Jump to content

peciaq

Użytkownicy
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by peciaq

 1. Cześć wszystkim, mam problem z Mi Band 4. Otóż nie widzę TREŚCI wiadomości z Messengera. Widzę treść SMS-ów, wiadomości z WhattsAppa, ale z Messengera nie. W apce Mi Fit wszystko włączone jak należy, bo tak jak mówię, powiadomienie samo w sobie przychodzi, ale nie widać treści wiadomości.
 2. Witam wszystkich, od kilku dni mam problem ze swoim Redmi Note 3. Problem polega na tym, że ni stąd, ni zowąd czas ładowania telefonu drastycznie się wydłużył. Kiedyś (jeszcze np. tydzień temu) od powiedzmy 10% do 100% telefon ładował się jakieś 3 i pół godziny. Od kilku dni czas ten się co najmniej wydłużył. Po podłączeniu ładowarki telefon przez chwilę pokazuje normalny czas (np. 3 godziny 20 minut do naładowania), po czym czas ten zmienia się np. na 5 godzin 50 minut. Albo na jeszcze więcej, rekordowo pokazywał chyba 7 godzin. Sam czas ładowania do pełna jest właśnie taki jak wskazuje albo nawet dłuższy. Proszę o jakąś poradę, jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o telefony i nie wiem, czy to znak, że mam szukać kilkuset złotych na nowy czy co...
 3. Witam panowie, ma ktoś jeszcze na sprzedaż szkło hartowane? Jak coś to jestem chętny, więc prosiłbym o PW
 4. Panowie, jest gdzieś dostępna jakaś instrukcja, jak to szkło hartowane zakładać? Trochę zielony jestem. Case silikonowy pasuje super, zachodzi z 1-2 mm i wystaje ponad ekran.
 5. Zamówione z tych Twoich linków @Marszal198304. Zobaczymy czy i mi się poszczęści z realizacją EDIT: yyyy, dostałem po kilku godzinach maila o treści "your order has been shipped". Ja coś źle rozumiem, czy oni właśnie sugerują, że ja już otrzymałem towar...?
 6. I w tydzień się tego spodziewasz? Przecież na aukcji jest napisane, że czas dostawy nawet 30+ dni, to jak to jest?
 7. Witam panowie. Jestem świeżym posiadaczem smartfonika Xiaomi i jestem mega zadowolony, niestety mam problem ze znalezieniem etui do wersji 152mm Zależy mi na tej gumie/silikonie, czy jak to się nazywa. Powyższa opcja z AliExpress to jedyne wyjście w tej kwestii?
×
×
 • Create New...