Jump to content

imadloo

Użytkownicy
 • Posts

  4
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

imadloo's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

0

Reputation

 1. Dla osób które chcą voice packi Pauli dotyczy oprogramowania 2008. W folderze jest też XVacuum Firmware w kilku wersjach. Roborock S5 firmware and voice pack Mam nadzieję, że komuś pomogę w ten sposób, a od siebie w dalszym ciągu poszukuję voice packów dla najnowszego firmware 2034. A może ktoś już próbował wgrać te same voice co z 2008 ? Będzie to grało ?
 2. XVacuum_Firmware.apk Link z XDA. Czy ktoś ma już polski voice pack do najnowszej wersji 3.5.8_002034 ?
 3. Nie udało mi się rozwiązać. Przyjaciel z Chin chce, żebym go odesłał. Niestety koszt poczty polskiej to minimum 60 zł. Niestety okres pandemii i wysyłka do chin nie jest możliwa. Okres ochrony mi się kończy. Myfriend proponuje żeby naprawić w serwisie w Polsce, a on zwróci pieniążki, jednak nie ma w Polsce serwisu, który chciałby mi pomóc.
 4. Witam Was. Mój pierwszy post związany jest z zakupem Amazfit GTR 47 mm. Niestety mam problem i dotyczy on ciągłej próby aktualizacji. Smartwatch paruje się prawidłowo z aplikacją Amazfit i od razu próbuje aktualizować. Niestety po zakończeniu pisze niepowodzenie i znów aktualizuje. I tak w kółko. Czytałem już dużo na ten temat ale nie mam kompletnie już pomysłów i proszę o radę. Próbowałem sparować ponownie, odinstalować i zainstalować aplikacje, dałem już wszystkie możliwe uprawnienia, sprawdzałem na innym telefonie, usuwałem dane z aplikacji Bluetooth Share, restartowałem telefon ( Xiaomi 3S ), Nawet pokusiłem się o zainstalowanie aplikacji Notify & Fit gdzie można wgrywać z oficjalnego oprogramowania odrębnie czcionki, gps, zasoby itd. Jedynie co wgrało się z powodzeniem to czcionki. Obecnie tak mi go wykrywa : Identyfikator opaski: 36 - GTR 47mm Global Oprogramowanie sprzętowe 1.3.4.00 Zasoby: 24 Czcionka: 11 GPS: 18344,eb2f43f,126 Czy macie jakiś pomysł ? Czy zegarek może być uszkodzony ? Pozdrawiam wszystkich
×
×
 • Create New...