Jump to content

amnesia

Użytkownicy
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About amnesia

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  mi5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wrzuciłem dzisiaj najświeższe miui dostępne na stronie telefon uruchomił się raz i przy następnym restarcie wpadł w bootloopa. Różnego rodzaju wipe przez TWRP niestety nie dały żadnego skutku więc wgrałem za pomocą miflasha gemini_global_images_V10.2.2.0.OAAMIXM_20190115.0000.00_8.0_global niestety nadal system nie chce wstać :/ Fastboot i recovery xiaomi działają normalnie. Ktoś ma jakieś propozycję co mogę jeszcze zrobić?
 2. Wrzuciłem dzisiaj najświeższe miui dostępne na stronie telefon uruchomił się raz i przy następnym restarcie wpadł w bootloopa. Różnego rodzaju wipe przez TWRP niestety nie dały żadnego skutku więc wgrałem za pomocą miflasha gemini_global_images_V10.2.2.0.OAAMIXM_20190115.0000.00_8.0_global niestety nadal system nie chce wstać :/ Fastboot i recovery xiaomi działają normalnie. Ktoś ma jakieś propozycję co mogę jeszcze zrobić?
 3. amnesia

  MIUI 8.7.12

  szybkie pytanko na mi5 mam aktualnie 8.1.18 wersje softu i teraz chciałbym przejść na miui10 można wrzucić bez jakiegoś większego wipe czy nie? Jeśli nie to co pozaznaczać w twrp do usunięcia?
 4. v15.3 (code: 1531) wreszcie bez problemu zainstalowało się na Mi5 z 8.1.4, SaftyNet na zielono, przedtem musiałem siedzieć na wersji 14. AdAway 3.2 pobrane z XDA Labs też działa bez problemu https://labs.xda-developers.com/store/app/org.adaway
 5. u mnie ten sam problem, od wydania 7.12.28 brak możliwości zainstalowania magiska. Niby wszystko w TWRP przechodzi ale po włączeniu magisk nie jest zainstalowany. Jedynie wersja 14.0 u mnie działa, żadna nowsza nie. Na 14 Safetynet na zielono po wgraniu patach, tylko trzeba pamiętać żeby włączyć w ustawienia magisk hide
 6. amnesia

  MIUI 8.1.4

  Od jakiś dwóch tygodni nie mogę zainstalować magisk na telefonie, zarówno przez twrp jak przez apkę. Próbowałem już wszystkich wersji chyba włącznie z najnowszą 15.2 Za każdym razem instaluje się bez najmniejszego problemu ale po restarcie i wejściu w managera "magisk nie jest zainstalowany". Ma ktoś może ten sam problem?
 7. amnesia

  MIUI 7.6.8

  Dzisiaj zainstalowałem i mogę powiedzieć, że wreszcie naprawiono problem z BT, już nie rwie odtwarzania muzyki przez pierwsze parę minut działania.
 8. amnesia

  MIUI 7.5.11

  sprawdzał już może ktoś działanie BT na mi5? Rozwiązali problem z cięciem się muzyki chociaż by ze Spotify przez BT?
 9. amnesia

  MIUI 7.5.4

  Na mi5 występuje jakiś problem z BT, w czasie odtwarzania piosenek przez Spotify lubi przerywać. Z tego co pamiętam to przy poprzedniej aktualce parę osób też narzekało na ten problem. Na 7.4.20 problem nie występował.
 10. Dzisiaj postanowiłem zrobić wipe i zainstalować na moim mi5 rom z miuipolska, jednak zapomniałem hasła do konta xiaomi i teraz nie mogę się zalogować do telefonu a strona account.xiaomi.com umarła. Czy jest jakiś inny sposób na odzyskanie hasła albo pominięcie logowania się do konta xiaomi przy pierwszy włączeniu?
 11. U mnie to samo na mi5, apka się w ogóle nie włącza, na domiar złego jak chce ją po takim "włączeniu" odinstalować to tylko restart systemu pomaga
 12. jak próbuje uruchomić to łapie freeza, nawet się nie włącza i muszę zrestartować telefon żeby ją usunąć, wersja dla recovery śmiga zawsze bez problemu
 13. jest może już wersja dla 6.9.29 pod recovery, bo apka z marketu mi się zawiesz
×
×
 • Create New...