Jump to content

zimex

Użytkownicy
 • Posts

  177
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by zimex

 1. zimex

  MIUI 8.8.9

  FB i Messangera. Regularnie
 2. zimex

  MIUI 8.8.2

  Czy jak zrobie format userdata to wszystkie dane poleca w swiat?
 3. zimex

  MIUI 8.3.22

  Nie wyczuwasz sarkazmu ¯\_(ツ)_/¯
 4. zimex

  MIUI 8.3.22

  To jest silniejsze ode mnie: 1) Jak bateria? 2) Co to za motyw? (przepraszam Admini!!)
 5. zimex

  MIUI 8.1.11

  Ja już od n czasu mam podwójne powiadomienia z gazata.pl i z tvn24. W tej pierwszej jest jeszcze czasem tak, że po kliknięciu w powiadomienie z artykułem aplikacja się nie otwiera. Zaczynam wątpić czy to się kiedykolwiek poprawi.
 6. zimex

  MIUI 7.9.14

  Nie każdy na forum musi być inżynierem. Spójrz na przykład jak MIUI się poddało i jak teraz liczy procenty
 7. Mi na przykład gubi sygnał w pochmurne dni, przy wjechaniu do większego miasta, albo do jakiegoś zalesionego terenu. Nie było tego w RR, więc stąd moja pewność, że to wina MIUI.
 8. W Resurection Remix ,GPS działał bez problemu. W miui zawsze mam kłopot. Pisanie, że to wina hardware jest kompletną głupotą autora takiego wpisu ¯\_(ツ)_/¯
 9. zimex

  MIUI 7.6.29

  Przestało mi działać pisanie głosowe :/ Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 10. zimex

  MIUI 7.6.22

  5GB cały czas. Czyli rozumiem, że jedynym problemem w MI5 jest ustawienie jasności? To może się skuszę na update, bo i tak ustawiam na sztywno. Zawsze to mniejsze zużycie energii
 11. zimex

  MIUI 7.6.22

  Zawsze się boję o GPS w moim MI5. Ktoś napisze czy jest jakiś problem? Czy są jakieś inne problemy stwierdzone na MI5? A jako że jestem pierwszy to pytanie co to za motyw powinno być jak najbardziej na miejscu prawda?
 12. Na wersji 13 miałem problem bo safetynet nie przechodził, a sklep wywalało. Wróciłem do 12 (nigdy nie miałem problemu z rootem) zainstalowałem patch 1.10 i... dalej wywalało sklep. Odznaczyłem go w magisk hide i teraz jest wszystko OK. 3 zielone pola, a w sklepie urządzenie certyfikowane.
 13. A ja mam komunikat "the response is invalid" i wywla sklep googla :/
 14. A miałeś wcześniej problemy z GPS? Różnie to u nas z tym wygląda
 15. Telefon wisi i tyle... chyba bardziej wygląda na to, że jednak coś nie tak podczas robienia kopii. Ale jak sprawdza MD5 to pisze wszędzie OK. Nie wiem... postawie na czysto i powrzucam aplikacje na nowo.
 16. Próbowałem. Efekt był ten sam :/ Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 17. Pytanie, Mam kopię zapasową TWRP (wszystkich partycji) wersji 6.11.10 i chciałem przywrócić z kopii system. Ponieważ cofałem się z wersji 7... cośtam więc pozaznaczałem wszystkie partycje i zrobiłem przywróć. I nie wiem co zrobiłem nie tak, ale telefon stanął na logo mi i się nie chciał uruchomić. Wisiał tak z 40 minut i nic się nie działo. Co mogłem zrobić nie tak? Czy jest jakiś myk którego nie zrobiłem? O czymś nie pmyślałem? Zachowałem się jak idiota? Ktoś coś?
 18. A ja zrobiłem tak china dev -> twrp -> xiaomi.eu 7.1.19 i GPS chodzi jak ta lala Ale mialem problem bo TWPR prosił o jakieś hasło (nie pytajcie jak to obszedłem, ale się udało bez znajomości tego hasła). Testujemy Póki co, pierwszy fix w samochodzie (bez kombinowania z gps.conf) po 25 sek.
 19. Kupa wszelkiego rodzaju zegarków i nawigacji samochodowych działa nie używajać AGPS... jak to się ma do rzeczy? :/ Absurd
 20. zimex

  MIUI 7.1.12

  Ale Nezumi napisał, że nikt nie zgłasza problemów z gps na em.miui, a jest to nieprawda. Masz jak byk. Kupa ludzi pisze, że im nie działa dobrze gps i to od dawna, na różnych wersjach softu.
 21. zimex

  MIUI 7.1.12

  Rozumiem, że zdążyłeś przeglądnąć cały wątek? @latet i piszesz bzdurę, bo zwróć uwagę, że na wersjach eu też jedni mają problem, a inni nie. I dotyczy to i 6 i 7.
 22. zimex

  MIUI 7.1.12

  Temat jak widać ciągnie się od kwietnia zeszłego roku, i dotyczy różnych wersji
 23. zimex

  MIUI 7.1.12

  Słabo szukasz: http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=272411&highlight=mi5%2Bgps%2Bissue
 24. zimex

  MIUI 7.1.12

  To jeszcze głupie pytanie... i przepraszam, ale muszę je zadać... Przestartowałeś telefon?
 25. zimex

  MIUI 7.1.12

  Masz jeszcze Typ APN tam masz default,supl. Dobij spację po przecinku. Protokół ustaw na IPv 4. ¯\_(ツ)_/¯
×
×
 • Create New...