Jump to content

pirytsolo

Użytkownicy
 • Posts

  19
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 3 SE

pirytsolo's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Reacting Well Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. Jak oceniasz nową aktualizacje? Ja mam już możliwość aktualizacji do 13.0.3.0.
 2. Cześć! Wpadła dziś aktualizacja na regionie Polska. Myślisz, że warto wgrać jeszcze jakąś nowszą aktualizację?
 3. Czyli już nigdy nie pojawi się dostępna aktualizacja na moją wersję softu? Zostaje tylko zrobić odblokowanie bootloadera itd?
 4. Kiedyś tak się dało, teraz już nie w przypadku aktualizacji Andorid 10 do 11. Rozumiem. Proszę jeszcze o info co dokładnie teraz muszę zrobić? Nigdy nie bawiłem się w aktualizacje inne niż z poziomu "Aktualizacji". Dziękuję za pomoc i odpowiedź - z góry.
 5. Czy recovery instaluje się poprzez wybór paczki zip w aktualizacjach?
 6. Proszę o pomoc, najchętniej o link do pobrania aktualizacji. Załączam screen obecnej wersji systemu, Global.
 7. mógłbym prosić o foto jak ten spigen wygląda od boku / od przodu gdy jest założony na smartfon? On ma jakiś wystający delikatnie rant, który chroni wyświetlacz przy upadku?
 8. Kupiony u goldwaya. Ale soft wgrać ten który mam obecnie?
 9. Witam. Telefon działał bardzo dobrze przez 2 tygodnie, ale od wczoraj mam z nim niemały problem. Pobrałem wczoraj jakąś grę i włączyłem przy stanie baterii 20%, pograłem chwile i podłączyłem ładowarkę nadal grając. Stało się coś dziwnego, telefon chwilowo nie reagował na dotyk więc odruchowo odłączyłem ładowarkę (doświadczenie z Xperią x10 mini pro ) ale dioda ładowania nadal świeciła. Pomyślałem że zrobię reset przytrzymując dłużej przycisk włączania. Telefon się włączył ale był strasznie gorący (pewnie przez grę) ale odczekałem chwile, temp spadła z 38 do 33,7 więc zacząłem go używać, ale znowu szybko się grzał mimo włączonego jedynie Messengera (nie zdarzało się raczej, żeby jedynie używając jego temp przekroczyła 31 stopni). Ale temperatura w jakiej pracuje to jedno, a drugie to to, że po zablokowaniu ekranu telefon umiera, nie reaguje na przycisk Power ani na czytnik linii - dosłownie. Dopiero po jakichś 40 sekundach od naciśnięcia podświetli się ekran - i to nie zawsze, zazwyczaj trzeba z 10 razy nacisnąć żeby po 40 sekundach coś się stało. Wczoraj już wyłączyłem telefon i naładowałem do pełna, sprawdziłem przed spaniem i bez zmian. Zostawiłem na noc włączony i spadło 15 procent baterii (nie zdarzało się by spadło więcej niż 5%). Dziś rano zrobiłem przywracanie ustawień ale niestety to też nic nie dało. Panowie co mogę z tym zrobić? Nie da się nie blokować ekranu. Nie chciałbym wgrywać softu bo po pierwsze się na tym nie znam, a po drugie mam najnowszy stable: MIUI Global 8.0 I Stabilna 8.0.4.0 (MHRMIDG) Bardzo proszę o jakieś wskazówki i pomoc... Pozdrawiam Znalazłem filmik, widać na nim mniej więcej to co dzieje się u mnie, jednak uważam że u mnie jest dużo gorzej bo nawet klawisze się nie podświetlają...
 10. Skoro od niedawna masz telefon to może warto byłoby zrobić przywracanie ustawień fabrycznych? Aktualizowałeś system?
 11. Dzięki za odpowiedzi, naprawiło się samo jakoś Prawdopodobnie wina Google, ponieważ nie działało a po chwili już wskoczyło. Można zamknąć
 12. Ale czy jest możliwe żeby to był jakiś syf? Pudełko przyszło oryginalnie zapakowane w folię
×
×
 • Create New...