Numilka

Użytkownicy
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Numilka

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki za podpowiedzi, ale żadna z metod nie działa :/ Metoda majdan12: telefon wyświetla logo Mi, za chwilę znika, znów się pojawia i znów znika i tak wkółko.... Sposób Nezumi: telefon gaśnie, myśli, po czym gaśnie na dobre.... I co teraz?
 2. Jak wejść w TWRP? Korzystam z tego: https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/ Robię tak jak w punkcie 3, ale nie pokazuje mi ID. W ogóle nic nie działa, żadna komenda. Coś znów robię źle, ale co ?
 3. Wersja Android: 6.0.1 MXB48T Wersja MIUI : 8.1 by xiaomi.eu 6.9.22 ( rozwojowa )
 4. Chciałam w mi5 przywrócić ustawienia fabryczne, ale niestety nic z tego :/ Wchodzę w Ustawienia -> Dodatkowe ustawienia -> Kopia i kasowanie danych -> Ustawienia fabryczne wciskam resetuj telefon. Wyskakuje okienko czy chcę wymazać wszystkie informacje. Wciskam Potwierdź. Ekran gaśnie. Następnie wyświetla się na czarnym ekranie znaczek MI i... na tym koniec :/ Przy innych próbach najpierw wpisuję hasło do konta xiaomi a dopiero po tym wyskakuje okienko z zapytaniem czy chcę wszystko wymazać. Próbowałam kilka razy. Zawsze muszę go sama uruchomić i nic się nie zmienia. Co robię źle? Jak przywrócić ustawienia fabryczne? Pomożecie?
 5. Super, rozumiem wszystko do "pc" Rozwiń wątek "i w konsoli komenda adb reboot edl" Będę Ci wdzięczna.
 6. Dzięki za podpowiedź A napiszesz może jak to zrobić? Wpisywałam w wyszukiwarkę edl, ale nic nie wyskakuje :/ Albo podziel się linkiem do instrukcji
 7. Witajcie. Mam problem z odblokowaniem bootloadera ( staje na 50 % ) :/ Miałam podobnie z Mi5, ale wystarczyło wgrać chiński dev rom i dalej poszło ( no a potem oczywiście miui polska ). Chciałam tak samo zadziałać w tym przypadku, ale.... nie mogę wgrać tego romu :/ Kiedy wchodzę w Updater -> trzy kropki w prawym górnym rogu -> Choose update package i zaznaczam wybrany rom, klikam OK wyskakuje info: Getting Info a następnie: Can't verify update. Couldn't verify update package. Jak wgrać ten chiński rom w wersji deweloperskiej, żeby odblokować bootloader? Ma ktoś jakieś rady, pomysły ? I z góry wielkie dzięki
 8. Witajcie. Telefon był naładowany na 60 %. Nie upadł, nie zamoczył się, nie został uderzony. Był w kieszeni. Po wyjęciu - czarny ekran. Nie chce się włączyć, nie reaguje na ładowarkę, nie chce przejść w tryb "systemowy". Czy jestem w stanie sama go "ożywić"? Czy w ogóle jest szansa, żeby się obudził? Przez ok. minutę trzymałam przyciski power i volume- i się udało Pokazał się fastboot I ładowanie Na razie telefon działa. Czy wiecie dlaczego tak się stało?
 9. Dzięki za rady. Działa Jednak najprostsze rozwiązania okazują się najtrudniejsze
 10. Mój problem polega na tym, że nie mam możliwości ustawienia odblokowywania za pomocą odcisku palca. Wchodzę w Blokada Hasła -> Blokada i odcisk palca -> Dodaj odcisk palca i po wciśnięciu tego wyskakuje mi do wyboru: Wzór, Kod Pin i Hasło :/ Wersja android : 6.0.1 MXB48TT Wersja MIUI : MIUI 8.1 by xiaomi.eu 6.9.22 (rozwojowa) Gdzie jest problem ? Bardzo Was proszę o pomoc.
 11. Nikt nie wie jak rozwiązać problem z Google?
 12. Dzięki za pomoc Przystępuję do działania, żebym tylko czegoś nie spaprała :/ I pojawił się problem o aktualizacji :/ Miałam aplikację Google, która po zaktualizowaniu zmieniła się na... wyszukiwanie głosowe. Odinstalowałam, weszłam w sklep play, zainstalowałam ponownie aplikację Google. Kiedy się już pobrała i zainstalowała z poziomu sklepu ją otworzyłam i było ok. Wyszłam ze sklepu a na puplicie telefonu znów mam wyszukiwanie głosowe :/ Co mam zrobić, żeby Google mi działało prawidłowo?
 13. Liczyłam, że jak jest Android 6.0 na MiNote to mogę wgrać na Pro Czyli mogę od razu przejść na 6.2.18 i to co było w poprzednich aktualizacjach ( których nie wykonałam ) też będę miała? Poradnik znam, bo właśnie dzięki niemu wgrałam polską wersję Miui Ale czy mogę przeprowadzić aktualizację z poziomu telefonu, pobierając na telefon aktualizację stąd: https://miuipolska.pl/download/ ( klikając serwer główny - jak rozumiem ), a następnie klikając : Informacje o telefonie>Aktualizacje systemowe> trzy kropki>zainstaluj aktualizację z pliku zip ?
 14. 1. Pytanie: Czy mogę zainstalować MIUIPolska Android 6.0 na MiNote Pro? 2. Pytanie: Odkąd kupiłam telefon i wgrałam polską wersję miui nie aktualizowałam go. Mam więc wersję 6.1.7. Czy mogę od razu wgrać najnowszą wersję 6.2.18, czy muszę wgrać poprzednie wersje aktualizacji? (pewnie pytanie głupie, ale jestem totalnym laikiem - aż się dziwię, że dałam radę sama wgrać polskie miui ). I co oznacza : serwer główny, alternatywny? Skąd mam wiedzieć co wgrać z tego alternatywnego? O co chodzi z cancro/virgo/libra/leo?