Jump to content

guzi75

Użytkownicy
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Poco x3 pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

guzi75's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Collaborator Rare
 • One Month Later
 • Reacting Well Rare
 • Week One Done
 • First Post Rare

Recent Badges

0

Reputation

 1. Dzięki w takim razie nic się nie zrobi trzeba czekać na nowe TWRP oby było szybko🙂
 2. Dzięki za Plik, ale też nie działa. Błąd 255. TWRP bez robienia Kopii jak dla mnie jest niefunkcjonalne, już nie wiem, co wymyślić, by móc zrobić kopie. Tak samo wiem to nie ten temat, ale po zrotowaniu nie mogę usunąć żadnej aplikacji systemowej KICHA.
 3. Witam, mam problem, nie mogę zrobić kopii danych w TWRP zaznaczam DATA -BOOT- Super (system system_ext product vendor) nie wiem, czy to samo co SYSTEM, cały czas mam, Error 255 in createTarFork() proces. Patrzyłem w katalogu głównym czy mam foldery 999 z tej stronki. https://guidecycle.net/pl/2-methods-napraw-blad-twrp-createtarfork-255-nieudana-kopia-zapasowa, nie mam żadnych takich folderów. Room V13.0.5.0.SJUMIXM świeżo wgrany zrootowany Magisk 25,1 , robiłem też jak w zamkniętym temacie od użytkownika cypekac, wyłączyłem blokady tel. odciski palców, i nic nie mogę zrobić kopii czy jest jakiś sposób?, czy może to, że nie mam karty pamięci w tel.?
 4. Byłem czytałem z tego wynika że kopi systemu czy customa nie wgramy bo partycji nie widzi TWRP. Też wiem bo mam wgrany TWRP najnowszy i nic niemożna zrobić w OrangeFox też nic nie zrobi.
 5. Czy może ktoś wie kiedy będzie działający TWRP, bo nic nie działa, bez tego nawet root nie zrobi
 6. Witam, przeglądałem ustawienia w tel. POCOX3Pro_V13.0.4.0.SJUMIXM i natrafiłem na takie oto powiadomienie, że to urządzenie nie będzie już otrzymywać regularnych aktualizacji. CZY tel. nie będzie już aktualizowany?
 7. Kupiłem telefon z Media Markt, a czy korzystam z VoLTE, powiem szczerze ze nie wiem kartę mam z PLAY w tel. VoLTE włączone , to coś działa na Jakość rozmowy, czas realizacji połączenia, wiedz chyba korzystam, no to muszę się obejść, bez nagrywania rozmów i zostaje Eu lub Global i zablokować botloadera
 8. To jeśli stąd pobiorę https://flashxiaomi.com/download-install-miui-rom-for-xiaomi-poco-x3-pro-all-miui-firmwares/ Global, czy Eu lub Indonezję to mogę zablokować botloader, powiem, że zastanawiam się nad Indonezja, bo tam sms dialer jest od Xiaomi i można nagrywać rozmowy
 9. Witam, kto pomoże, wiem, że aplikacje systemowe są zablokowane, czy jest jakiś sposób, by można było podmienić aplikacje systemowe np.: MI Video i jak to zrobić? Podłączam pendrive pod tel. i pendrive widzi, ale jak chce otworzyć film z niego, jest jakiś błąd, i nić nie można zrobić, pliki można z pena kopiować na pamięć wewnętrzną. Sprawdzane pod innymi tel. i jest OK, więc błąd jest z mi video lub Manager plików. Jeśli zainstaluje inny Manager, otworze plik z filmem a chciałbym mieć systemowy.
 10. Witam Mam wgrany rom POCOX3Pro_V13.0.4.0.SJUMIXM, botloader odblokowany. Wgrane TWRP 3.6.2, choć nic nie można zrobić. Chciałbym się dowiedzieć, na jakim roomie można zablokować botloadera, powiem szczerze, że przed odblokowaniem nie spojrzałem, jaki miałem room czy Global, czy EU na pewno numerek był ten V12.5.5.0. Wiedź, jaki można wgrać stock ROM i zablokować by nie uceglić tel. Czy na Global V13.0.3.0.SJUMIXM, czy EU V13.0.1.0.SJUEUXM.
×
×
 • Create New...