2/3 dniach 1x3 itd... Dosyć denerwujące. Macie coś podobnego dlaczego tak się dzieje? Co mogę sprawdzić. Telefon to mi8 lite z wersją softu: Global 10.2.2.0
 2. Witam, Proszę o odpowiedź na kilka nurtujące mnie pytania. 1. Dlaczego po instalacji systemy w wersji np 7.4.13 znów zablokował mi się bootloader? Mimo oficjalnego odblokowania przez chińczyka? Instalacja wykonana przez twrp. 2. Dlaczego nie mogę wykonać aktualizacji systemu przez aktualizację miui? Telefon się resetuje normalnie jak do aktualizacji, następnie wstaje do loga mi po czym się wyłącza. Po włączeniu telefonu na "starym systemie" nowa wersja systemu zostaje usunięta. 3.Dlaczego nie można wejść do twrp po zainstalowaniu systemu? Muszę bo ponownie instalować... z góry dziękuję. Witam, Proszę o odpowiedź na kilka nurtujące mnie pytania. 1. Dlaczego po instalacji systemy w wersji np 7.4.13 znów zablokował mi się bootloader? Mimo oficjalnego odblokowania przez chińczyka? Instalacja wykonana przez twrp. 2. Dlaczego nie mogę wykonać aktualizacji systemu przez aktualizację miui? Telefon się resetuje normalnie jak do aktualizacji, następnie wstaje do loga mi po czym się wyłącza. Po włączeniu telefonu na "starym systemie" nowa wersja systemu zostaje usunięta. 3.Dlaczego nie można wejść do twrp po zainstalowaniu systemu? Muszę bo ponownie instalować... z góry dziękuję.
 3. Witam, Proszę o pomoc jak uruchomić mojego MI4c. Aktualizowałem telefon do najnowszej wersji global przez TWRP no i niestety po instalacji bez błędów telefon wisi na logo MI. Nie mogę wejść w TWRP. Działa jednie fastboot mode. Widzę rónież że zablokował mi się bootoader...
 4. Co masz na myśli mówiąc caseow? Co do satelit to łapie od 5 do 10. Więc raczej ok. W jaki sposób można zweryfikować czy coś jest nie tak z anteną?
 5. Witam, Chciałem was prosić o pomoc w rozwiązaniu problemu z moim mi4c. Problem polega na utrzymywaniu łączności z satelitami GPS. Chodzi o to, że jeśli stoję w miejscu telefon łapie fixa i normalnie widzi po kilka satelit, jednak wystarczy że zacznę się poruszać czy to pieszo czy samochodem GPS rozłącza się co chwilę. Po czym znów łapie sygnał na moment, po to aby, za chwilę znów się rozłączyć. Jak się domyślacie korzystanie z nawigacji jest mega utrudnione bo aktualna pozycja staje się nie aktualna.
 6. Hej, Powiedzcie mi czy mam się tym zainteresować i dzwonić do urzędu celnego w Zabrzu czy jeszcze poczekać cierpliwie? Szło tak sprawnie...
 7. Witam, Powiedzcie mi proszę czy podczas pobierania czegoś przez chrome macie możliwość przerwania? Jakiś krzyżyk lub pauza. Pytam bo nie mam czegoś takiego a czasem taka możliwość jest potrzebna. Kiedyś był krzyżyk i znaczek pauzy.
 8. Hej. Tak dostałem :)ale nie pamiętam kiedy była w Polsce. trochę to trwało ale potem już poszło i bez cła Nazwa zdarzenia Data i czas Jednostka pocztowa Wysłanie przesyłki 2016-08-19 16:18 SINGAPORE SAL Nadejście przesyłki 2016-08-29 08:38 WER Warszawa Zatrzymanie przez urząd celny 2016-08-31 14:32 WER Warszawa Wysłanie przesyłki 2016-08-31 21:10 WER Warszawa Nadejście przesyłki 2016-09-01 03:14 WER Zabrze Zatrzymanie przez urząd celny 2016-09-01 07:58 International Postal System Zwolnienie przesyłki przez urząd celny 2016-09-01 11:33 International Postal System Przygotowanie przesyłki do doręczenia 2016-09-02 08:08 UP Tychy 1 Przekazanie przesyłki do doręczenia 2016-09-02 08:08 UP Tychy 1
 9. Witam, Mam problem wykonuję punkt "W katalogu "MIUIPolska fastboot toolkit" kliknij w klik "instaluj_recovery_windows.bat"" ale nic się nie uruchamia wciąż jestem w fastboot. Cała wcześniejsza instrukcja przebiegła pomyślnie.
 10. Dostałem telefon w piątek udało się bez cła.
 11. U mnie się nic nie zmienia. Zobaczymy w tym tygodniu. Dajcie znać jak się u was coś ruszy.
 12. k1ck, udało Ci się coś ustalić? Ja mam taki sam stan przesyłki jak Twój i nic się nie dzieje w tym temacie.
 13. Witam. Ja mam również problem z messengerem. Problem jest następujący. Ktoś Do mnie pisze i dostaje powiadomienie. klikam ma komunikat w pasku powiadomień. Teraz powinno mnie przenieść do aplilacji jednak nic się nie dziej. Powiadomienie znika. Aby odczytać wiadomość muszę wejść ręcznie przez główną ikonkę. Jakieś pomysły o co może chodzić?
×
×
 • Create New...