Jump to content

aletomeczku

Użytkownicy
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9 lite

Recent Profile Visitors

534 profile views

aletomeczku's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Używam tylko aplikacji notify i treningi synchronizują mi się z aplikacją automatycznie. Nie sprawdzałem jak to wygląda z treningami, ale jak miałem zainstalowaną aplikację mifit razem z notify to pojawiały się problemy w działaniu notify. Instaluję mifit tylko kiedy potrzebuję zaktualizować AGPS.
 2. Cześć! Czy ktoś mógłby usunąć z dołączonej tarczy zegarka sekundy? Można na ich miejsce umieścić jakaś inna ikonę, jednak najważniejsze dla mnie jest żeby nie było licznika sekund. Z góry dzięki! PO_1084.bin
 3. Cześć. Mam problem z twarzami zegarka, które posiadają wyświetlanie sekund. Jeżeli watchface wyświetla sekundy to część grafiki po prostu znika. Dzieje się to z różnymi fragmentami watchface - ramka, aktualna temperatura. Kiedy kiedy jest pełna minuta (00 sekund) przez sekundę wszystko wyświetla się poprawnie, żeby przy 01 sekundzie znowu zniknąć. Dzieje się to z grafiką która znajduje się w tym samym "wierszu" co sekundy, nie wpływa to na wyświetlanie godzin lub minut. W razie wątpliwości wstawię zdjęcia. Grafiki ściągam z aplikacji Amazfit BIP & cor watchfaces. Generalnie używam aplikacji notify & fitness ze zaktualizowana czcionka, jednak problem się pojawią też podczas aktualizowania przez mifit i ze standardową czcionka. Problem występował przed aktualizacją oraz po. Z góry dziękuję za pomoc!
 4. Witam. Posiadam odblokowanie na linię papilarną oraz kod. Wczoraj po restarcie telefonu kod przestał działać, w tym momencie telefon jest zablokowany na 120 minut po raz trzeci (po restarcie trzeba wpisać kod). Ktoś ma pomysł co na to poradzić? Nie mogę w tym menu znaleźć wipe/ clear data.
 5. Na miui 7 miałem po prostu menu ze smart lockiem. W prywatności (miui 8) mam tylko agenty zaufania, a w nich jest smart lock, którego nigdzie teraz nie mogę znaleźć. Gdzie jest nieblokowanie telefonu kiedy ma kontakt z ciałem? Bo jedyne co znalazłem to żeby się nie odblokowywał przypadkowo w kieszeni.
 6. Jak to się ma (pomijając to, że nie mogę czegoś takiego znaleźć) do smart locka? Nie mogę ustawić, ani wykrywania kontaktu z ciałem, ani odblokowania rozpoznaniem twarzy.
 7. Witam. Po aktualizacji z miui 7 na miui 8 nie mogę nigdzie znaleźć ustawień smart lock. Wie ktoś jak rozwiązać ten problem?
 8. Czy nadal jest możliwość instalacji miuipolska na zablokowanym bootloaderze? Posiadam redmi 3s, jednak nie ma wersji na zablokowany bootloader do ściągnięcia na stronie. Czy muszę w takim razie go odblokować? Aktualnie telefon aktualizuje mi się do 7.5, czy jest możliwość ustawienia tam polskiego języka?
×
×
 • Create New...