Jump to content

romi_1984

Użytkownicy
 • Posts

  15
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by romi_1984

 1. Witam mam rozwiązanie, instalujecie aplikację "sms & mms search and delete" w opcjach programu wybieracie "only with picture" i kasujecie część bądź wszystkie mms i po problemie, na koniec odinstalować śmiecia i już.
 2. Witam, usterka nadal aktywna, zmienilem operatora ale to nic nie pomogło zaślepiłem również mikrofon od szumów co tez nie pomagało zauważyłem że głos wariuje najbardziej jak telefon zmienia pozycję np. jak rozmawiam leżąc wtedy jest najgorzej. Serwis mówi że telefon jest sprawny bo po mimo wysyłania nagrań felernych rozmów u nich wtrakcie testów jest normalne.
 3. XIAOMI CUBE oddałem do sprzedawcy, po czym firma zwróciła pieniądze ale problem z głośnością jest nadal zagadką... Drugi raz nie ryzykuje kupuje głośnik innej firmy. Pozdrawiam jak dla mnie temat nie rozwiązany ale do zamknięcia.
 4. Witam dzisiaj na nowo zainstalowałem najnowszego czyściutkiego xiaomi.eu później Global głośnik na każdym sofcie działał tak samo czyli źle... Panie i Panowie jakieś pomysły?
 5. U mnie sieć T-Mobile, a błąd z mikrofonem w redmi 4 prime... wydaje mi się że to loteria, na dzień dzisiejszy 587 pobrań najnowszego miui a dyskuskusja na forum średnio dosłownie parę użytkowników, dzisiaj zainstalowałem najnowsze miui testuje dalej jak nie będzie poprawy serwis do skutku. Nowa aktualizacja miui 7.2.16 niestety brak poprawy
 6. W Redmi 4 prime otwór jest jak trzymasz telefon pionowo to pod tacką nie w samej tacce jak ma to miejsce np. w redmi 3 a samą tackę wysuniesz, nie siedzi ona na przysłowiowy klik tylko znajdź odpowiednie narzędzie aby to wykonać. W pierwszej kolejności ja bym reklamował, bo w tym przypadku widzę wymianę słuchawki na nową, poprostu ewenement "pijany chiński sprzęt" zawinił a Twój sprzęt 1 na milion he he he.
 7. Kupiony w Polsce w alledrogo użytkownik fostte.. prawie 4000 komentarzy żadnego negatywnego sprzedaje głównie sprzęt xiaomi, mam go bardziej w miesiącach nich dniach... Głównie wykorzystuje go do rozmów trochę "chodzę po sieci" czasem "gram w gre" + mp3 Niecałą dobę po zamienieniu karty sim na slot nr. 2 i wyłączeniu "ok google" problem powrócił
 8. Witam ponownie po aktualizacji xiaomi.eu 7.2.9 niestety nie ma poprawy... W ustawieniach mojego tel. Redmi 4 prime nie miałem opcji: wyszukiwanie głosowe / wykrywanie "OK, google" dopiero dzisiaj zainstalowałem aplikacje google że sklepu play znalazłem i wyłączyłem tę funkcję ale pewnie nie posiadając wcześniej tej aplikacji funkcja ta i tak nie była aktywna, w globalu apka google jest od samego początku. http://en.miui.com/thread-463916-1-1.html Fix z linku powyżej zastosowałem na początku Lutego robiąc później obszerny test: Jednocześnie nagrywałem rozmowę i na redmi 3 i na redmi 4 rozmawiałem w różnych miejscach trzymając sam aparat pionowo/poziomo do góry nogami przy prawym uchu przy lewym uchu, lewą ręką, prawą ręką... najpierw rozmawiałem przez redmi 3 a następnie redmi 4 z osobnych pokoi jak mówiłem do tego mikrofonu u góry koło diody 'IR' to kompletnie nic nie było słychać czyli wyciszenie szumów działa w 100%. Po moich testach stwierdziłem że jest tak jak książka pisze. Niestety myliłem się, telefon działał prawidłowo może przez dobę, później bylo z powrotem tak jak z linku z początku postu czyli tragedia, dzisiaj dodatkowo przeniosłem kartę SIM do slotu nr.2
 9. Dzięki za odpowiedź ale czytałem te wszystkie posty już wcześniej. Kupiłem sobie telefon za prawie 1000 zł - ok Osobiście wgrałem Polski soft - ok Zgodziłem się na to wszystko ale żebym nie mógł normalnie się z ludźmi dogadać @#^$%^~`\|Wwwrrrr. Nie chce stosować metod które nie działają w 100% Czy taka sytuacja nie jest chora? Wiem że mój przypadek nie jest odosobniony, jeśli nic się nie zmieni po 10 lutym oddam tel. do serwisu.
 10. Moim zdaniem wygrywa JBL GO, pomimo tego że jest prawie o połowę mniejszy wydaje się grać głośniej i dźwięk jest bardziej soczysty, długo ich nie testowałem więc nie wiem do końca jak z baterią. Dokładnie tak jak mówisz, powinien! ale nie zawsze tak jest. Zgadzam się z Tobą w 100% ale w dalszym ciągu problem jest nie rozwiązany
 11. Mam podobny problem od nowości, a zobrazuje go tak: obojętnie czym bym nie zwiększał głośności ile razy bym nie parował głośnik działa podobnie jak u kolegi "RexHunt". Na telefonie żony [redmi 3] i córki [redmi 3 pro] po dodaniu wszytko działa prawidłowo. Posiadam również głośnik \JBL Go\ po sparowaniu ze swoim [redmi 4 prime] działa jak książka pisze a speaker xiaomi Redmi 4 prime MIUI 8.2 by xiaomi.eu 7.1.19 (rozwojowa) Android 6.0.1 MMB29M Wszystko wgrane "poradnikowo" bez problemów. Restart nie daje żadnego efektu, kasowanie danych aplikacji związanych z bluetooth również, test bluetooth OK. help
 12. Kliknij > Nagranie z mojej rozmowy < Tak jest prawie co każdą rozmowę, najczęściej na początku ale w dalszej części rozmowy też potrafi fixować nie ma reguły, dyktafon działa podobnie. Robię co tygodniową aktualizację z nadzieją że będzie lepiej ale niestety nie jest. Sieć t-mobile, jedna karta sim [slot nr. 1] w teście jest fail ponieważ brak karty pamięci/sim2. Redmi 4 prime / MIUI 8.2 by xiaomi.eu 7.1.19 (rozwojowa) Android 6.0.1 MMB29M Wszystko wgrane "poradnikowo" bez problemów. Restart nie daje żadnego efektu.
 13. przeniosłem do działu redmi 4 prime
 14. Potwierdzam, ewentualnie #folia ona się przyklei na całym swoim obszarze bo jest bardziej elastyczna tak jak napisał ktoś wcześniej mikro ryski zrobią się zawsze więc jak ktoś nie lubi ich mieć odpowiednio wcześnie zabezpieczamy.
 15. Cześć, [odgrzewam kotleta] redmi 4 prime najnowsze aktualizacje.. co jakiś czas mój głos jak spod wody, wrrrr? jakieś pomysły, serwis oprogramowanie?
×
×
 • Create New...