Jump to content

Maggikk

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Maggikk

 1. Witam, w moim Mi4c padła bateria - chyba. Po prostu zaczął krótko trzymać, aż doszło do momentu że rozładowanie zajmowało kilkanaście minut. Zamówiłem nową baterię. Po wymianie telefon zaczął "trzymać" ale mam problem ze wskaźnikiem. Ciągle pokazuje 1 proc oraz nie sygnalizuje ładowania. Może być podpięty pod ładowarkę na noc a rano i tak wyświetla się tylko 1 proc. Telefon w rzeczywistości się ładuje bo trzyma ładnie. Dodatkowo w Ustawienia/Bateria pokazuje aktualną temperaturę -23 st. C. O co kamann??
 2. Dzięki Panowie. Odblokowałem BL, wgrałem najnowszy TWRP i wrzuciłem aktualną wersję xiaomi.eu (MIUI 9) + full wipe i powiem Wam, że to nie ten telefon Chodzi jak rakieta, nic się nie zacina, nie wywala z Chroma, mogę normalnie instalować apki z GPlay (wcześniej był znany komunikat o oczekiwaniu na WiFi). Jak bym miał nowy telefon
 3. Panowie mam MIUI 7.2.9 i zablokowany bootloader. Dostałem już pozwolenie na odblokowanie ale nie wiem czy później rom mogę po prostu zaktualizować przez aplikację Aktualizacje czy muszę się bawić TWRP? Sorki ale wypadłem z obiegu
 4. Dzięki Po restarcie telefonu i włączeniu i wyłączeniu tej opcji zadziałało choć aby kropeczka się pojawiła muszę najpierw zrobić zdjęcie za pomocą krawędzi w pionie a dopiero później przekręcić t telefon w poziom.
 5. Hej, czy aktywna krawędź podczas robienia zdjęć powinna działać też wtedy gdy trzymamy aparat poziomo? Wydaje mi się, że gdzie na yt widziałem filmik jak autor pokazywał jak działa ta funkcja i miał telefon właśnie z poziomie. U mnie niestety ta opcja działa ale tylko jak mam telefon w pionie. Po obróceniu telefonu kropeczka znika i krawędzie przestają być aktywne.
 6. Miałem identycznie, telefon z UC z Warszawy do mnie szedł 2 tygodnie... Oczywiście ovatowany - standard free shipping.
 7. Gdzie kupiłeś wersję 3/32 za 600 zł?
 8. Witam! Czy oba fony różnią się jedynie pamięcią ram i rom? Czy wszystkie inne bebechy są identyczne? Znalazłem gdzieś na forum info, że wersja 3gb posiada inny aparat (lepszy). Czy może ktoś to potwierdzić?
×
×
 • Create New...