swiety93

Użytkownicy
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About swiety93

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. swiety93

  MIUI 9.11.28

  Panowie i Panie... przestał działać mi czytnik linii papilarnych, byłem na wersji 9.11.7, dziś zrobiłem update do 9.11.28 i bez efektów. Telefon MI9t pro, generalnie przed xiaomi.eu korzystałem z globala i wydawał się o wiele szybszy i bardziej responsywny, lepiej działała również bateria według mnie. Dziwię się, bo zawsze byłem zwolennikiem xiaomi.eu, ale naprawdę różnica jest odczuwalna.. w dodatku teraz ten czytnik, co radzicie? Wipe i wszystko od początku? A może wracał ktoś z xiaomi.eu do globala?
 2. Chcę kupić smartfona do 1500zł. Przesiadam się z poczcwiego Mi4c więc zapewne zmiana na cokolwiek innego będzie widoczna, ale do rzeczy.. Zdecydowałem się na któregoś z w.w. smartfonów. Przed zawężeniem grona smartfonów zależało mi na tym, aby smartfon dobrze leżał w dłoni, była niezła bateria. Wizualnie podoba mi się bardzo Mi 9, nie przeszkadza mi łezka. W Mi 9t Pro obawiam się trochę o mechanizm przedniej kamery (nie korzystam dużo z aparatu selfie). Wysnułem pewne wnioski na podstawie filmów, artykułów. Wydajność: Mi 9 = Mi 9t pro Aparat: Mi 9 > Mi 9t pro (może po update się wyrówna) Bateria: Mi9 < Mi9t pro (choć czytałem, że w praktyce różnice w bateriach się zacierają i jest mniej więcej podobnie, może się ktoś wypowie, kto korzystał z obu smartfonów?) Nie zależy mi na ładowaniu indukcyjnym, czy innych bajerach. Gdyby MI 9 miała lepszą baterię, to bym się nie zastanawiał, bo wizualnie jest dla mnie idealny. Jakie Wy macie odczucia, co tych telefonów? Korzystał ktoś z obu i może porównać? Oglądałem filmy porównawcze, ale nie pada jednoznaczna odpowiedź, która rozwiązała by mój problem A może jest jeszcze jakiś konkurencyjny smartfon, którym warto byłoby się zainteresować w tym segmencie cenowym?
 3. swiety93

  MIUI 7.4.13

  Od kilku wersji mam problem z wykrywaniem telefonu przez komputer. Nie zmieniałem nic w systemie itp. Zwyczajnie po którejś z aktualizacji z nowym androidem coś się popsuło. Telefon ładuje się przez kompa, czasami się pojawi w moim komputerze, ale znika, lub są błędy. Mi PC Suite nie wykrywa w ogóle, wcześniej nie było problemów. Próbowałem kilku kabli. Ktoś ma jakieś pomysły?
 4. Zgodę otrzymałem w poniedziałek, dziś poszło na strzała. Kiedyś miałem problem z oficjalnym odblokowaniem, po otrzymaniu ponownej zgody - jest dobrze.
 5. Spajk - jaki Rom masz? jakie apki od oszczędzenia itp?
 6. Przez noc z włączonym oszczędzaniem, ze 100% do 92%, więc około 1% na godzinę.
 7. Redmi2 - wgrałem nowego roma przez flashtoola, odblokowałem tam bootloader, TWRP, rom xiaomi.eu - w dużej mierze tutaj Twoja zasługa, bo czytałem o tym w wielu Twoich postach
 8. Możliwe, że jeszcze muszę poczekać kilka dni, aby mi odblokowali, takie posty też już czytałem. Ludzie podobno dostawali zgody na odblokowanie, ale sama procedura działała kilka dni później.. Sam nie wiem, może Redmi2 się odezwie i coś doradzi, bo wertując forum, zauważyłem, że ma sporą wiedzę
 9. Właśnie problem tkwi w tym, że jestem na tym Romie z Twojego linku, ciągle jest to samo niestety..
 10. Możesz mi podesłać z którego Roma chińskiego korzystałeś? obawiam się, że z poziom updatera nic mi nie pójdzie, bo wyskakuje, że oprogramowanie aktualne, jak próbowałem wrzucić coś innego, chyba trzeba inną drogą..
 11. Witam, to mój pierwszy post na forum. Kupiłem Mi4c od Goldway. Ma zablokowany bootloader. Przeczytałem sporo stron tutaj na forum, zgłosiłem zapytanie o zgodę, otrzymałem ją ( około 5 dni temu ), przy próbie odblokowania bootloadera miałem odmowę w MiUnlock. Przeczytałem, że trzeba wgrać developerską wersję. Wgrałem wersję : Version: 6.9.1 (MIUI8). W MiUnlock mam błąd " Current account is different from the account info on the device ". Próbowałem już lokalizacji, na karcie sim - bez karty sim. mam włączone debugowanie, choć wiem, że nie jest to konieczne. Cały czas błąd 50%. Co zrobić? Mój telefon jest dostepny w Fastboocie, próbowałem odblokować przez Fastboota, ale tam też wyskakuje błąd przy wpisywaniu komendu unlock bootloader. Czy może to być wina komputera? Telefon normalnie jest wyszukiwany u mnie w komputerze, ale możliwe, że to może być przez syf w komputerze? Po włączeniu debugowania mam w menedżerze urządzeń MTP błąd i nie mogę tam nic doinstalować, możliwe, że to przez to ? Jeśli tak, to dziś formatuję komputer i próbuję od początku. Ktoś pomoże?