hajdass

Użytkownicy
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About hajdass

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Pro ( 64GB )

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Spróbowałem przejść z 3.16 na 6.10 i niestety nadal to samo. Usługi xiaomi wybudzają telefon w dalszym ciągu.
 2. niestety na nowszych softach miałem ogromny problem ze słuchawką BT do auta która po kilku minutach rozmowy się rozłączała. Dokładne info w tym wątku.
 3. Miałem ten sam problem, słuchawki stereo SONY SBH20 na BT działały spoko i podczas muzyki i rozmów. Słuchawka typowo bt Plantronic wcale nie niski model rozłączała. Wróciłem do kompilacji 3.16 i jest teraz ok. Dziś gadałem przez nią godzinę i nie miałem problemów. Na nowszych softach niestety losowo po kilku minutach wywalało i musiałem klikać "telefon i znów "zestaw słuchawkowy aby gadać normalnie.
 4. Mam problem z baterią, usługi xiaomi ciągle wzbudzają telefon mimo wyłączonej synchronizacji. Już nie wiem jak z tym walczyć. Soft dwa tygodnie temu instalowany od zera więc ten temat odpada.
 5. Na których kompilacjach miałeś takie czasy?
 6. Mam dokładnie to samo po tej aktualizacji. Wcześniej nawet po godzinie siedziałem na słuchawce BT i było ok. Co dziwne mam słuchawkę plastronika i słuchawki stereo sonego i na nim nie mam tego problemu. Podczas rozmowy muszę kliknąć na źródło dzięku "telefon a później znów na "bluetooth aby znów słyszeć wszystko.
 7. Nie wiem czy poza filmem muszę coś jeszcze dodawać ale w takiej formie nie da się z niej korzystać. Próbowałem wersji od 3.0 do 3.3 i wszędzie to samo. System to wersja rozwojowa xiaomi.eu, telefon Redmo Pro 64GB. Wgrałem też najnowszy update 18.05.07 ale dalej to samo.
 8. Mam 7.3.16 i jak na razie jestem zadowolony. Na każdym późniejszym miałem problem z baterią. Teraz mam około 5-6 godzin na SOT w ciągu 48 godzin co uważam za dobry wynik, przy tym około 14 godzin bt i muzyka na słuchawkach około 10-12. Stabilność jest wg mnie bardzo ok.
 9. Jaki soft i jak ustawione podświetlenie wyświetlacza? Ja na 7.3.23 to jak wyjdzie 5-5:30 to jest dobry wynik już.
 10. hajdass

  MIUI 7.3.16

  Co prawda xiaomi mam dopiero lekko ponad 2 tygodnie ale mam wrażenie że na sofcie z poprzedniego tygodnia tryb automatyczny działał lepiej. Teraz owszem automatyczna jasność działa, suwakiem mogę sobie "doregulować" ale czasem nawet siedząc w pomieszczeniu nieruchomo potrafi sam nagle mocno ściemnić lub rozjaśnić ekran. Redmi pro (64 GB) MIUI 8.3 - 7.3.16
 11. Doszedł dziś telefon. Próbowałem wgrać rom pod fastboota z tej strony http://en.miui.com/a-234.html - Redmi Pro Latest China Developer Version Fastboot File Download ale nie wiem czy ma to sens bo być może na aktualnym odblokuje BL Tutaj screen systemu. W ADB and FAstboot po wpisaniu "adb devices" nie widzi telefonu. Nie pokazuje też komunikatu do potwierdzenia na ekranie. Czekam co prawda na zgodę do odblokowania BL ale chciałbym korzystać w miarę normalnie z telefonu do tego momentu a teraz jest angielsko-chiński gdzie nie mam ani sklepu play ani nie mogę się odnaleźć z tym językiem. Ktoś może mi rozjaśnić jak się do tego zabrać? ewentualnie jak po prostu sobie zainstalować na tym co jest google play kilka podstawowych apek i przetrzymać chwilę. Mam lekko nóż na gardle bo jutro wieczorem muszę oddać stary telefon i zostanę tylko z redmi które w tej formie jest nie do użytku.