Jump to content

toruogiwara

Użytkownicy
 • Posts

  61
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by toruogiwara

 1. Uruchomiłem MiFlash (wersja z linku w kompendium - sierpień 2016). Uruchomiłem telefon w EDL i wybrałem download. MiFlash telefon zobaczył. Wskazałem katalog z rom'em. Flashowanie skończyło się errorem "can not read from port COM10".
 2. XiaomiADB też pokazuje błąd, zresztą zupełnie bez sensu bo ściągnąłem od Xiaomi najnowszy Global a on twierdzi, że Spróbuję ponownie przez MiFlash, ale on też sypał błędem. Zupełnie jakby ten telefon miał recovery również "śmieciowe".
 3. Flashowanie w EDL też kończy się porażką. Przy flashowaniu (XiaomiTool'em) dostaję: Właśnie wszedłem na stronę XiaomiTool i wygląda na to, że jest kolejne narzędzie do wgrywania rom'ów - Xiaomi ADB, które korzysta z "jakichś" ukrytych opcji w recovery. Zobaczę jeszcze tym.
 4. Trafił w moje ręce Redmi 3 Pro, z którym mam problem bo: - ma wgrany MIUI 6.5.12 (śmieciowy Dev) - na moim koncie mam zgodę na odblokowanie (odblokowałem już na nim 2 telefony - ostatni ponad 2 miesiące temu) - MiUnlock stopuje na 50% z komunikatem "Couldn't unlock" - telefon jest dodany w MiCloud oraz do lokalizowania (jako jedyny) Próbowałem użyć XiaomiTool, ale również nie odniosłem sukcesu Macie jakiś pomysł jak przejść 50%?
 5. toruogiwara

  MIUI 7.11.2

  a u mnie z problemem nie wstał po update
 6. Być może nieaktualne i w ogóle złota łopata, ale znalazłem rozwiązanie, którego tu nie widzę więc lepiej aby kolejne pokolenia użytkowników nie musiały cierpieć z braku wiedzy. Ustawienia > Zainstalowane >Documents > włącz.
 7. No to czekam. Syn lekko wściekły bo na opener pojedzie z chińszczyzną, ale bywa Szkoda, że nawet wgranie globala jest niemożliwe.
 8. Fastboot działa. Telefon w trybie fastboot reaguje na skrypt w ten sposób, że restartuje się i zaczyna ładować. Jak użyć kabla deep flash (lub wersji zszywkowej)? w jakim trybie ma być telefon?
 9. Redmi 4 Pro Był śmieciowy rom z geekbuying. Mam konto ze zgodą na odblokowanie bootloadera, ale teraz ponoszę karę z niecierpliwość i próby przechytrzenia Xiaomi. Wgrałem przez EDL china stable nie czekając 72h od przypisania telefonu do konta. Nie da się wejść do EDL, ani przyciskami, ani skryptem Reboot to EDL mode from FASTBOOT Pozostało jeszcze 60h oczekiwania na
 10. Dzięki! Wyłączę synchronizację na żony telefonie
 11. Czyli po uzyskaniu zgody na odblokowanie loguję się na nowym telefonie i odblokowuję na nim z użyciem konta, na które dostałem odblokowanie?
 12. Chciałbym odblokować bootloader na kolejnym w mojej rodzinie telefonie Xiaomi, ale nie widzę opcji dodania kolejnego modelu do istniejącego konta. Czy muszę tworzyć nowe konto czy jest jakiś sposób na odblokowanie kolejnego telefonu na tym, na którym odblokowałem moje RMN3P?
 13. 12.11 - zamówienie SF Express, w statusie Processing 21.11 - "Sorting in progress at local branch, Remark: item ready for despatch" 30.11 - "Arrived at Depot" i pojawiło się " Inbound linehaul scan". DPD dostarcza telefon wieczorem. To był 8 dzień roboczy od wysłania, czyli wszystko zgodnie z umową. 01.12 - telefon skonfigurowany i działa Szkło zareklamowałem, dostanę zwrot pieniędzy. nie było
 14. Nie "wszyscy" Spokojnie relacjonowałem całą transakcję do czasu otrzymania towaru. Dodatkowego VAT nie było.
 15. To oznaczało tyle, że paczka trafiła chwilę później do DPD i wieczorem była wielka synkowa radość z nowego telefonu Natomiast dostarczone z telefonem szkło ochronne jest lipne: - przyszło nadkruszone - nie przykleiło się na brzegach - jest źle wycięte To będę reklamował. Poza tym jestem BARDZO bardzo zadowolony zwłaszcza, że potwierdził się brak doliczania VAT.
 16. Zamawiałem RM4 z SF Express. Jestem już po "Arrived at Depot". Dziś pojawiło się " Inbound linehaul scan" - co to oznacza? Problem w tym, że dziś mija 8 dzień roboczy od wysłania.
 17. Przy zamówieniu specjalnie opłaciłem SF Express. Od 21.11 mam "Sorting in progress at local branch,Remark: item ready for despatch". Czy to oznacza, że już jedzie do Polski?
 18. Tak. Zamówiłem 12.11 i mam tylko potwierdzoną płatność. Zamówienie jest w fazie Processing.
 19. Czy ja czegoś nie wiem (nie umiem) czy też opis przy haśle numerycznym jest mylący? Jest tam napisane "min. 4 cyfry", ale tak naprawdę to są dokładnie 4 cyfry. Nie da się wpisać więcej niż 4 cyfr, a może da, ale ja nie wiem jak.
 20. Moim zdaniem to nie jest kwestia romu a launchera. Moim rodzice mają coś w stylu tych z artykułu i bardzo sobie chwalą. Duże ikony i tylko rzeczy "potrzebne".
 21. Nie pytałem jak sprawdzić czy zablokowany bo to, że zablokowany to wiem. Ten tutorial dotyczy wgrywania MIUI Polska na zablokowany bootloader. Pytałem jak odnaleźć rom MIUI Polska z opisem "zablokowany" bo takim romie wspomina tutorial. Jeśli takich już nie ma to może warto wspomnieć o tym w poradniku.
 22. Wgrałem stabilnego globala jednak nigdzie nie widzę romów MIUI Polska z opisem "zablokowany".
×
×
 • Create New...