Jump to content

emaras

Użytkownicy
 • Posts

  30
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi4c, mi5 pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

emaras's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Przy dużych mrozach wyłącza się telefon. Mam 60% baterii robię zdjęcie na mrozie i telefon pada. Dziwne jest to że po podłączeniu ładowarki telefon ładuje się od 60% i w bardzo szybkim tempie bateria jest w pełni naładowana. Bateria do wymiany??
 2. Spotkał się może ktoś z takim problemem: Telefon naładowany 100% baterii (ładował się całą noc) po zrestartowaniu telefonu pokazuje 65% baterii
 3. Twój post to nie jest odpowiedź na moje pytanie. bootloader odblokowany, twrp wgrany. Chiński syf usunięty zaraz po zakupie telefonu. Miui z cotygodniową aktualizacją jakoś nie chciałem. Nadal szukam odpowiedzi czy mogę bezstresowo wgrać paczke zip i zachować wszystkie ustawienia i aplikacje.
 4. Szybkie pytanie ponieważ wypadłem z obiegu. Aktualnie na Mi5 mam miui 8.0.10,0 stable od xiaomi,eu Wszystko smigało więc nie zmieniałem nic,ale od pewnego czasu mam problemy z zawieszającymi się połączeniami i czasem czujnik jasności działa z opoźnieniem(ekran rozjaśnia sie po 5sek od odblokowania telefonu). Uznałem ze czas na aktualizacje i tu pojawia się problem. Jak dobrze pamiętam to ściągam zipa androidfilehost na telefon wchodze w aktualizacje / zainstaluj z plik zip i leci. Ale aktualnie mam androida 6 a nowe aktualizacje są już na 7 nougat. Czy aktualizacja pojdzie normalnie i czy nie stracę wszystkich danych?
 5. Korzysta ktoś z funkcji godziny ciszy?? U mnie chyba to nie działa. Włączam funkcje ustawiam godziny od 23-7 i o 12 w południe telefon nadal jest wyciszony. Wyciszenie powinno być tylko w godzinach 23-7 a u mnie jest cały czas tak jakby telefon ignorował ustawiony zakres.
 6. Acid - poradniki są proste jak byk, ale każdy przypadek jest inny. I prawie zawsze coś nie działa. Na Mi5 wszystko poszło gładko jednak z Mi4c zrobiłem doktorat. Ostatecznie faktycznie udało się wg. podanej wyżej metody z jednym ale. U mnie zadziałała dopiero po zainstalowaniu starszej wersji Miflash dokładnie 20151028 Nowy problem to ciągłe chińskie powiadomienia z aplikacji Wideo na romie xiaomi.eu Miui 8
 7. Help, Zrobiłem bład zycia miałem polskie oprogramowanie od Goldwaya ale pełno reklam było i chciałem zaktualizować. Robiłem to juz z Mi5 i tam poszło gładko. Na mi4c nie potrafię odblokować bootloadera. Próbowałem już na każdym romie. Zawsze wywala przy 50%. Aktualnie mam wgrane 8.0.5.0 stable i nie potrafię nawet china dev przez zip wgrac. Opcja fastboot dla zablokowanego bootloadera tez nie działa. Ludzie co wgrać zeby mieć przynajmniej polski język??
 8. Dzisiaj pierwszy raz chciałem użyć kalkulatora i zonk procenty nie działają. Głupoty pokazuje(miui 8) Też tak macie?
 9. emaras

  Mi Band 2

  Odkupiłem używaną opaskę Mi Brand 2, ale nie moge się połaczyć ponieważ przypisana jest do innego konta Mifit, Co sprzedający musi zrobić. Podobno rozłączył już opaskę w Mifit i usuną aplikacje z telefonu. Na koncie xiaomi tez nie widzi opaski w innych urządzeniach, a ja nadal nie mogę się połączyc.
 10. "aplikacja sms próbuje wysłać wiele sms" pozwól / odmów Jest gdzieś możliwość wyłączenia tego ograniczenia? Wysyłając powyżej 20 sms'ów do grupy kontaktów ciągle wyskakuje mi taki komunikat. Do szału to doprowadza.
 11. Nie chodzi mi o podświetlanie na czerwono tylko o automatyczną zmiane słów. Takie głupoty czasem pisze, że to poezja. EDIT: Dla potomnych na klawiaturze trzeba dłużej przytrzymać przecinek "," http://www.androidauthority.com/how-to-disable-auto-correct-609643/
 12. Help jak wyłączyć autokorektę. Wchodzę w języki > klawiatura i d*pa. Jest ikonka trybka, ale nie reaguje na dotyk.
 13. Przy wysyłaniu większej ilości sms'ów wyswietla sie komunikat ostrzegający "aplikacja sms próbuje wysłać wiele ..." i ciągle trzeba klikać pozwól. Można to jakoś wyłączyć?? Przekopałem chyba juz wszystkie ustawienia
 14. Tak też myslałem ze będzie trzeba wgrać wersje 4.0. Myslałem, że uda się bez roota. Oryginalna wersja uruchamia się bez problemu Zapoda ktoś szybko paczke Super SU dla xiaomi.eu MI5 stable 8.0.10
 15. Po zainstalowaniu automapy (aAM_3.0.0_crk_3a.apk) przy uruchomieniu pojawia się błąd permission WRITE_SECURE_SETTINGS Ktoś zna rozwiązanie??
×
×
 • Create New...