Jump to content

pawel291

Użytkownicy
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About pawel291

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi 3S

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć koledzy i koleżanki. Wczoraj spotkała mnie dziwna sytuacja z moim Amazfit BIP. 1 marca kupiłem go w polskiej dystrybucji. Od początku korzystałem z programu Notify & Fitness for Amazfit. Nigdy nie miałem z zegarkiem żadnych problemów. Wczoraj rano zegarek pokazał datę 12 października i o dwie godziny do przodu. Nie łączył się z telefonem, nie dało się go powiązać ponownie. Zainstalowałem nawet oryginalną aplikację Mi Fit, ale ona też nie wyszukiwała zegarka. Pomyślałem, że wyłączę go i włączę ponownie. Po tym zabiegu zegarek przestał dawać oznaki życia. Nie reaguje na dłuższe przytrz
 2. Witam! Zawiesił mi się telefon podczas ładowania, było na nim 99% i nie chciał wyjść z tego "okna" gdzie jest 99% w kółku na czrnym tle. Chciałem go zresetować kombinacją klawiszy "zasilanie + vol up. i pokazało mi się takie coś Ratujcie, muszę wykonać pilny telefon, a nie mam nic w pobliżu. Jak go po prostu włączyć?
 3. Czy ściągnięcie poprzedniej wersji V8.2.5.0.MALMIDL i ponowne jej zainstalowanie rozwiąże problem? Można w ogóle fizycznie zainstalować poprzednią wersję mimo, że na telefonie jest nowsza?
 4. Czyli dam sobie na spokój i poczekam na następną aktualizację. Dla mnie te wszystkie wipy,bl,miflashe i inne to czarna magia, nie chcę brać się za coś o czym nie mam pojęcia. A co do aktualizacji to skoro wychodzą takie bugi to kiedy można spodziewać się wypuszczenia poprawionej aktualizacji? Skąd to się w ogóle bierze, że w wersjach stable są takie niedociągnięcia?
 5. Witam. Wczoraj pojawiła mi się w telefonie aktualizacja do 8.5.3.0. Postanowiłem zainstalować skoro to wersja stabilna. Niestety, okazało się, że bluetooth średnio chce współpracować. W samochodzie mam radio z bluetooth, ponieważ dużo podróżuje to dla mnie rzecz niezbędna. Przed aktualizacją nigdy nie było problemów, teraz połączenie z telefonem zrywa się co kilka, kilkanaście sekund. Potem znowu jest i tak w koło Macieju. Gdy np. wysyłam pliki do komputera przez BT, nic nie zrywa. Napisałem do Mi Polska na fb i odpisali, że niestety jest bug w tej aktualizacji i żebym przywrócił telefon do us
 6. już dodałem w pierwszej odpowiedzi.
 7. Witam kolegów. Mam kilka problemów technicznych z Redmi 3s. Proszę o podpowiedź gdzie szukać przyczyny... 1. Mam zainstalowany BlueMail do poczty. Jedna poczta służbowa, druga prywatna. Na służbową ustawiony inny dzwonek, na prywatny inny. Służbowy cały czas odgrywa dźwięk ustawiony przeze mnie, natomiast prywatny odgrywa dźwięk taki jaki powinien do 1 czy 2 powiadomienia, później sam sobie zmienia na domyślny. W służbowym ciągle odgrywa dźwięk jaki ustawiłem. O co chodzi? 2. Nie mam w swoim systemie aplikacji MiPilot. Czy można ją jakoś pobrać? 3. Bardzo często korzystam z funk
 8. Witam. Przed chwilą, po nocy, znowu powtórzyła się sytuacja. Wybudzam telefon i widzę launcher systemowy. Klikam coś i już włącza się nova launcher. Znowu zresetowały mi się niektóre aplikacje... Jakieś pomysły?
 9. No to miałem na samej górze poprzedniego postu, że w tych drugich wszystkie są zaznaczone.
 10. W samym oknie "Uprawnienia aplikacji" mam zaznaczone wszystko czyli Kalendarz, Kontakty, Pamięć i Telefon.
 11. Rzeczywiście, z tymi ustawienia autostartu pomogło! Przychodzą już powiadomienia, dzięki! A gdzie znaleźć uprawnienia do odczytu plików? Co ciekawe postanowiłem wypróbować domyślną aplikację "Poczta". Tam, zmieniając dźwięk na własny, zapisuje się i odtwarza go po nadejściu wiadomości...Niestety, z uwagi na ograniczone możliwości, wolałbym korzystać z bluemaila.
 12. Witam serdecznie. od miesiąca posiadam Redmi 3s. Miui Global 8.0 Stabilna 8.0.3.0 (Malmidg).Od początku miałem problem z dźwiękiem powiadomień. Nie w każdej aplikacji mogę go zmienić mimo iż taka funkcja jest. W aplikacji Textra do sms udało się bez problemu, natomiast WhatsApp, Messenger itp nie da rady tego zmienić. Wchodzę w ustawienia, zmieniam, zapisuję i nadal dźwięk jest domyślny. Najbardziej przeszkadza mi to w aplikacji BlueMail. Do każdego konta chciałby mieć inny dźwięk. Niestety, wybieram i nic. Każda skrzynka ma dźwięk domyślny. O co może chodzić? 2. Chodzi o synchronizację.
 13. Witam. Mam pytanie. Wcześniej zadałem je nie w tym miejscu co trzeba bo nie zauważyłem tego tematu Po zakupie telefonu od razu zapytał czy zaktualizować do 7.5.9.0, kliknąłem i wszystko poszło dobrze. Dzisiaj pyta mnie czy zainstalować 8.0.3.0. Instalować? Czy po tej aktualizacji pozostaną wszystkie moje dane, aplikacje, ustawienia itp? Mam Global 7.5. Pozdrawiam
 14. Pytanie od laika Posiadam Redmi 3s od xiaomi.com.pl. W załączniku screenshot z wersją systemu itp. Jako, że dopiero po zakupie przeczytałem, że często wgrywają syf to mam pytanie czy moja wersja jest ok?
×
×
 • Create New...