Czaja

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Czaja

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pytanie do użytkowników Lineage 15.1. Czy jest możliwość ustawienia indywidualnych dzwonków dla każdej karty SIM, analogicznie jak to jest dostępne w MIUI ? To sam odpowiem na swoje pytanie - niestety nie ma, ale za to jest bardzo przydatna (moim zdaniem) opcja narastającego dzwonka. Ponizej widok ustawień dzwięków w LineageOS 15.1.
 2. Dziękuję za odpowiedzi. Szukając ochrony na wyswietlacz Note 2 znalazłem zakrzywione "szkło" i profilowane folie. Sądząc że to dwa różne materiały pytałem o szkło, teraz dzieki Wam wiem że w praktyce to jedno i to samo.
 3. Witam, Czy ktoś forumowiczów używa szkła nazywanego 3D, tego z dopasowanymi krzywiznami do wyświetlacza ? Jak to wygląda w praktyce po założeniu, czy nie odstaje na rogach itp. Czekam obecnie na dostawę nowiutkiego Note2 i zastanawiam się nad kupnem szkła 3D na wyświetlacz.
 4. No to jest problem. Ja jeden raz się z tym samym problemem zmagałem, pomogła opcja debugowania USB. Za tydzień, może trochę dłużej przyjdzie mój MI5 - ciekaw czy będzie stawiał opór.
 5. Hej, z mojego doświadczenia z odblokowywania 5 telefonów Xiaomi: trzeba włączyć "debugowania USB" w opcjach Ustawienia/dodatkowe ustawienia/opcje programistyczne. Żeby mieć dostępne "opcje programistyczne" to musisz chyba z 5 razy "puknąć" w Ustawienia/informacje o telefonie na pozycję "Wersja MIUI", aż pojawi się info jesteś programistą Pozdrawiam Marek