pablo183

Użytkownicy
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About pablo183

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chcę kupić mamie jako prezent taki odkurzacz - wersie 1. W domu praktycznie w każdym pomieszczeniu są dywany (krótkie włosie). Będę go kupował jednym z polskich sklepów. Czy da sobie radę na takich powierzchniach?
 2. pablo183

  SYF MIUI

  Zrób zgodnie z tym poradnikiem: Koledzy z forum mi to doradzili i jest wszystko ok.
 3. Nie do końca się zgodzę. Ja w swoim telefonie ekran porysowałem w kieszeni. Razem z kluczami nigdy go nie nosiłem, pieniędzmi też, ewentualnie chusteczkami higienicznymi..., więc musiały być jakieś piasek w kieszeni i etui by mnie nie uchroniło. Również jestem taką sobą. Jakiś czas temu kupiłem etui na telefon, nosiłem ale 3 dni i zdjąłem... Szkła/folii też nie naklejałem, czego teraz żałuje bo mam porysowany ekran (może mocno nie jest ale ryski widać).
 4. W jaki sposób zmienić czcionkę w telefonie? Po wejściu w "krój czcionki mam tylko jedną. Znalazłem na forum : Zmiana rodzaju czcionki w MIUI 8 ale dochodzę do miejsca żeby wskazać motyw ale nie wiem gdzie one są instalowane. Chodzi mi głównie o powiększenie cyfr w dialerze bo są słabo widoczne
 5. To jest nowa funkcja opracowana przez chińczyków żebyś się wysypiał, ale tak poważnie: Chodź wcześniej nie miałem do czynienia z Xiaomi, ale dzięki takim postom, telefon który przyszedł do mnie w tym tygodniu od razu wyczyściłem z chińskiego badziewia i wrzuciłem na niego xiaomi.eu jak na razie jest wszytko ok. Koledzy z forum polecili żeby wyczyścić całkowicie (żeby nie zostały śmieci po syfmiui) i dopiero instalować polski ROM. Polecili tą metodę: Rozblokowanie BOOTLOADER bez pozwolenia Xiaomi Ja sobie poradziłem chodź nie miałem pojęcia o tym to i Ty sobie poradzisz.
 6. @kamillm Dzięki za chęć pomocy już chyba sobie poradziłem. Wszystko działa jak powinno. Pomogły mi filmy na yt. W punkcie "4) Uruchom Miflash i blikając "browse" wskaż katalog z rozpakowanym obrazem systemu. powinny znajdować się tam dwa pliki bat oraz dwa sh" po zrobieniu tego dostałem powyższy komunikat a spodziewałem się że wyskoczą mi okienka "Flash All i kliknij Flash" a nie pliki... Później już poszło z górki. Zainstalowałem ten ROM: xiaomi.eu_multi_MI4c_6.12.8_v8-5.1 ale w opcjach jest napisane że jest rozwojowy. Jest gdzieś do zainstalowania wersja stabilna? czy takiej wersji nie polecacie?
 7. Przy czwartym punkcie występuję mi następujący komunikat: Please follow these steps to access internal storage: • Launch 'Settings' application • Switch to 'COMPLETE SETTINGS' page • Enter 'Storage' item • Select 'USB computer connection' from menu • Check 'Media device(MTP)' option After driver finish installation, open file explorer to access internal storage.
 8. ok. Już chyba wszystko jest jasne. Jak tel dojdzie będę instalował. Mam nadzieję że nie pojawią się jakieś problemy bo poradnik jest napisany dosyć łopatologicznie.
 9. @slimozis ok już jest znacznie jaśniej. Czyli robie to tak: 1) najprawdopodobniej będę robił tą metodą bo goldwey przeważnie takie śle: Rom fastboot bez blokady bootloadera (ratunkowy) 2) później według poradnika https://miuipolska.pl/instalacja-miui-mi-note-promi4i/ czyli instaluje TWRP i Xiaomi.eu
 10. W sumie to telefon mamie, jej pierwszy smartphone i chce jej tak zrobić żeby nie miała jakiś problemów. To zrobię tak jak piszecie. Powiedz tylko w którym momencie mam zrobić/wybrać flash_al. Już widzę punkt 5. Tylko mam nadzieję że nie wystąpią problemy jak u jednego z użytkowników " Kolejnym problemem było to, że w opisie dałeś w miflashu flash all - tutaj też miałem problem, kilkukrotne flashowanie, czekanie po kilkanaście minut bez efektu. Po zmianie z flash all na flash without storage - 2min i po kłopocie, potem już poszło gładko."
 11. @Redmi2 Wybacz ale jestem kompletnym laikiem ale mam rozumieć że ta metoda usunie zbędne śmieci z telefonu i ROM zostanie zainstalowany na czysty fabryczny telefon?
 12. @Redmi2 Czyli jak przyjdzie do mnie tel, najlepiej i najbezpieczniej instalować wszystko tak jak w instrukcji bo się już zamotałem?
 13. @Neuron Zamówiłem 2 grudnia, paczka została wysłana wczoraj. Z tego co czytałem od momentu zamówienia do odebrani paczki to 10-14 dni. Więc czekam :).
 14. Mnie też czeka wgrywanie bo w ciągu tygodnia powinien dojść do mnie telefon. Czyli według poradnika wgrywamy TWRP i póżniej instalujemy ROM?
 15. Witam wszystkich, Moja mama idzie z duchem i w końcu zdecydowała się na smartphone. Zapytałem się ile chce wydać kasy i zamówiłem jej mi4c. Właśnie czytam jak zainstalować w nim ROM, instrukcja wydaje się dosyć oczywista ale mam pytanie dotyczące plików do pobrania: 1) TWRP Piszecie żeby instalować od Team Superluminal. Gdzie znajdę bo w linku podanym w instrukcji: nie ma: https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=50678 2) link nie działa - MIUIPolska fastboot toolkit (Windows)