Jump to content

Qudimek

Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Qudimek

 1. Potrzebuje pomocy, jak zrobić Downgrade systemu. Mam taki, jak ja czystym screenie, a chciałbym przejść na swój stary, czyli jak na pokazanym screenie (8.0.6.0). Może mnie ktoś poprowadzić krok, po kroku, jak to zrobić, czy muszę mieć odblokowany bootloader, bo średnio chcę to robić i skąd pobrać ten ROM, który chcę. Bardzo proszę.
 2. Mam nadzieję, że jeszcze ktoś tu zagląda, bo mi zależy... Mam problem z baterią. O 20 odłączyłem od ładowarki. Jest 22 i mam 78%. Używałem tylko Facebooka i kilku aplikacji, a ostatnio widzę, że bateria bardzo mocno spada. Mam więc pytanie. Jak to naprawić? Zmiana systemu pomoże? Mam oryginalny od Goldwaya (śmieciowy) i nawet jeśli bym chciał, to nie wiem, na jaki zmienić. Nie mam nic odblokowanego (bootloadery itp), ani roota. Na jaki zmienić, aby nie trzeba było już z tym nic robić? Jakiś Global Dev? (Nie znam się, więc proszę, doradzcie)
 3. Mam oryginalny soft bez niczego przerabianego. Czyste MIUI od Goldwaya i zastanawiam się, czy mogę to pobrać.
 4. To działa tylko na zrootwanych telefonach? I wystarczy pobrać tą aplikację?
 5. Witam. Mam prośbę. Mam system taki ja na screenie i chciałbym go zmienić na global dev albo stabilny. Może mi ktoś porównać te dwa systemy do mojego? Pod względem wydajności, żywotności baterii itp. Jeśli już był taki temat, to prosiłbym o link do niego. Wersja telefonu to KENZO.
 6. Qudimek

  Bateria spada

  Mam problem w RN 3 Pro. W wersji 3/32 Kenzo bateria mi zaczęła szybko spadać. Fakt, szybciej się ładuje, ale szybciej też spada. Tak jakby pojemność się zmniejszyła. Czego to może być problem? Systemu, jakiś aplikacji, czynników zewnętrznych? Proszę o poradę jak to naprawić, bo kupiłem go ze względu głównie na baterię i na początku faktycznie było dobrze, ale teraz, po 1,5 miesiąca jest już.. Tak jak jest z tą baterią.
 7. Qudimek

  Karta SD

  Witam, czy można dać kartę 64gb do Redmi Note 3 Pro? Na różnych stronach piszą różne rzeczy, więc nie wiem, czy mi będzie odczytywać całość. Mogę kupić swobodnie i cieszyć się pełną jej wartością?
 8. Kupiłem Xiaomi Redmi Note 3 Pro od Goldwaya kilka dni temu w wersji 3/32. Od początku mam problem z podświetleniem klawiszy pod ekranem. Mimo włączonej funkcji podświetlenia, one wciąż pozostają wyłączone. System to MIUI 8 Global Stabilna. Brak aktualizacji w aplikacji systemowej, a nie chcę robić roota ani bawić się w zmianę romu. Tak samo z wysłaniem do serwisu. Co mogę zrobić, żeby w końcu zadziałały?
×
×
 • Create New...