Jump to content

molt

Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About molt

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  mi 5
 1. Kalibrację można czasem znaleźć w ustawieniach telefonu (np. AEX mod). Jak wspomniał Pietr zmiana RGB na wartość z zakresu 220-230 załatwia sprawę.
 2. Czy na tym AEX 8.1 (firmare 8.1.4) działa Wam powrót do strony głównej dotykiem? W Extensions->System->Buttons-> Fingerprint sensor ->Ustawiłem 'Strana głowna' ale nic to nie daje. W ogóle ustawienia Fingerprint sensor nie działają u mnie. Macie jakiś pomysł co może być nie tak? Oczywiści e sam sensor jest sprawny i samo odblokowanie telefonu działa poprawnie.
 3. Z Gravity Box korzystam na cm13 od TS. Wcześniej na build'ach Emfox'a i awaaas'a (Ketut source) oraz omni TS. Na wszystkich działa bez najmniejszego problemu. Jedynie na AOSPA ze strony TS mam problem z xposed, więc na razie sobie darowałem testy. Nie wiem jakie funkcje Ciebie interesują, ale wszystko czego ja używam działa. W moim przypadku jest to wygląd górnej belki i działanie przycisków nawigacyjnych (np.przeniesienie 'back' na lewą stronę). Na nowszych buildach miałem problem z migotaniem aparatu, ale ze względu na brak możliwości wyłączenia dźwięku migawki i tak używam
 4. Udało się komuś to zrobić przy pomocy modułów? Może korzystał ktoś miui tweaks i wie czy jest tam taka opcja (coś jak w gravitybox)?
 5. Hej. Orientuje się ktoś z Was jak w miui ustawić przycisk wstecz po lewej stronie? Czy w mi-tools jest taka opcja i czy macie źródło , z którego można pobrać działające na najnowszym MIUI Polska framework, xposed installer i jaki moduł wykorzystać? Będę wdzięczny za informacje. Pozdrawiam, Łukasz
 6. Nigdy nie miałem z tym problemów, ani na domyślnym lte, ani na 3g (na cm13 ts i ketut). Spróbuj cm13 od Ketuta, może będzie lepiej.
 7. Widziałem ten wątek, tyle że u mnie nie ma problemu na niektórych ładowarkach sieciowych (ładowanie do 100% w 1,2 h na ładowarce od LetTv). Na oryginalnej ładowarce Xiaomi z przejściówką (nie moja ładowarka) mam 1400mA. Mój zestaw z inną przejściówką ( ładowarka też oryginał Xiaomi)w ogóle nie ładuje. Czy na tanich kablach i przejściówkach nie macie problemów z ładowaniem? Wspomniany power bank Xiaomi z przejściówką mojego telefonu nie ładuje, ale LetTv x500 już bez problemu.
 8. Mam podobny problem. Naładować mogę telefon tylko przez niektóre ładowarki sieciowe. Część z nich nie daje rady, a telefon się rozładowuje, zamiast ładować. Nie mogę naładować telefonu z portu usb w PC, nawet przez 3.0 oraz przy pomocy power banku Xiaomi z przejściówką USB (bardzo uciążliwe podczas dłuższych wycieczek). Czy też macie takie problemy?
 9. Dzięki za odp.. Z wifi nie korzystam i mam wyłączone cały czas, więc u mnie nie zmieni to raczej nic.
 10. Hej. Na żadnym forum nie mogę znaleźć bezpośredniego porównania cm13 od ts i tego z wątku kumajaya. Czy ktoś z was korzystał z obu ima jakieś spostrzeżenia dot. czasu działania na jednym ładowaniu, działania aparatu (jakości zdjęć), czy jakichś większych błędów. Sam korzystam z tego drugiego i w sumie nie ma się do czego przyczepić z wyjątkiem tego, że podczas nocy (8h telefon niewybudzany przeze mnie) zużycie baterii jest na poziomie 8-10%. Jak to wygląda w cm13 TS?
 11. Czy używał ktoś etui vpower w wersji zabudowanej (upgrade). Niby jest do mi4c i mi4i. Czy orientujecie się czy mi4i i mi4c mają mikrofon w tym samym miejscu (i nie będzie on np. w mi4c zasłonięty)? http://www.aliexpress.com/item/Original-Vpower-Xiaomi-mi4c-Plastic-Phone-Back-Cover-Case-Xiaomi-4C-Matte-Cover-High-Quality-Protective/32510551501.html?spm=2114.10010108.1000023.13.SBNqHK
×
×
 • Create New...