Jump to content

b4ko

Użytkownicy
 • Posts

  15
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by b4ko

 1. Witam. Jadąc autem mam telefon w uchwycie z ładowarką indukcyjna i wkurza mnie to, ze z każdym powiadomieniem odblokowuje się ekran do głównego pulpitu. Jak to ustawić by było normalnie tak jak nie mam podłączone do ładowarki i tylko delikatnie podświetli się ekran nadal zablokowany.
 2. Niestety już nie pamiętam. Odezwał się oclean do mnie poprosili o SN i adres Mac szczoteczki i i filmik z problem. Dzisiaj odpisali żeby podać im adres i wyślą nowa szczoteczkę.
 3. Niestety pisałem do nich na maila i na messengera i zero odzewu już drugi dzień. A na necie jest ten problem ale nie ma odpowiedzi.
 4. Witam po ostatniej aktualizacji szczoteczki oclean se przez aplikację, uwaliła mi się. Ciągle świeci guzik power i miga lampka led druga od góry i nic nie mogę zrobić. Pozdrawiam ma ktoś jakiś pomysł?
 5. b4ko

  Mi A2 Lite a MIUI

  Witam, zastanawiam sie bardzo nad zakupem MI A2 Lite. Problemem jednak jest dla mnie przejscie z MIUI na andorid chodzi mi o kopie zapasowa palikacji w MIcloud. Zastanawiam sie czy jesty tam jakas aplikacja od xiaomi na tym androidzie co ułatwi mi przejście z sytemu MIUI na Androida. Pozdrawiam
 6. A jak wam działa ta dodatkowa strona z ciśnieniem atmosferycznym wysokością i czymś tam jeszcze? Bo mi tylko pokazuje ciśnienie ale jakieś niedokładnie
 7. Po update dzisiajszym w mifit wszystko wróciło do normy
 8. Ktoś coś wie kiedy można się spodziewać ponownego update na androida?
 9. b4ko

  AKTUALIZACJA

  Witam mam to samo. Pozostaje chyba czekanie na następną aktualizacje co to naprawią. Widzę że wszystkim tam tak zrobiło.
 10. Witam mam problem, ostatnio wyłącza mi endomondo i inne aplikacje w tle opróćz MiFit, Endomondo mam ustawione bez ograniczeń, wiec nie wiem w czym problem, a jak zablokuje kłodką to nie traci sygnał GPS tzn nie śleczi trasy, Domyślam sie ze jest to ubijane przez procesz czyszczenia pamięci i jakoś zablokować tą aplikacje by nie była czyszczona tak np. jak MIfit, zobaczcie screena, gdzie moge to zmienić? Pozdrawiam
×
×
 • Create New...