Jump to content

druidon

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About druidon

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dokładnie jest tak jak napisałeś, wgrywają globala twierdząc, cyt. "nie instalujemy na ten moment Xiaomi.eu ze wzgledu na pewne problemy z dzialaniem", a co do mojej sprawy z dodatkową usługą serwisową to napisali mi, że mogą oddać tylko 25 zł i już. Przypomnę zapłaciłem 50 zł za wgranie miui polska, odblokowanie bootloadera i instalację recovery TWRP i nic nie zrobili. Reasumując również nie polecam tego sklepu, ja na pewno będę omijał ich szerokim łukiem i nikomu ich nie polecę .
 2. Nie mam w tej chwili telefonu więc zrzutu teraz nie jestem w stanie zrobić.Zapytam tak xiaomi.eu ma polskie nazwiska przy twórcach programu?
 3. Dzieki za szybką odpowiedz, zaraz do nich napisze, szkoda tylko , że ten sprzedawca sie tutaj reklamuje jaki on jest rzetelny itd. między innymi dlatego od nich wziąłem, gdyz miał dobre opinie i myślałem, że to poczciwa firma i wszystko będzie jak się należy eh.
 4. Witam. Jestem początkujący w temacie smartfonów xiaomi, romów itd, ale na poczatek poczytałem sobie troszkę i zamówiłem telefon RN3pro wraz z opcją - odblokowanie bootloadera - instalacja recovery TWRP na stałe - instalacja aktualnego oprogramowania Xiaomi.eu/MIUIPolska. Telefon przyszedł wczoraj, troszkę pogrzebałem w nim i tak.. jest zainstalowana wersja miui global 8.0 stabilna 8.0.6.0. (LHOMIDG) no i bootloader .. zainstalowałem sterowniki i Minimal ADB and fastboot który mi pokazał Device unlocked false co do recovery TWRP sie nie wypowiem bo już była pierwsza w nocy a rano do pr
×
×
 • Create New...