grondek

Użytkownicy
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About grondek

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć Zakupiłem MiBand 2 oraz "sparowałem" go z Endomondo. Niby serce jest na czerwono w Endomondo, natomiast nie jest uwzględniany nigdzie pomiar. Dodatkowo jeżeli MiBand jest sparowany z Endomondo to na wyświetlaczu nie wyświetlają się informacje o aktualnym tętnie. Czy coś zrobiłem źle czy też aby mieć wyniki tętna trzeba mieć Endomondo Premium?
 2. Cześć Zadam nietypowe pytanie. Znalazłem na ulicy telefon Xiaomi Redmi 4A [tak mi się wydaje]. Właściciel zablokował go jednak na wzorek. Czy jest jakaś opcja [bez wielkich ingerencji], aby dostać się do kontaktów bym mógł kogoś powiadomić?
 3. Yyy... W sumie to trochę nielogiczne, że na białym przodzie dają białą diodę. Ona jest jakoś widoczna na tym białym? I rozumiem, że nie ma możliwości ściągnięcia jakieś aplikacji, aby zmienić kolor?
 4. Cześć Jaki kolor ma dioda powiadomień w edycji Gold? Bo znalazłem tylko info, że w Black jest biała i nie można zmienić koloru.
 5. @b0jan Nie, nie mam niczym przysłoniętym. Choć dzisiaj np. przy dzwonieniu ekran z funkcjami był, ale po przyłożeniu do ucha nie zgasł. Czyżby uszkodził się czujnik zbliżeniowy? Można go jakoś sprawdzić?
 6. Cześć Mam pewien problem. Otóż jak ja do kogoś dzwonię to ekran natychmiast się wyłącza - nie mam opcji jak zakończenie połączenia, nagrania rozmowy itp. Żadne przyciski fizyczne nie działają poza środkowym - wtedy jest belka na górze "powrót do połączenia". Naciśnięcie powoduje ponownie wyłączenie ekranu. Wie ktoś może co może być przyczyną?
 7. Odpiszę odnośnie mojego problemu nr 2 (z tymi budzikami) bo może komuś się przyda. Okazało się, że aplikacja Timely nie tyle co grała za cicho, co w ogóle nie działa. Pomimo ikonki budzika koło sygnału sieci, budzik się nie włączał (dopiero zaczął działać, gdy wszedłem w aplikację). Rozwiązaniem problemu jest nie wyrzucanie Timely z pamięci RAM, bo inaczej nie będzie działać
 8. Wiesz słyszałem, że jest ograniczenie do 3 Mb/s, tylko że nikt mi nie wmówi że to jest taka "straszna prędkość", że strony nie są w stanie się otwierać :-/ A do tego to występuje też na macierzystym zasięgu Play`a.
 9. Cześć Mam dwa problemy z moim Mi5. Pierwszy to problem z łącznością po sieci 3G. Po sieci LTE śmiga jak szalony, natomiast przejście na 3G powoduje mega powolne wczytywanie stron lub w ogóle nie ładowanie ich Jestem w sieci Play, dane w roamingu włączone, APN jest ustawiony zgodnie z zaleceniami Playa i nie wiem co jest przyczyną :-/ Druga sprawa to budzik. Pomimo, że w ustawieniach poziom głośności alarmu/multimediów jest maksymalny to niestety w czasie alarmu gra tylko na 1/4 głośności [i przez to 2 razy zaspałem :-/]. Korzystam z Zegara i aplikacji Timely i na obu jest to samo. Co może być przyczyną?
 10. To tak odnośnie HD Voice to dzisiaj udało mi się zrobić "test" - odebrałem dwa połączenia jedno po drugim (jedna osoba posiadała urządzenie z HD Voice, druga nie) w pokoju, bez żadnego hałasu i faktycznie jest różnica. To znaczy, przy osobie z HD Voice głos rozmówcy jest bardziej naturalniejszy. Także chyba ten HD Voice jednak działa (choć nic się nie wyświetla).
 11. Przy transmisji danych nie jest on mega ciepły, tylko cieplutki. Na pewno bardziej ciepły jest w trakcie ładowania niż transmisji. Czy mimo wszystko to jakieś powody do zmartwień (aż tak mi to nie przeszkadza)? Co do tego co wspominasz to mówisz o VoLTE - lepsza wersja HD Voice po sieci LTE. I to prawda, że obsługuje to tylko Orange w Galaxy S6 bądź S7 (już nie pamiętam). Natomiast mi chodzi o HD Voice, która leci po sieci 2G(?)/3G i którą maja wszyscy operatorzy w Polsce na wszystkie telefony tą technologie obsługujące.
 12. Faktycznie było zaznaczone. Dzięki, może teraz będzie lepiej Jakość rozmów i tak jest imponująca, ale skoro ma być ta funkcja dostępna to niech będzie Na połączenia z 3 osobami, które na 100% mają telefony z HD Voice i na dodatek wszystkie są w PLAYu, w żadnym z nich nie działa. Okej, proszę bardzo
 13. Cześć. Dotarł do mnie Mi5 i wrażenia są fenomenalne (szczególnie aparat fotograficzny). Jedynie co to mam wrażenie, że bateria w porównaniu z Nexusem 4 działa podobnie [czyli szybko schodzi] :-/ Ale przynajmniej ma szybkie ładowanie, także nie jest tak źle Chciałbym się zapytać o dwie rzeczy : to normalne, że przy transmisji danych (czy to przez Wifi czy sieć komórkową) oraz przy ładowaniu telefon jest ciepły? I chyba mam problem z HD Voice. Nie widzę żadnej różnicy między połączeniami, gdzie druga osoba ma HD Voice lub nie ma tej usługi. Widziałem gdzieś na jakimś screenie, że jak jest HD Voice to pojawia się znaczek w trakcie rozmowy, u mnie się nie pojawia. Trzeba to jakoś włączyć (mam włączone VoLTE, gdyby co to sieć komórkowa PLAY)?
 14. grondek

  Mi5 vs ...4A

  Z LG G4 powtarzam tylko to, co piszą ludzie na forach. I z tych wypowiedzi wynika, że nie jest to odosobniony przypadek. A nawet, gdyby G4 okazało się wporzo to i tak już odpada, bo przekracza budżet i tak już mocno napięty :-/ Dziękuje za pomoc. W takim razie wybiorę Mi5. Trochę się martwię już nie płytami głównymi, a tym pękaniem jak na filmie, szczególnie że kieszeni nie mam zbyt luźnych :-/ Z drugiej zaś strony Mi5 jest już rok, a przeglądając fora czy krajowe czy anglojęzyczne wszyscy gadają o teście, ale realnych przykładów złamań nie zauważyłem, także może nie jest tak źle? A jeszcze case się kupi, więc powinno go chyba dodatkowo zabezpieczyć