Jump to content

adrx

Użytkownicy
 • Posts

  197
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by adrx

 1. Nie ma opcji żeby wróciły obramowania ikon? W sumie wgrałem inny motyw i fajnie to wygląda ale dobrze żeby użytkownik o tym decydował. Nie mogę tego znaleźć w jakie opcje wejsc?
 2. @Kamil Kupiec Dlatego że masz twrp i su. Ja nie mam i też mam małe aktualizacje.
 3. Zauważyłem fajny ficzer, otóż gdy bateria się naładuje i dobije do 100% dioda powiadomień gaśnie. Bardzo fajne bo wiadomo że można odpiąć już telefon.
 4. Dlaczego piszecie o instalacji xiaomi.eu w temacie o global dev? To w ogóle nie jest ze sobą związane.
 5. Wgraj global rom przez miflash i zobacz czy dalej to samo.
 6. Właśnie czasami były problemu jak ścieżka była za długa. Windows może się pogubić jak ma dużo znaków. U mnie było E:\kenzo (gdzie kenzo to ten folder kenzo_global_images_V8.0.6.0.LHOMIDG_20161025.0000_5.1_global)
 7. Dasz radę, sam. Według poradnika co wyżej dałem i jak będziesz pobierał rom to bierzesz ten Redmi Note 3 Qualcomm Latest Global Stable Version Fastboot File Download Będzie Android 5.1 i Miui 8. Tylko po pewnym czasie też dostanie Androida 6 więc przed aktualizacją patrz na forum czy to nastąpiło.
 8. Cześć. Gdzie teraz można je kupić w atrakcyjnej cenie? Myślałem nad aliexpress i dobrze by było żeby sprzedawca miał opcję wysyłki omijającą vat i cło.
 9. Żadnego nie jest lepszy, wgrywasz taki jaki ci potrzebny.
 10. @mariusz.ur Jeżeli ma syfmiui to przez aplikacje Aktualizacje wywali mu błąd. Jak wszystko dobrze będziesz robił przez poradnik wyżej czyli miflash to będzie działało
 11. @louw Mają problem z serwerem, musisz poczekać.
 12. adrx

  Miui global

  A jak będzie pokazywał że nie ma aktualizacji to rom do zmiany przez mifash
 13. Jak już jesteś w EDL możesz zacząć flashować. Upewnij się czy sterowniki wykrywa jak tutaj http://en.miui.com/thread-235865-1-1.html
 14. @eksiu Tak, wchodzisz NAJPIERW w fastboot i jak już jesteś to odpalasz ten skrypt, albo tymi komendami jak w poradniku. Ja robiłem skryptem bo te komendy coś mi nie działały.
 15. @Pako123456 Jeżeli nie wyskoczyła aktualizacja to pewnie rom od sprzedawcy czyli syf. Musisz wgrać przez Miflash albo global stable (miui 8, android 5, będzie 6 ale nie wiadomo kiedy) albo global dev (miui 8, android 6) poradniki na forum.
 16. Bo to "Pro" to dopisek wymyślony przez ludzi dla ułatwienia. To nie powinno się zdarzyć. Nie wiadomo do końca jaką ma wersje, nawet jak ma China to nic nie przeszkadza. Gdzie zakupileś telefon? Możesz mieć syfmiui
 17. @eksiu Musisz wejść w tryb EDL ten poradnik gdzie są linki jest nieaktualny. Prawidłowy podałem kilka postów wyżej
 18. @eksiu http://en.miui.com/a-234.html Redmi Note 3 Qualcomm Latest Global Developer Version Fastboot File Download Jednak polecam poradnik po angielsku, wspomagaj się translatorem w razie czego.
 19. Może o to chodzi? https://i.mi.com/ tutaj się zaloguj i zlokalizuj telefon.
 20. A do czego ci ten program? Dla mnie jest on bezużyteczny. Po za tym miuipolska to rom nieoficjalny więc taki program ma prawo nie działać.
 21. @eksiu Zresetuj do ustawień fabrycznych, jak nie pomoże to zmiana romu np na global dev/stable przez miflash http://en.miui.com/thread-235865-1-1.html u nas na forum też sa poradniki jak nie umiesz ang.
×
×
 • Create New...