Jump to content

b.n

Użytkownicy
 • Posts

  56
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Bydgoszcz

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5 32gb

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

b.n's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Oki czyli tak czy siak stlink, bo na klonie nie uda mi się zapewne wgrać BLE
 2. Dalej to samo... Co więcej, nie zmieniają się również prędkości w innych trybach więc soft wgrywa się z sukcesem ale bez zmian prędkości. Zmieniła się natomiast prędkość rozruchu hukajki z 5 na 2km/h.
 3. Właśnie chodzi o to, że już patrzę "na sucho" czyli podnoszę hulajnogę i daję gazu bez obciążenia a licznik pokazuje 28km/h w trybie sport, 22 w drive i 16 w Eco. Hulajnoga praktycznie nowa, 40km przejechane i z 3 razy ładowana. Wgrywałem gotowe softy emkowo lub gonkad, za każdym razem to samo.
 4. Sprawdziłem i to nie wina ciśnienia, spróbowałem wgrać inny soft modyfikowany i dalej jest tylko max 27-28km/h w czasie jazdy. Na sucho rozpędza się do 28. Co może być przyczyną?
 5. Dzięki, aplikacja działa, wgrałem soft gotowy przygotowany przez EMKOWO bazujący na wersji 1.5.5 i dalej jedzie 27-28km/h przy mojej wadze 78kg. Będę musiał sprawdzić ciśnienie w oponach, może ono jest głównym sprawcą
 6. Hej, właśnie jestem po zmianach w swojej m365 z bazowym softem 1.5.4. Zrobiłem downgrade do 1.4.1 i modyfikowany soft, następnie wrzuciłem soft emkowo do 365 pro i wymieniłem wyświetlacz na chiński klon wersji pro. Wszystko działa, miga dioda bluetooth co mi nie przeszkadza ale... W trybie sport jadę max 27km/h. Czy obecnie po tych modyfikacjach mogę wgrać jakiś modyfikowany soft czy najpierw muszę kodować coś stlinkiem?
 7. Czy jest jakaś inna możliwość postawienia diagnozy? Nie chcę wgrywać innego softu. Telefon kupiłem na ibuygou z gwarancją w micenter i jadę na oryginalnym sofcie, który był zainstalowany...nie chcę też bez sensu odsyłać telefonu na serwis gwarancyjny bo go po prostu potrzebuję na co dzień
 8. Witam, wiem, że był omawiany temat żyroskopu i czujnika światła ale ... mi nie działa tylko żyroskop. Nagle z dnia na dzień przestał działać, właśnie się zorientowałem. Reset systemu nie pomaga...nie działa obracanie ekranu i kompas. Wchodząc w testy diagnostyczne nie mam w go w opcjach. System MIUI 8 global stable - mam go od miesiąca i wcześniej nie było problemów. Jak sprawdzić czy to jakiś bug systemowy czy sprzętowy problem?
 9. Ja zmieniłem z MIUI 7.5 na 8 - wersja global stable i póki co nie zauważyłem żadnych błędów, bateria przy normalnym użytkowaniu 2dni, takie same wyniki osiągałem na poprzedniej global stable. Niestety nie jestem w stanie powiedzieć ile SOT.
 10. Ja mam stable z miui 8 w wersji global ale tylko dlatego, że lubię mieć wszystko w telefonie tak jak producent dał, bez wgrywania czegokolwiek innego poza tym zarówno w wersji z miui 7 jak i teraz, nie zauważam żadnych błędów, więc kombinować nie będę...natomiast czytając opinie, lepiej zoptymalizowany pod Polskę będzie wersja xiaomi.eu
 11. Nareszcie - 4G!!! W tym apn po default i przecinku zrobiłem spację - działa jak ta lala!
 12. Miałem reset konta abonenckiego i LTE w plusie nie ma :/ punkty dostępu zmieniane, zasięg jest na pewno i d...pa
 13. ROM zainstalowany, po przywróciłem całość do ustawień fabrycznych. Póki co wszystko śmiga jak należy, nie ma żadnych błędów. Jeśli ktoś posiada u siebie wersję global (nie mylić z xiaomi.eu), to polecam zaktualizowanie :))
 14. Nie bawiłem się w wgrywanie china żeby wrzucić ten z linka. Dziś pojawiła się aktualizacja OTA dla global stable. Zaktualizuje i dsm znać
×
×
 • Create New...