Lipson47

Użytkownicy
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Lipson47

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi K20 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @gabor2 Też mam L3 i prawdopodobnie już na zawsze bo co bym nie robił to pozostaje L3. Gdzieś czytałem, że to już jest nie do przywrócenia. Miałem też kiedyś LG i też mi wskoczyło L3 na amen i nawet jeździłem do serwisu z pytaniem czy można jakoś wgrać te klucze albo coś. Odpowiadali, że jest to niemożliwe
 2. @marcinj6 Można też robić zdjęcia teleobiektywem w gcam. Mnie tylko zastanawia to, że robiąc zdjęcie w gcam 48mpx to wszystko tak się przycina i faluje i to w rezultacie daje, że zdjęcie jest ostre tylko w niektórych obszarach - mimo tej samej odległości bo nie chodzi tu o głębie.
 3. @mini21 A no racja, mam mod Eszdman w magisk. Ale szczerze mówiąc to dobrze ustawiony Gcam bez tego ficzera robi super fotki i szczerze mówiąc to rzadko używam tego 48mpx.
 4. @mini21 Kupiłem hydrożel na allegro 20zł za 2szt chyba, nie pamiętam ale było firmowe jakieś (imak czy coś w tym stylu) no sprawuje się całkiem nieźle. Po pół roku zdjąłem, ekran świeżutki - założyłem drugie i lecimy może kolejne pół roku :D. Telefon już upadł parę razy, ale w case i 0 śladów także szkła szukać nie będę. Jedyna wada taka, że rysy się nie robią, a takie małe wgniecenia. Natomiast większość czasu to nie przeszkadza i nie widać tego aż tak.
 5. @mini21 Mam 48mpx w Gcam i wszystko działa. Trochę telefon zamula przy robieniu fotki, ale finalnie wychodzi 48mpx.
 6. @dave091Tutaj masz dokładną instalację. Ale w skrócie to musisz zrobić full wipe, a nie tylko format data przed instalacją. Do tego po zrobieniu formata musisz zainstalować zipa z miui11 vendor/firmware, czyli z tej stronki wybierasz sobie swój wariant i instalujesz to w TWRP. Dopiero po tym możesz przystąpić do flashowania romu. Ja jeszcze po tym zainstalowałem kernel stąd, bo miałem problemy z podłączeniem telefonu do PC.
 7. Fakt na stockowej apce 48mpx działa, ale niestety w Gcam Urnyx jak przełączam na 48mpx to i tak robi w 12. A ktoś wie może czy da się w Evolution X uzyskać chmurę z xiaomi? Chodzi głównie o galerię.
 8. @TheTick A nie wiesz może czy na tym ROM-ie działa 48mpx w Gcam?
 9. Zrobiłem flash najnowszego EEA przez miflasha i sprawdziłem na nim od razu DRM. Było L3, więc wrzuciłem TWRP i nasze najnowsze stable, do tego magiska canary, ukryłem go i nadal L3. Wziąłem fixa na Widevine co podmienia jakieś liby w vendor - nadal L3. Masz jakiś tip jeszcze czy może lepiej już się poddać?
 10. Ja już nie wiem o co w tym chodzi. xD Mam jakiś felerny egzemplarz.
 11. To jeszcze ja od siebie dodam Czysty global wgrany przez fastboota: Ostatnia wersja stabilna (nasza) również zmiana na Mi9T Pro i magisk:
 12. Spróbuję dzisiaj wgrać globala przez fastboota, TWRP, najnowszy stable + magisk canary i dam znać czy coś się zmieniło.
 13. Dzięki, łoo. Trochę inne są te nasze screeny. Chyba masz jakiś inny kernel niż ten stockowy z xiaomi.eu?
 14. Wydaje mi się, że te trzy jakbyś walnął to można by było coś porównać już. Przesyłam fotki z urządzenia posiadającego Widevine L3 Przesyłam link do dysku google, jakbyś mógł tam wrzucić te trzy screeny do folderu L1 to byłoby super. W folderze L3 znajdziesz moje fotki. Google Drive
 15. @marcinj6 A mógłbyś zrobić screeny z aplikacji Device Info HW? Podejrzewam, że parę osób byłoby Ci wdzięcznych