Lisel

Użytkownicy
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Lisel

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wielkopolska

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi Pro

Recent Profile Visitors

234 profile views
 1. Też udało mi się zrootować na miui9, aczkolwiek tylko raz.. Musiałem zainstalować na nowo system i od tamtego momentu nie mogę go zrootować, ciągle jest w pewnym momencie failure, aborting i tak za każdym razem..
 2. Próbował ktoś chociaż zrootować RP na Miui9? Bo za każdym razem jak próbuje zrootować to mam "Failure, aborting" i takim oto sposobem nie mam roota.. Znaczy mam, aczkolwiek jest error w jakimkolwiek root checkerze "Niestety! Dostęp do roota nie jest prawidłowo zainstalowany na tym urządzeniu". Ktoś coś?
 3. U mnie bateria na wi-fi trzyma o wiele dłużej, zobacze jutro w sumie jak z LTE wygląda
 4. Ktoś wgrywał magiska na miui9 ofc. na RP i pochwali się? U mnie na xposed ciągle wywala, że jest nieaktywny pomimo instalacji.. Ktoś coś?
 5. No.. Ta świecąca ramka nad zaślepką od kart sim/sd
 6. jest gdzieś link do wzięcia udziałów w beta teście miui 9 na chińskim sofcie, a tam są wymienione modele i znajduje się w nich Redmi Pro
 7. Ej ludzie, u was też w RP (po lewej stronie, tuż nad wejściem kart SD/micro sim) odskoczyła sobie ramka? Tak z dnia na dzień, wstaje i patrze że mam to wykrzywione > _ < Coraz bardziej zastanawiam się nad sprzedaniem tego za jakieś śmieszne pieniądze i kupić jakiegoś 4x albo redmi 5 gdy wyjdzie...
 8. Ma ktoś pada od ps4 i sparował się z RP? Bo u mnie nic nie działa, tj. Sparował się, normalnie wykrywa ale w grach nie działa normalnie.. Znaczy, jakieś przyciski działają, ale żadnego w opcjach nie da się ustawić..
 9. Fck.. Telefon kupiony na banggod czy jakoś tak i nie wiem, czy spróbować wysłać, czy zostawić go..
 10. Pany, bo ja znów tu mam problem - teraz z wyświetlaczem :C Otóż, zauważyłem dziś iż na czarnych ekranach (na tapecie nie, chociaż też jest czarna - a bardziej widać w przeglądarce i w menu aplikacji w tle) mryga na biało jeden piksel.. Wypali się zaraz i trzeba będzie wysyłać na gwarancje?
 11. kurcze, byłem świadomy że to jakoś ma pomóc czy coś xD Może to przyczyna zbyt małego SOT'u, kek. //edit; psst, komuś z was też nie działa synchronizacja maily/kalendarza z google? Ustawiłem na pc aby kalendarz google pokazywał urodziny z FB i inne pierdoły, a nawet głupi gmail nie chce się zesynchronizować.
 12. to chyba faktycznie to oszczedzanie baterii nie działa Dlaczego ciągle tego używałem w nadziei, iż dłużej bateria będzie trzymać
 13. a to (...), nie będe sie bawić bo jeszcze wszystko rozwale
 14. Ogólnie to śmieszności, bo faktycznie czasem na jednym ładowaniu wytrzyma mi gówniak półtora-dwa dni a czasem ledwo cały dzień :v (W szkole używam tylko lte, jednakże z opcją oszczędzania energii.. Która chyba nie działa :<) //edit: moge normalnie pobrać z neta 7.4.14 i zrobić downgrade z 7.4.6? Chciałbym zobaczyć, czy byłaby jakaś różnica w SOT'cie.
 15. U mnie z kolei, po calutkim dniu grania, snapa i tak dalej (LTE włączone przez 2-3 godziny) spadło chyba zbyt szybko...