Jump to content

Grimus23

Użytkownicy
 • Posts

  38
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 4 Pro

Recent Profile Visitors

689 profile views

Grimus23's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

3

Reputation

 1. Podobno podwójny jest tylko w EE
 2. Mnie to co wysłałeś otwiera jak w linku 6gb za 539$
 3. https://www.tablety.pl/android/2018-06-05/xiaomi-mi-8-wyprzedany/
 4. Skoro dostępny od września to chyba op6 zostaje
 5. https://www.mi.com/en/certification/rfexposure/ Najprawdopodobniej w niedługim czasie zaktualizują o mi8
 6. Po zainstalowaniu globala także zablokuję bootloader?
 7. Tak. Okazało się że to redmi 5a. Błąd sklepu i tyle. Do zamknięcia.
 8. Czy jeśli mam wszystko porobione w telefonie, to jest normalnie sobie tygodniowe xiaomi pl pobieram to mogę normalnie pobrać to samo tylko china stable i tak samo instalować?
 9. Pojawiła się informacja o dystrybucji w Polsce A1 ale w wersji z mniejszą ilością pamięci wewnętrznej. Czy ktoś wie coś na ten temat, czy to tylko pomyłka ze strony sklepu? Zarówno Media Expert, jak i Electro mają te wersje w ofercie. Link: https://www.gsmmaniak.pl/795636/xiaomi-mi-a1-nowe-warianty-w-polsce/#pid=wd ME: https://www.mediaexpert.pl/smartfony/smartfon-xiaomi-mi-a1-16gb-czarny,id-1050551#tab_description E: http://www.electro.pl/smartfony/smartfon-xiaomi-mi-a1-16gb-czarny,id-1050551
 10. Ichnie testy testami, napisałem na FAQ jaki to oni tam mają kształt sensora. Edit: I oto odpowiedź; "For your issue, we need to contact our product department to confirm and get more details. Please kindly wait 1-2 business days and go to our Support Center here: http://support.gearbest.com/ for checking the results. Thank you for your understanding."
 11. Grimus23

  MIUI 7.11.2

  Po instalacji miał problemy ze wstaniem ale po 3 czy 4 restarcie i pokazaniu, że nic nie działa, uspokoił się.
 12. Ja z kolei w ogóle nie używałem oryginalnej ładowarki z przejściówką tylko zwyklej samsungowej. Dość chyżo ładuje
 13. Grimus23

  MIUI 7.9.7

  Redmi 4 Pro Mam problem z pobieraniem. Zazwyczaj wchodziłem na katalog pobieranie i ściągałem zipa przez Yandexa. Teraz pobierania się zapełnia i nic. W plikach nie pojawia się nic nowego. Ani w zipach, ani w pobranych. Czy to może być problem z mirrorem pobierania? Pobierałem z głównego po Wifi i nawet z alternatywnego 1 po danych.
 14. Wraz z telefonem nabyłem case NIllkina i szkło również tego producenta. Dla mnie spełniają swoje zadanie. Case siedzi jak powinien i jest łatwo czyszczący a przy tym nie ślizga się po powierzchniach. Natomiast szkło dla typowych estetów jest no nie do końca. Widać jak wyraźnie nie przylega w pełni. Dodam, że zakładałem je na oko, nie mierząc niczego wcześniej. Użyłem tylko dołączonych dwóch ściereczek. Czy ktoś może mi powiedzieć do czego są dołączone dodatkowe rzeczy? Mianowicie ta niebieska nalepka i te dwa paseczki?
 15. Czy ktoś z tutaj obecnych ma lub może porównać jakość rozmów na głośnomówiącym z redmi 4 pro i roidmi 2s? Telefon mam zapięty na uchwycie z włączonym głośnikiem w czasie rozmowy i rozmówcy twierdzą, że doskonale mnie słyszą. Czy roidmi będzie miał lepszą jakość głosu?
×
×
 • Create New...