Jump to content

Czaja

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About Czaja

 • Rank
  Nowy

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 10

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Komunikat ze strony Orange: "Sieć 5G będzie dostępna po komercyjnym uruchomieniu przez Orange Polska tej sieci w wybranych lokalizacjach (najpóźniej w IV kwartale 2020 r.)" A u mnie to może za parę lat, najbliżej 5G będzie we Wrocławiu. Zawsze duże skupiska ludzi są preferowane . Płatność z użyciem NFC bez problemu (karta wirtualna w aplikacji Santander-a). Do Google Pay dodałem drugą kartę - również bez problemów.
 2. Wczoraj odblokowałem bootloader oraz wgrałem 20.6.18 na nowego MI10 (z polskiej dystrybucji - Orange) Dual SIM działa poprawnie, aparat również (a przynajmniej do tej pory nic nie zauważyłem negatywnego).
 3. Pytanie do użytkowników Lineage 15.1. Czy jest możliwość ustawienia indywidualnych dzwonków dla każdej karty SIM, analogicznie jak to jest dostępne w MIUI ? To sam odpowiem na swoje pytanie - niestety nie ma, ale za to jest bardzo przydatna (moim zdaniem) opcja narastającego dzwonka. Ponizej widok ustawień dzwięków w LineageOS 15.1.
 4. Dziękuję za odpowiedzi. Szukając ochrony na wyswietlacz Note 2 znalazłem zakrzywione "szkło" i profilowane folie. Sądząc że to dwa różne materiały pytałem o szkło, teraz dzieki Wam wiem że w praktyce to jedno i to samo.
 5. Witam, Czy ktoś forumowiczów używa szkła nazywanego 3D, tego z dopasowanymi krzywiznami do wyświetlacza ? Jak to wygląda w praktyce po założeniu, czy nie odstaje na rogach itp. Czekam obecnie na dostawę nowiutkiego Note2 i zastanawiam się nad kupnem szkła 3D na wyświetlacz.
 6. No to jest problem. Ja jeden raz się z tym samym problemem zmagałem, pomogła opcja debugowania USB. Za tydzień, może trochę dłużej przyjdzie mój MI5 - ciekaw czy będzie stawiał opór.
 7. Hej, z mojego doświadczenia z odblokowywania 5 telefonów Xiaomi: trzeba włączyć "debugowania USB" w opcjach Ustawienia/dodatkowe ustawienia/opcje programistyczne. Żeby mieć dostępne "opcje programistyczne" to musisz chyba z 5 razy "puknąć" w Ustawienia/informacje o telefonie na pozycję "Wersja MIUI", aż pojawi się info jesteś programistą Pozdrawiam Marek
×
×
 • Create New...