Jump to content

fanatik

Użytkownicy
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 3s

fanatik's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Jak dla mnie to fajne udogodnienie, bo bardzo mi brakowało narastającego dzwonka. Teraz jest. Co prawda mogłaby być możliwość wyboru pomiędzy takim a o stałej głośności.
 2. A ja kupując od Goldway otrzymałem telefon z odblokowanym bootloaderem, także przejścia na xiaomi.eu china dev nie było potrzeby robić. Edit: Tak, oczywiście moja pomyłka, nie wgrywałem china dev tylko od razu mogłem docelowy xiaomi.eu.
 3. I oficjalna wiadomość na temat europejskiej wersji w Polsce : https://miuipolska.pl/xiaomi-oficjalnie-w-polsce/ Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
 4. Przechodząc ze stable na dev chyba lepiej wykonać wipe (czyszczenie), bo zmiany są dość duże i może się krzaczyć.
 5. Sprawdziłem, faktycznie to tak działa, że 4G ustawia się automatycznie na tą kartę, która jest do połączenia danych. Fajnie. Jak wcześniej miałem telefon ZTE, to tam druga karta na stałe była przypisana do 2G.
 6. Coś zmieniałeś w ustawieniach? U mnie 4G możliwe jest tylko na microsim. Na nanosim jedynie możliwy tryb 2G przy dwóch kartach.
 7. Ja taki problem miałem na Global Stable. Po zainstalowaniu wersji Dev rozmowy są czyste, a dodatkowo jakość nagrywanych rozmów też jest OK - wcześniej nagrywał trzeszczenie.
×
×
 • Create New...