Jump to content

amnesia

Użytkownicy
 • Posts

  14
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by amnesia

 1. Wrzuciłem dzisiaj najświeższe miui dostępne na stronie telefon uruchomił się raz i przy następnym restarcie wpadł w bootloopa. Różnego rodzaju wipe przez TWRP niestety nie dały żadnego skutku więc wgrałem za pomocą miflasha gemini_global_images_V10.2.2.0.OAAMIXM_20190115.0000.00_8.0_global niestety nadal system nie chce wstać :/ Fastboot i recovery xiaomi działają normalnie. Ktoś ma jakieś propozycję co mogę jeszcze zrobić?
 2. Wrzuciłem dzisiaj najświeższe miui dostępne na stronie telefon uruchomił się raz i przy następnym restarcie wpadł w bootloopa. Różnego rodzaju wipe przez TWRP niestety nie dały żadnego skutku więc wgrałem za pomocą miflasha gemini_global_images_V10.2.2.0.OAAMIXM_20190115.0000.00_8.0_global niestety nadal system nie chce wstać :/ Fastboot i recovery xiaomi działają normalnie. Ktoś ma jakieś propozycję co mogę jeszcze zrobić?
 3. amnesia

  MIUI 8.7.12

  szybkie pytanko na mi5 mam aktualnie 8.1.18 wersje softu i teraz chciałbym przejść na miui10 można wrzucić bez jakiegoś większego wipe czy nie? Jeśli nie to co pozaznaczać w twrp do usunięcia?
 4. v15.3 (code: 1531) wreszcie bez problemu zainstalowało się na Mi5 z 8.1.4, SaftyNet na zielono, przedtem musiałem siedzieć na wersji 14. AdAway 3.2 pobrane z XDA Labs też działa bez problemu https://labs.xda-developers.com/store/app/org.adaway
 5. u mnie ten sam problem, od wydania 7.12.28 brak możliwości zainstalowania magiska. Niby wszystko w TWRP przechodzi ale po włączeniu magisk nie jest zainstalowany. Jedynie wersja 14.0 u mnie działa, żadna nowsza nie. Na 14 Safetynet na zielono po wgraniu patach, tylko trzeba pamiętać żeby włączyć w ustawienia magisk hide
 6. amnesia

  MIUI 8.1.4

  Od jakiś dwóch tygodni nie mogę zainstalować magisk na telefonie, zarówno przez twrp jak przez apkę. Próbowałem już wszystkich wersji chyba włącznie z najnowszą 15.2 Za każdym razem instaluje się bez najmniejszego problemu ale po restarcie i wejściu w managera "magisk nie jest zainstalowany". Ma ktoś może ten sam problem?
 7. amnesia

  MIUI 7.6.8

  Dzisiaj zainstalowałem i mogę powiedzieć, że wreszcie naprawiono problem z BT, już nie rwie odtwarzania muzyki przez pierwsze parę minut działania.
 8. amnesia

  MIUI 7.5.11

  sprawdzał już może ktoś działanie BT na mi5? Rozwiązali problem z cięciem się muzyki chociaż by ze Spotify przez BT?
 9. amnesia

  MIUI 7.5.4

  Na mi5 występuje jakiś problem z BT, w czasie odtwarzania piosenek przez Spotify lubi przerywać. Z tego co pamiętam to przy poprzedniej aktualce parę osób też narzekało na ten problem. Na 7.4.20 problem nie występował.
 10. Dzisiaj postanowiłem zrobić wipe i zainstalować na moim mi5 rom z miuipolska, jednak zapomniałem hasła do konta xiaomi i teraz nie mogę się zalogować do telefonu a strona account.xiaomi.com umarła. Czy jest jakiś inny sposób na odzyskanie hasła albo pominięcie logowania się do konta xiaomi przy pierwszy włączeniu?
 11. U mnie to samo na mi5, apka się w ogóle nie włącza, na domiar złego jak chce ją po takim "włączeniu" odinstalować to tylko restart systemu pomaga
 12. jak próbuje uruchomić to łapie freeza, nawet się nie włącza i muszę zrestartować telefon żeby ją usunąć, wersja dla recovery śmiga zawsze bez problemu
 13. jest może już wersja dla 6.9.29 pod recovery, bo apka z marketu mi się zawiesz
×
×
 • Create New...