Jump to content

ner3k

Użytkownicy
 • Posts

  17
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

ner3k's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Witam, uprzedzam moderatorów, tak, wiem, jest dużo takich temaów. Ale na boga, one są z 2013 roku... Mam problem z powiadomieniami z aplikacji Gmail, powiadomienia o nowych wiadomościach albo przychodzą od razu, albo po 10 minutach, albo wcale. Raz przychodzą na zablokowanym ekranie, raz nie. Raz przychodzą na odblokowanym, a raz nie. A wiadomość w skrzynce jest już zsynchronizowana. W czym jest problem? Wszelkie uprawnienia mam pozaznaczane, wyłączone jest także jakiekolwiek oszczędzanie energii. Spotkał się ktoś z czymś takim? Jest to strasznie irytujące, bo mogę mieć odblokowany telefon i coś w nim grzebać, przychodzi mail, a powiadomienia jakiegokolwiek po prostu brak, mimo że wiadomość już w skrzynce jest... edit: Z tego co zauważyłem, to jednak większość aplikacji ma problem z powiadomieniami. OLX tak samo, powiadomienia nie przychodzą wcale, mimo że ma wszystkie zgody. Nie wiem w czym jest problem, naprawdę to tak działa na MIUI?
 2. To wina opcji "Ucinaj ogonki". Musisz wyłączyć ją w ustawieniach SMS.
 3. Jak wam trzyma bateria w Mi 5s? Ile SOT macie średnio? U mnie 4,5 godziny to maks i zastanawiam się czy wszystko jest w porządku. ROM 7.3.23.
 4. Witam, od czasu do czasu mój telefon jakby zrywa połączenie wifi. Jestem cały czas połączony z siecią ale nie ma dostępu do internetu w żadnej aplikacji. Pomaga wyłączenie i włączenie wifi. W czym może być problem?
 5. Witam. Używam MIUI od niedawna i w opcjach programistycznych znalazłem pozycję "Optymalizacja pamięci". Nie znalazłem o tym zbyt wiele. Jakie ustawienie jest najlepsze? Co tak na dobrą sprawę to zmienia?
 6. Dołączam się do pytania Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
 7. Mam wolny a i tak wskakują na nowy. Nie wiem o co może chodzić To poprzedni ekran: Problem rozwiązany, jestem głupi. Poprzestawiałem ikony tak żeby nie były w prawym dolnym rogu, ale nie usunąłem kolejnego ekranu tylko został pusty. Teraz już działa. To może przy okazji, istnieje jakikolwiek sposób na sortowanie ikon? Zewnętrzna aplikacja, program? Jakikolwiek sposób.
 8. Witam. Za każdym razem jak instaluję jakąś aplikację to wskakuje mi ona na nowy ekran, mimo że na poprzednich jest miejsce. Jak temu zaradzić?
 9. Mógłbyś coś podesłać więcej o tym? W sumie ciekawe, a nigdy nic nie słyszałem. Z reguły głośnik do rozmów to głośnik do rozmów, niegdyś zwany buzzerem, nie dysponuje on taką mocą bo nie jest to potrzebne.
 10. Szczerze to nawet nie wchodziłem w link, ale jeśli to ma tak działać to faktycznie bez sensu. W iPhone 7 jest to rozwiązane inaczej, nasz głośnik do rozmów się nie nadaje do takiego czegoś. Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
 11. Tego już nie wiem, bo w mody się na tym urządzeniu​ jeszcze nie bawiłem Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
 12. Xiaomi Mi 5S ma tylko jeden głośnik. Jak położysz telefon ekranem do góry to jest to ta maskownica po prawej stronie. Po lewej jest mikrofon. Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
 13. Witam. Tytuł kontrowersyjny, celowo. Otóż przeszukałem całe forum, przeczytałem kilka różnych tematów, przeszukałem także inne fora i wciąż nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi jak w końcu odblokować ten bootloader. Aktualnie mam soft Global 8.0.3.0 (MAGMIDI) i bootloadera odblokować nie mogę, w MiUnlock wywala przy 50%. Jakie mam teraz opcje, czego mogę próbować żeby odblokować ten bootloader? Proszę o nie wyrzucanie tematu do kosza z dwóch powodów. Pierwszy, sam potrzebuje z tym pomocy, a drugi, na forum bardzo ciężko aktualnie dotrzeć to jednoznacznych i świeżych informacji na ten temat, więc chciałbym żeby przydał się dla potomnych. Proszę o pomoc i wyrozumiałość, pozdrawiam! Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
 14. @piootr Na jakim systemie odblokowywałeś? Instalowałeś dodatkowo jakieś sterowniki, cokolwiek?
 15. Głupie pytanie, masz rację. Miałem wrażenie że przeglądając komentarze mignęło mi jakieś zdjęcie gdzie widziałem obustronny kabel USB typu C i zacząłem poszukiwania przejściówki. Dzięki za odpowiedź!
×
×
 • Create New...