Jump to content

Aderian94

Użytkownicy
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About Aderian94

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday 01/09/1994

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 5 AI Dual

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Miałem ten problem z Redmi Note 3 Pro. Oddałem na gwarancję i przycisk wymienili. Problem już się nie powtarza.
 2. Czyli jak teraz zaktualizuję do 9.5.19, to do 9.5.17 już nie mogę cofnąć? Czy odblokowanie bootloadera coś zaradzi?
 3. To można wgrywać starsze romy, czy nie? Jak to w końcu działa? Podaj na jakichś przykładach, co można wgrać, a czego nie można.
 4. Mam to samo oprócz oczywiście numeru seryjnego. Kupiony w ProLine.
 5. Nie wiem co to za sprzedawca. Ja kupiłem na ProLine
 6. Do mnie przyszedł sms z powiadomieniem w tym tygodniu po około 3 dniach (był weekend). Zastanawia mnie tylko jedno. Dlaczego co jakiś czas muszę pytać się ich o zgodę? Raz już odblokowałem swojego Redmi Note 3 Pro. Tydzień temu chciałem spróbować Redmi Note 4x odblokować, a już zgody nie było i musiałem znowu wysyłać prośbę.
 7. Dzisiaj odebrałem nowy Redmi Note 4X. Po uruchomieniu miał wersję global stable 8.1.10. Pokazała sie aktualizacja do wersji 8.1.15, więc ją włączyłem. Teraz telefon pokazuje: "Trwa aktualizacja MIUI, nie wyłączaj urządzenia". Pasek dochodzi może na oko do 20%. Po około minucie się restartuje i od nowa. W trybie fastboot próbowałem wgrywać soft, ale nie da się (error). Da radę to jakimś domowym sposobem naprawić? Próbowałem teraz odblokowywać bootloader, ale chyba pozwolenie mi cofnęli, a wcześniej swoje Redmi Note 3 Pro odblokowałem.
 8. Witam Zastanawiam się nad zakupem Redmi 4 Pro lub Redmi Note 4X. Różnią się jedynie wielkością telefonu i jedną częstotliwością głównie. Mógłby ktoś powiedzieć jak one się sprawują? Teoretycznie powinny mieć bardzo podobną wydajność (ten sam procesor). Jak z dopracowaniem MIUI w obu tych telefonach i jak z dostępnością różnych etui głównie z zamykającymi się?
 9. Nie mam żadnej Xperii. W gwarancji wiele może nie być napisane. Pracuję tam.
 10. Z rękojmią mi chodziło tylko o to, że jest niezależnie od gwarancji i lepiej chroni konsumenta, np. ustawowy czas rozpatrzenia reklamacji. Jeśli będzie uszkodzenie mechaniczne to i tak wtedy naprawa płatna. Co do zalania. Sony sprzedaje np. telefony odporne na wodę. Jeśli będzie zalany, to w serwisie się najpierw robi test szczelności. Jeśli będzie nieszczelny, to wtedy wymiana części i płyty głównej na gwarancji. Jeśli będzie szczelny, to naprawa płatna. W naprawie płatnej też można wymienić pcb, więc jeśli się klient zgodzi na naprawę, to gwarancja zostaje. Krótko mówiąc, po naprawie lu
 11. Taki offtopic. W Sony jest tak, że jak uszkodzisz sam telefon i zgodzisz się na naprawę płatną, to gwarancja normalnie zostaje. I zawsze pozostaje rękojmia niezależnie od gwarancji. Tyczy się to tylko telefonów kupionych w Polsce. Nie wiem jakie prawa mają w innych krajach.
 12. Może wystarczy przeflashować telefon lub skalibrować czujnik? Mam global stable, ale nie mam takiego problemu.
 13. Mi się kilka dni temu na Global Stable 8.1.1.0 udało odblokować.
 14. Nigdy nie noszę telefonu w tylnej kieszeni. Poza tym, to gdzie nosić telefon jak nie w kieszeni? Ta plamka to malutka jaśniejsza kropka. Sam w pewnym autoryzowanym serwisie znanej marki wymieniamy normalnie gwarancyjnie nawet dużo większe plamki. Czytam właśnie też, że inne serwisy innych znanych telefonów też to gwarancyjnie robią.
×
×
 • Create New...