Jump to content

Kosiara96

Użytkownicy
 • Posts

  19
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi MI 9T PRO

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Kosiara96's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Jak z czasem na baterii w 11.0.4.0 QFKEUXM? Na 11.0.3.0 po jakimś czasie pojawiał się baterry drain.
 2. Niestety nic to nie dało. Raz działają super, a w następnym dniu przychodzi, albo spóźnione, albo bez wibracji i dźwięku. Nie mam już sił do tego. Dziewczyna ma S7 i chodzi wzorowo. Bardzo tego potrzebuje, bo muszę brać codziennie tabletki i mi to przypomina.
 3. A w aparacie masz zezwolony dostęp do GPS? Być może ma to jakiś związek z tym, że galeria wybudza GPS.
 4. Być może twoje szkło jest jakieś inne od mojego i stąd ta różnica. Ja mam szkło wozinsky.
 5. Mam takie samo pudełko i też mam wersję global. Ja miałem przez kilka dni miui polska najnowszy stable i średnio byłem zadowolony. Bateria trzymała gorzej, gry przy instalacji ze sklepu play się automatycznie nie dodawaly do trybu gier. Finalnie wróciłem na globala i jest lepiej. Wiadomo, że tłumaczenie miui polska, ma dużo lepsze. Ale to z globala, też nie jest znowu aż tak fatalne.
 6. Ja mieszkam w Niemczech i jak go tutaj kupiłem, już po wyjęciu z pudełka wyskoczyła 10.3.4, a za chwilę właśnie 11.3.0. Być może ma na to wpływ region, który mam ustawiony na Niemcy. Skąd masz ten telefon?
 7. Ja mam szkło i nie mam żadnych problemów z czytnikiem palca.
 8. Cześć Kilka dni temu udało mi się odblokować telefon i wgrałem najnowsze miui polska stable 11.0.5. Mam problem z trybem gry. Gdy miałem globala przy instalacji każdej gry z automatu dodawała się ona do trybu gry. Tutaj niestety tak się nie dzieje i muszę dodawać manualnie. Pytanie czy da się coś z tym zrobić?
 9. Mam najnowszy stable na mi 9t pro i mam problem z trybem gry. Na globalu przy instalacji każdą grę dodawało z automatu do trybu gier i wszystko było git. Tutaj niestety raz doda, raz nie. Od czego to zależy?
 10. Witam Od 2 dni mam xiaomi mi 9t pro i mam problem z powiadomieniami z aplikacji Google keep. Tam w niej można ustawić przypomnienia, żeby o danej godzinie przypominała. Niestety pomimo wielu prób ustawień nadal powiadomienia działają jak chcą. Telefon leży i milczy, ale jak zaswiece ekran to nagle powiadomienie się pojawia. Mam najnowszy global miui 11. Proszę o pomoc.
×
×
 • Create New...