nitrod

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About nitrod

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 5 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy ktoś miał problem z brakiem plkiów w TWRP po przejściu z globala na eu? Udało mi się przejść z Globala 10.2.2. na MIUI.eu na wersję stabilną 10.2.2. Teraz pojawaiła się nowsza wersja stable i okazało się, że TWRP nie widzi plików. Czy trzeba wgrać od nowa TWRP?
 2. Mam zainstalowany MIUI Global Stable 10.0.1.0. Czy zainstalowanie xiaomi.eu w wersji Stable - V10.0.2.0.OEICNFH_v10-8.1 może spowodwać jakieś problemy?
 3. Mam MIUI 9.5.19.0 Stabilna wersja. Global z europejskiej dystrybucji. Czy jest jakaś wersja miuiEU, którą mógłbym wgrać?
 4. A wiesz, który przycisk (numer) trzeba wyłączyć? Czy wtedy nie będzie losowych włączeń Menu? Jaki jest koszt wymiany ekranu w Mi Center?
 5. Witam serdecznie, Od jakiegoś czasu wariuje mi przycisk Menu (Ostatnie aplikacje). Problem polega na tym, że przycisk albo nie reaguje w ogóle albo sam się włącza bez naciskania. Myślałem, że to wina systemu, ale po wgraniu MIUI EU 7.10.26 problem nadal występuje. Czy ktoś miał podobną sytuację? Jeżeli to wina sprzętu to który przycisk w pliku Generic.kl należy wyłączyć?
 6. Mi dzisiaj pojawił się ten sam problem. Czy ktoś zna rozwiązanie?
 7. A masz może zainstalowanego Yanosika? U mnie on powodował włączanie się bluetootha. Zadziało wyłączenie Yanosik Connect : ustawienia/ aplikacja/automatyczne wykrywanie i łączenie z Yanosik Connect - na off