mygumas

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About mygumas

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  rn2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć, co oznacza powiadomienie na opasce w formie wibracji i literki "Z" ? Czy jest to info o bezczynności? Jeśli nie jest to bezczynność to co to jest i jak wygląda informacja o bezczynności :)? Pozdro!
 2. Cześć jak się połączyć z tv? Mam Samsung Smart tv, włączam na telefonie ten przełącznik 'włącz wifi display' i nic mi nie wyszukuje Co robić?
 3. @mgcompany no właśnie zastanawiałem się aby najpierw zrobić update systemu i tu z pomocą przyszedł @majdan12 (zaoferował napisanie tutka dla b.opornych x100 ) a jeśli to nie pomogłoby specjalnie to chciałem kupić nową baterię. Może być zamiennik, ważne aby działał poprawnie tylko czy rzeczywiście jak kupię nową to będzie ona działała lepiej niż ta którą mam obecnie? @mgcompany rzeczywiście jest tak jak napisałeś, ze 100% leci jak szalone do tych 80% a później jakoś w miarę się normuje ten spadek i leci jakby wolniej. Ale później mam wrażenie, że znowu z ok 40% spadek jest szybszy. Dodatkowo zauważyłem, że np z 17% tel potrafi naładować się do 39% w około 10-15min to chyba trochę za szybko wg mnie. Poza tą baterią to nie mam potrzeby aktualizacji softu, wszystko mi działa. Po poście @majdan12 przyjąłem, że aktualizacja pomoże z baterią i będzie ona lepiej działać - ale jeśli tak ma się nie stać to nie chce popsuć czegoś innego po aktualizacji. U mnie z wifi nie ma problemów, nie zauważyłem, żeby coś się działo złego. Czyli co chłopaki @mgcompany i @majdan12 nie ma sensu na update softu? A jest sens kupować wtedy baterię, zamiennik? Aby zweryfikować żywotność tej którą mam, mogę jeszcze Wam wkleić jakiś screen czy po tych wyżej widać, że jest ona w dobrym stanie i nie ma żadnych anomalii? Dla mnie nie ma problemu że rano odłaczam tel od ładowania a wieczorem podłączam na nowo ale żeby te 16-20h wytrzymał Pozdr, dziękuję za Wasze opinie i pomoc!
 4. Ok, gdzie jest jakiś prosty tutorial co zrobić po kolei. Jak instalować twrp, następnie rom z działu download?
 5. @majdan12 Jestem zielony, chętnie skorzystam z pomocy. Klikałem na aktualizuj system ale pokazało, że mam najnowszy
 6. siema, podłączę się pod temat. Problem z baterią mam taki. Ładuje się dość szybko od ok 20% do 100%. Myślę, że w ok 1.5h co chyba jest zbyt szybkie. Gdy mam 100% właczam te, siedzę chwilę na chrome (np 10min) i widzę jak procenty baterii lecą łeb na szyje. Po prostu po 10-15min potrafi bateria spać do 90% w telefonie nie mam zbyt wielu aplikacji oraz żadnych śmieci. Nie mam fejsa ani messengera. Jest instagram, watsup. Sport.pl. Z aplikacji, które mają być w autostarcie są sport.pl, mbank, gmail, kalendarz, i watsup. Nie wiem czy bateria już do wymiany czy coś jest pochranione w tel innego? Ewentualnie gdzie można kupić oryginalną baterię do rn2? Czy próbować wgrać jakiś nowy/inny system niż ten co mam?
 7. ok są gdzieś na forum te dzwonki? mógłby ktoś wrzucić na jakiś serwer to bym sobie pobrał :)? frog i wycie psa system mam taki : Miui 7 od miui Polska, 6.1.2.1 wersja rozwojowa. to co z tymi numerami :)? i jeszcze jedno pytanie czy rn2 ma jakiś tryb oszczędności baterii który można uaktywnić ręcznie kub automatycznie gdy bateria jest na wyczerpaniu i ma 20% jeszcze mocy? Huawei takie coś miał a tu nie mogę znaleźć takiej opcji
 8. Jestem w pamięć wewnętrzna > i nie ma tu folderu System. Są Ringtones oraz Notifications ale są one puste. Ewentualnie może ktoś mi wrzucić paczkę tych dzwonków w zipie gdzieś ? Przy okazji zapytam, jak wejde w książkę telefoniczną i zacznę wpisywać numer na dialrze 1800 to mam jakieś numery zagraniczne około 20 air india, asus, axis bank itp.. jak to usunać bo normalnie nie da się, skąd to ?
 9. siema, jestem nowy jeśli chodzi o siajomi w jakim folderze zanjdę dzwonki, które można wybrać gdy chce się ustawić sygnał na powiadomienia. Bo widzę, że są inne dla powiadomień i inne dla połączeń czy sms. Przeszukałem zawartość telefonu, wszystkie foldery, ustawiłem 'pokaż ukryte pliki' i nie znalazłem. Np dzwonek "Frog'' jest tylko dostępny dla powiadomień sms a dla połączeń nie ma. Ktoś coś ?