Deenely

Użytkownicy
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Deenely

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday 06/23/1996

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi Note 5

Recent Profile Visitors

367 profile views
 1. W aplikacji WAKEBLOCK można przy pomocy roota blokować wzbudzające telefon procesy, które można sprawdzić w apce better barteru stats.
 2. A nie ma czegoś o podobnym działaniu, zamiennika jakiegoś skoro tak?
 3. No owszem jest i mam ją tak samo jak wersje PRO, ale nie rozumiem do czego potrzebne jest tutaj debugowanie USB (chociaż jak wspomniałem mam je od dawna- od zawsze-_-)
 4. To mam zrobione już od dawna. Ale czy to ma jakiś związek? Chcę wersje z rootem, nie lite
 5. Miałem ją na samym początku i to samo tak to wygląda pobierając ze sklepu. Cokolwiek klikne na ułamek sekundy wyświetla się (wczytywanie...), ale nic więcej się nie dzieje.
 6. Witam. Zainstalowałem najnowszego magiska na RN5, aby móc skorzystać z apki wakelock detector, bo Bateria zaczęła mi szybko spadać (sygnał sieci ~55%). Po zainstalowaniu wyskoczyło mi install as system app... Pobrałem z chomika wersje pro. Zezwoliłem na wymagane uprawnienia, mam tylko czarny ekran i komunikat,że nie udało się wykonać zadania, a po chwili że niby przyznano uprawnienia. Pobrałem apke /system/app mover wraz z busybox, ale jesli chce miec wakelock jako systemową, wyskakuje error(could not remout/system). Nie mam pomysłu co mógłbym zrobić, być może to jakaś drobnostka, ale nie wiem... Ktoś może miał podobny problem ?
 7. Telefon resetował sie resetował i w koncu sie wylaczyl i... juz nie odpala , nie reaguje wgl. Nawet pod źródłem zasilania nic się nie dzieje. Chyba umarł
 8. A może jednak to i klawisz power, mam etui, więc tego nie zauważyłem.. nawet nie wiem kiedy to się mogło stać że ten przycisk się taki zrobił, w ostatnim czasie nie spadl na ziemię ani nie usiadłem czy coś w tym rodzaju. Mniejsza, czy da się coś z tym zrobić ?
 9. Odpada raczej, bo nie za każdym razem tak się dzieje przy używaniu przycisku.
 10. Witam Miuimaniakow Od kilku dni mam taki problem, że telefon restartuje się bez konkretnej przyczyny ( na pierwszy rzut oka przynajmniej). Czasami podczas korzystania z messenger, openfm, czasami nawet jak poprostu jest w kieszeni zablokowany... Mało tego, nie może wyjście z tego restartu, jeden za drugim , telefon się nagrzewa i tak w kółko dopóki nie przyttzymam chwilę przycisku power, wówczas restartuje i włącza, normalnie wszystko działa. Czasem też gdy przyciskam power aby odblokować włącza się menu wyłączenia/restartu/tryb cichy/samolotowy.. Co może być przyczyną? Ostatnią rzeczą jaką instalowałem jest malwarebyte Anti Malware. Trzeba zrobić jakiś wipe, wina powera czy .... ?
 11. Deenely

  MIUI 7.2.16

  No jak to jak ? ;P Musisz wejść w aparat na messenger i przytrzymać to kółeczko żeby nagrać (chyba że nie o to pytasz ) Od kilku już kompilacji mi tak się pierniczy ten aparat , ale do tej pory nie potrzebowałem go ;/
 12. Deenely

  MIUI 7.2.16

  Ej pany, czy od jakiegoś czasu też wam nie działa nagrywanie video z poziomu aparatu systemowego , a tym bardziej na messenger ? W aparacie cisne i nic a w messenger czasem białe tło, czasem ten czerwony pasek idzie, ale obraz jest zamrożony w miejscu początkowym.. Da się z tym coś zrobić? Mi4LTE