Jump to content

gh0st666

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

gh0st666's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. No to jeszcze lepiej Widać, że ta firma nie jest w stanie ogarnąć swojego softu.
 2. Tak jak pisałem w poście wyżej, aplikacja mi fit (co widać na zdjęciach), po podłączeniu mi banda 5, tez powinna rejestrować drzemki.
 3. Jesteś pewny? Bo w aplikacji mi fit mam normalnie zakładkę drzemki, więc po coś ona została stworzona chyba. Właśnie z założenia mi band 5 miał mierzyć drzemki, bo strasznie krytykowali za jej brak mi banda 4.
 4. Czy ta opaska mierzy Wam drzemki na domyślnej aplikacji? Bo testowałem przez ponad tydzień, każdego dnia pół godzinna drzemka w ciągu dnia i ani jedna nie pojawiła się w aplikacji. Chyba strasznie niedopracowana jest ta funkcja.
 5. Czy zauważyliście że autopauza w tej opasce jest spieprzona? Pomimo tego że na opasce, w ustawieniach treningu mam wyłączoną autopauzę, jak i wibracje co 1km, to i tak podczas jazdy na rowerze, co 1km są wibracje, jak i na każdych światłach opaska przechodzi w tryb autopauzy. Dramat jak niedopracowany jest to sprzęt.
 6. Czy jest jakaś opcja, żeby uruchomianie treningu z zegarka zapisywało go w aplikacji Notify a nie tylko w Mi Fit? Nie mogę tego znaleźć i niestety za każdym razem muszę synchronizować treningi w Notify z Mi Fit
×
×
 • Create New...