maden

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About maden

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  mi5s, redmi4q
 1. Jaki jest koszt wysyłki z lightinthebox?
 2. Wchodziłeś na id.mi.com i próbowałeś zresetować hasło?
 3. Nie musisz żadnego china developerzy wygrywać. Ja miałem wersję china stable, odblokowalem, wgralem wersję z działu download za pomocą twrp. Wszystko ładnie śmiga
 4. Jak kupował mi znajomy osobiście w chinach 5s to powiedzieli mu że to jest unikatowy model i praktycznie niedostępny, że wyszło jedynie pare set sztuk. Ostatecznie wziąłem srebrny.
 5. Ja jak miałem problem z odblokowaniem to włączyłem lokalizacje, wifi, potem wszedłem na i.mi.com zweryfikowałem urządzenie, następnie zlokalizowałem. Po wykryciu lokalizacji urządzenia dałem próbuj ponownie i poszło. Zrobiłem to na oryginalnym chińskim stabilnym romie. Nie instalowałem żadnych innych romów.
 6. Dzisiaj właśnie zainstalowałem na redmi4a z twrp. Poszło bardzo szybko i sprawnie.
 7. Problemu z samym zakupem nie będzie bo razem z znajomym będzie jego przyjaciel chinczyk który wie w których sklepach czy portalach się kupuje w chinach. Bardziej chodzi mi o sam sprzęt. Np czy są wersje, różne oprogramowania czy tam pasma radotelefoniczne i itp. Może też ktoś miał jakieś doświadczenia z kupowaniem na miejscu? Sam ten chińczyk nie bardzo zna markę xiaomi bo w jego środowisku nie mieć jabłuszka to wstyd.
 8. Przymierzam się do kupna mi5s bezpośrednio w chinach, Mam znajomego który lata co jakiś czas i jest w stanie na miejscu go nabyć. Jest coś na co trzeba zwrócić uwagę przy takim kupnie? Modele na miejscu mogę różnić się od tych z aliexpress lub taobao?