Jump to content

Mr.Z

Użytkownicy
 • Posts

  19
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Z1C

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Mr.Z's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • One Month Later
 • One Year In
 • Week One Done

Recent Badges

0

Reputation

 1. To chyba zależy od ładowarki, mam oryginalna co dostałem z telefonem i ładuje 5V 2A, tak samo ładowarki z qc 2.0 od aukey ładują max 5V 2A, ostatnio kupiłem niby oryginał xiaomi model MDY-03-EB z qc 2.0 i po podpięciu pod miernik niby ładuje 8.82V i 1,47A, a na ampere meter apk w telefonie pokazuje że ładuje 2A i 4,8V. Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
 2. No to zwracam honor [emoji2] ja siedzę na wersji globala 8.1.2.0 bo na wyższej miałem problem z trzymaniem bakterii bo leciała jak szalona. Może nowsza wersja softu odblokowuje możliwość ładowania 9v w końcu procek obsługuje ta technologie. Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
 3. A to ciekawe bo też mam globala. Która wersje softu masz? I czy na oryginalnej ładowarce masz napisanie że też ładuje 12v, 9v i 5v ? Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
 4. Niby jakim cudem skoro obsługuje ładowanie 5V i 2A. Coś kolega chyba pomieszał albo ścieme wali. Mam kilka ładowarek aukey obsługujących qc 2.0 jak i 3.0 i mimo podpięcia pod takowy port ładuje mi max 5V i 2A (bez względu czy to kabel oryginalby xiaoi czy ten do szybkiego ładowania aukey)
 5. Mi wywalilo błędy przy instalacji globala 8.2.1.0 tzn zainstalowało się i po uruchomieniu i pojawieniu się logo miui zaczęły wyskakiwać okienka z błędami żeby zaraportować błąd. Wywaliłem system i wgrałem Stabilnego globala 8.1.2. Bo tymi od Xiaomi.EU też się bawiłem i jakoś nie widziałem zbytniej różnicy od globala. Także poczekam na globala OTA 8.2.1.
 6. Super poradnik, mam tylko pytanie bo nie do końca wiem, czy aby odblokować bootloader muszę mieć zainstalowany soft chiński czy jeśli posiadam Global Stabil to bezpośrednio z global Stabil mogę odblokować bootloader poprzez miunlock?
 7. A jeszcze spytam żeby wgrać ROM xiaomi.eu, wiem że muszę odblokować bootloader, i czy mogę go odblokować na obecnym romie MIUI Global 8.1 Stabilna - 8.1.2.0 (MBEMIDI) czy muszę wgrać Chiński romi dopiero z niego odblokować bootloader?
 8. A byłbyś tak miły i podałbyś bezpośredni link do dobrego sprawdzonego i stabilnego systemu miui.EU do Redmi 4 Prime z androidem 6.0, nie żadna betę etc. Bo chce mieć konkretny w miarę pewny miui.
 9. Ja jak narazie mam problem z WiFi i bluetooth, i nie wiem czy to wina globala czy samego telefonu. Nie chcę mi połączyć z zegarkiem garmina a jak już połączy to zrywa i nie widzi go. Znowu z WiFi czasem mam prędkość 40 mega a czasem 2-3 mega. Jak dalej będą problemy będę testował inny system niż global. Bo z tego co czytam w necie wiele osób ma podobne problemy w Xiaomi. Szkoda że nie natrafiłem wcześniej na opis problemów bo wtedy zastanowiłbym się nad zakupem Xiaomi. A teraz już za późno bo zwrócić się nie da
 10. I jak udało się znaleźć jakiś skuteczny sposób na rozwiązanie problemu? Bo mam podobny problem z połączeniem garmina z Xiaomi.
 11. Witam. Zakupiłem pierwszy telefon Xiaomi - Redmi 4 Prime, zacząłem wszystko ustawiać i ku mojemu zdziwieniu nie mogę sparować z telefonem zegarka Garmin Fenix 3. Mam oczywiście aplikacje garmina poprzez która paruje, aczkolwiek w aplikacji widzi zegarek a nie chce go sparować. A jak już jakimś cudem się uda, to po chwili go rozłaczy i już nie widzi urządzenia. Napewno to nie wina zegarka bo na niejednym urządzeniu je parowałem i zawsze wszystko działa wyśmienicie. Zrzut wersji oprogramowania jaka mam w telefonie w załączniku. Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam
 12. I co warto go zostawić czy wgrywać miui polska?
 13. Też pozwolę sobie zapytać o mój system, wczoraj nabyłem Redmi 4 Pro/Prime i może mi ktoś powiedzieć czy to śmieciowy system czy dobry? Bo nie wiem czy mam instalować inny.
 14. Bomiałeś szczęście i ci celnicy nie otworzyli paczki tylko pewnie połączyli VAT z deklaracji na paczce. Ja już masę rzeczy kupiłem z Chin i nie ma reguły. To jest loteria. A Goldi już nie ma tej metody bo zmieniły się przepisy i Goldi usunął ten sposób wysyłki z uniknięciem VAT. Wiem bo z nim.rozmawiałem, i ta opcja już.raczej nigdy nie wróci.
×
×
 • Create New...