Jump to content

Czaja

Użytkownicy
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Czaja last won the day on March 19 2022

Czaja had the most liked content!

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 11

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Czaja's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

4

Reputation

 1. Znalazłem sposób na obejście problemu, może się to komuś przyda. Należy zainstalować Defendera ze sklepu Play na prywatnym profilu, nie trzeba go uruchamiać ani nic w nim konfigurować. Kolejny krok to poprzez aplet Panel Sterowania/Bateria ustawić "bez ograniczeń" opcje oszczędzania baterii dla tej świeżo zainstalowanej instancji. Następnie wrócić do konfiguracji uprawnień Defendera w profilu służbowym, tutaj będzie już widoczną jako skonfigurowana opcja "bez ograniczeń" dla opci oszczędzania baterii. Potwierdzić konfigurację i to wszystko. Jak na razie taka kombinacja działa, może kiedyś MS poprawi ten bug. Wątek do zamknięcia.
 2. Cześć, używam Mi11 z najnowszą testową wersją Miui 13 na Android 12- wdrażamy konfigurację służbowego profilu zabezpieczonego Intune + MS Defender. Znany jest bug opisany w dokumentacji Microsoft: https://docs.microsoft.com/en-us/microsoft-365/security/defender-endpoint/android-support-signin?view=o365-worldwide#unable-to-allow-permission-for-permanent-protection-during-onboarding-on-some-oem-devices Zalecane obejście problemu nie działa ponieważ Defender nie jest widoczny na liście aplikacji (jak pozostałe apki z profilu służbowego). Nie spodziewam doczekać się na poprawkę ze strony Microsoft, na wybór oprogramowania w profilu służbowym nie mam wpływu. Jeżeli nie uda mi się znaleźć rozwiązania to będę musiał odejść od telefonów Xiaomi - a bardzo tego nie chce. Czy ktoś w temacie takiego problemu z kompatybilnością Defendera z Miui ma jakąś wiedzę, rozwiązanie jak to obejść ?
 3. Czekamu na M11. Czy na oficjalnej wersji EU jest możliwe ustawienie niezależnych dzwonków dla każdej karty?
 4. Komunikat ze strony Orange: "Sieć 5G będzie dostępna po komercyjnym uruchomieniu przez Orange Polska tej sieci w wybranych lokalizacjach (najpóźniej w IV kwartale 2020 r.)" A u mnie to może za parę lat, najbliżej 5G będzie we Wrocławiu. Zawsze duże skupiska ludzi są preferowane . Płatność z użyciem NFC bez problemu (karta wirtualna w aplikacji Santander-a). Do Google Pay dodałem drugą kartę - również bez problemów.
 5. Wczoraj odblokowałem bootloader oraz wgrałem 20.6.18 na nowego MI10 (z polskiej dystrybucji - Orange) Dual SIM działa poprawnie, aparat również (a przynajmniej do tej pory nic nie zauważyłem negatywnego).
 6. Pytanie do użytkowników Lineage 15.1. Czy jest możliwość ustawienia indywidualnych dzwonków dla każdej karty SIM, analogicznie jak to jest dostępne w MIUI ? To sam odpowiem na swoje pytanie - niestety nie ma, ale za to jest bardzo przydatna (moim zdaniem) opcja narastającego dzwonka. Ponizej widok ustawień dzwięków w LineageOS 15.1.
 7. Dziękuję za odpowiedzi. Szukając ochrony na wyswietlacz Note 2 znalazłem zakrzywione "szkło" i profilowane folie. Sądząc że to dwa różne materiały pytałem o szkło, teraz dzieki Wam wiem że w praktyce to jedno i to samo.
 8. Witam, Czy ktoś forumowiczów używa szkła nazywanego 3D, tego z dopasowanymi krzywiznami do wyświetlacza ? Jak to wygląda w praktyce po założeniu, czy nie odstaje na rogach itp. Czekam obecnie na dostawę nowiutkiego Note2 i zastanawiam się nad kupnem szkła 3D na wyświetlacz.
 9. No to jest problem. Ja jeden raz się z tym samym problemem zmagałem, pomogła opcja debugowania USB. Za tydzień, może trochę dłużej przyjdzie mój MI5 - ciekaw czy będzie stawiał opór.
 10. Hej, z mojego doświadczenia z odblokowywania 5 telefonów Xiaomi: trzeba włączyć "debugowania USB" w opcjach Ustawienia/dodatkowe ustawienia/opcje programistyczne. Żeby mieć dostępne "opcje programistyczne" to musisz chyba z 5 razy "puknąć" w Ustawienia/informacje o telefonie na pozycję "Wersja MIUI", aż pojawi się info jesteś programistą Pozdrawiam Marek
×
×
 • Create New...