Kristofo

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Kristofo

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć, zauważyłem że mam często problem z przesunięciem czegoś na bok po ekranie. Chodzi o miejsca, gdzie trzeba poziomo przesunąć coś, np. W messengerze, nie mogę o zdjęciach w galerii. Ciężko jest mi palcem przesunąć tak precyzyjnie, żeby poslzo w bok, zawsze telefon łapie gora-dol. Ma ktoś jakiś pomysł od czego to może być? Mi5s 4/32 global. Na sofcie miuipolska było to samo.
 2. Też miałem ten dylemat przed zakupem. Wybrałem 4/32, telefon ani razu się nie przyciął. W razie potrzeby, zgrywam dane na kompa.
 3. Cześć, Mam problem, a mianowicie mam mi5s 4/32GB, obecnie miui 8.2 by xiaomi.eu 6.12.22(rozwojowa). Zauważyłem, że jest aktualizacja na stronie, ale telefon nie widzi aktualizacji. Tak samo było zanim przeszedłem na 8.12.22. Aktualizację pobrałem ręcznie, ze strony xiaomi.eu(około 900mb). Zainstalowałem przez aplikację aktualizacje, kliknąłem zainstaluj z pliku .zip. Telefon się zrestartował i nadal wyskakuje wersja 8.12.22. Plik się usunął. Pobrałem plik jeszcze raz, i niestety to samo. Wgranie aktualizacji przez TWRP normalnie się wykonało. Czy ktoś ma ten sam problem?
 4. Jeśli chodzi o odblokowanie jednym kontem kilka urządzeń, to co 30 dni można odblokować jedno urzadzenie
 5. Czyli jest szansa na odblokowanie np. w wersji 4/32 dotyku 3d? I jeszcze pytanko, kiedy można się spodziewać androida 7.0 do mi5s'a?
 6. Komuś się udało dostać wyświetlacz? Jestem na etapie poszukiwań wyświetlacza.