siatkarz014

Użytkownicy
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About siatkarz014

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Lokator jak ogólnie sprawuje się system? Masz go już kilka dni, nie łapie jakiś dziwnych zwiech? Aplikacje nie wyrzucają? Ja mam problemy na wersji rozwojowej np. ze Spotify lub Poweramp, jeśli włącze inne aplikacje to one mi się wyłączają mimo zablokowania kłódką. Nie potrzebuje bajerów, wymagam od telefonu tylko dobrej sprawności, więc czekam na twoją odpowiedź bo szukam dla siebie idealnego romu
 2. siatkarz014

  MIUI 7.6.22

  @tadzik1 Może to dziwne, ale nie mam takiej kłódki, trzeba tą opcje wcześniej włączyć? @angry Ale pokazuje Ci się R w kółeczku i możesz korzystać z internetu, tak? @virusek90 To na pewno nie chodzi o to, bo mam tak już od początku gdy przeniosłem się do Virgin, czyli jakoś od 2 miesięcy.
 3. siatkarz014

  MIUI 7.6.22

  Ma ktoś z was kartę w Virgin mobile? Mam problem z roamingiem krajowym, otóż jeśli nie jestem w zasięgu Play to wyskakuje mi przy kreskach zasięgu literka R w kółku i nie mam wtedy dostępu do internetu, chociaż zasięg jest. W ustawieniach włączyłem transmisję danych w roamingu. A druga uwaga to taka że od kilku wersji wywala Poweramp podczas słuchania. Zazwyczaj podczas zablokowania ekranu. Mi4c
 4. siatkarz014

  MIUI 7.5.18

  Od kilku wersji, bodajże od aktualizacji do Androida 7 mam problem z MMS, nie moge ich odbierać. Sieć to Virgin Mobile. Konfigurowałem przez SMS, ręcznie ale nic nie pomaga. Wgrywałem też od nowa cały system i nie pomogło. Ktoś ma jakieś pomysły?
 5. @Enetm i jak ci się sprawuje telefon teraz na tej wersji stable? Ja jestem na wersji rozwojowej 7.5.4 i również od paru aktualizacji rozwojowych wersji mam problemy z różnymi zwiechami itp. i też zastanawiam się nad instalacją wersji stabilnej. Czekam na odpowiedź
 6. siatkarz014

  MIUI 7.4.20

  Nie wiem jak u was, ale u mnie w Mi4c bodajże od 3 aktualizacji telefon często łapie momenty zawieszenia. W sensie takim, że działa wszystko płynnie, lecz jest moment, że aplikacje się zawieszają i ostatecznie crashują. Np gdy zrobię zdjęcie na snapchata to telefon się zawiesza. Macie cos podobnego?
 7. siatkarz014

  MIUI 7.3.23

  niestety zrobiłem to i nadal nie mogę odbierać MMS...
 8. siatkarz014

  MIUI 7.3.23

  Niestety nie mam takiej opcji, co jeszcze może być przyczyną, że nie mogę odbierać MMS?
 9. siatkarz014

  MIUI 7.3.23

  Gdzie jest ta opcja? Wchodząc przez ustawienia --> aplikacje systemowe --> SMS nie widzę takiej opcji.
 10. siatkarz014

  MIUI 7.3.23

  mi4c po aktualizacji nie mogę odebrać MMS. W ustawieniach APN mam wszystko dobrze. Ma ktoś jeszcze ten problem?
 11. Witam, otóż mam problem z GPS w moim Mi4c. Mam obecnie najnowszy soft z Miuipolska, lecz problemy występowały także wcześniej. Szukałem już wiele sposobów, ale nic nie pomaga. W GPS Status robiłem aktualizacje A-GPS, ustawiałem również w FasterGPS. Będąc na dworze moje Mi4C wykrywa max 7 satelit o mocy 20-27,w domu i na balkonie nie chce złapać w ogóle fixa. Powoduje to, że nie da się normalnie korzystać z nawigacji podczas jazdy. Macie jeszcze jakieś pomysły, jak polepszyć zasięg i szybkość łapania fixa?
 12. Witam, otóż mam problem z GPS w moim Mi4c. Mam obecnie najnowszy soft z Miuipolska, lecz problemy występowały także wcześniej. Szukałem już wiele sposobów, ale nic nie pomaga. W GPS Status robiłem aktualizacje A-GPS, ustawiałem również w FasterGPS. Będąc na dworze moje Mi4C wykrywa max 7 satelit o mocy 20-27,w domu i na balkonie nie chce złapać w ogóle fixa. Powoduje to, że nie da się normalnie korzystać z nawigacji podczas jazdy. Macie jeszcze jakieś pomysły, jak polepszyć zasięg i szybkość łapania fixa?
 13. dostałem ponownie zgodę od Xiaomi, niestety nadal mam błąd przy 50% :/