przemo65

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About przemo65

 • Rank
  Nowy

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Racibórz

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 4A

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Niestety, też tak myślałem ale wprowadzona cyfra to cyfra, próbowałem trzymać dłużej albo szybko klikać i nic to nie daje za każdym razem była to cyfra i cyfra była cyfrą . Skontaktowałem się w końcu z helpdeskiem i okazalo się że to co miałem to bylo stare telehasło. W chwili obecnej generowane telehasla są wyłącznie cyfrowe i musiałem wygenerować nowe telehasło. Generalnie na różnych forach doczytałem się, że faktycznie nie da się wprowadzić litery w czasie rozmowy telefonicznej. Tak, że dziękuję wszystkim za rady i temat zamykam.
 2. Wydawało mi się, że na starych telefonach można było. W takim razie po co generować telehasło literowo-cyfrowe? Próbowałem też z telefonu stacjonarnego z możliwością wpisywania tekstu i podobna sytuacja. Dizwne jest też że np na niektórych stronach podawane są nr na infolinię cyfrowo-literowe (np samsung)
 3. Witam wszystkich Mam pytanie. W czasie dzwonienia ze smartfona (Redmi 4A) np do helpdesku podczas weryfikacji konieczne jest np w moim przypadku, wprowadzenie nr klienta i poszczególne cyfry i litery z telehasła. Z wprowadzeniem cyfr problemu nie ma, ale jak wprowadzić literę? Przeszukałem różne fora, próbowałem na różnych telefonach (z androidem) i mimo, że na klawiaturze numerycznej są napisane przy każdej cyferce litery (tak jak w starych telefonach z przyciskami) to nie umiem wybrać żadnej litery. Czy to jest "przypadłość" mojego telefonu czy generalnie jest to "przypadłość" androida. pozdrawiam